Nedostala jsem ms, test je negativní

28.5.15 19:38

Nedostala jsem ms, test je negativni

Ahoj holky, jsem po vysazeni ha, v breznu a od te doby jsem nedostala ms. Asi 42 dc jsem byla u dr, ktera mi rekla, ze uz bude behem par dnu ovu. Je to uz skoro 4 tydny od navstevy dr. a porad jsrm to nedostala.. test je negativni, nebo maximalne dva dny uplne nevyditelny stinek. Kdy jsem mela dostat ms, kdyz mela byt ovu tak 3 az 4 tydny zpet? Jake muzou byt duvody toho, ze jsem to nedostala? Muze byt test jeste pozitivni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61626
28.5.15 19:47

@třináctka vysadilas HA, to je ten důvod. Ono to trvá, než se tělo dá dokupy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
28.5.15 19:50

@třináctka urcite si dojdi znovu za doktorkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.15 20:03

Ach jo… chtela bych vsechno hned. Testy uz asi delat nema cenu, co? Tak ja si rano zavolam zase doktorce :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61626
28.5.15 20:05
@třináctka píše:
Ach jo… chtela bych vsechno hned. Testy uz asi delat nema cenu, co? Tak ja si rano zavolam zase doktorce :,(

moc od toho nečekej.. a k dr bych zbytečně nechodila, není důvod.. vyvolávačka je zbytečná :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16081
28.5.15 20:06

@třináctka ja kdyz jsem vysadila poprve HA po 10ti letech tak prvni cyklus trval asi 76dni.. pak uz to slo po 30ti dnech jako hodinky. Nech tve telo at se vzpamatuje.
Ale pro jistotu si zajdi znovu k doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.15 20:10

Jenze ja mela posledni ms 23.3. po vysazeni, 4.5. u dr folikul 13 mm, ovu pry do 8.5. bude. No a dnes je 28.5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.15 20:11

Tak ja jsem 67 dc… a uz me to cekani nebavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
28.5.15 20:16
@martina.se píše:
moc od toho nečekej.. a k dr bych zbytečně nechodila, není důvod.. vyvolávačka je zbytečná :think:

Jj, tak nějak bych to tak řekla. Chvilku to trvá, než se po vysazení HA všechno srovná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.15 20:22

Ok, tak moc dekuji za rady a prestanu doufat, ze jsem tehotna :zed: tak pockam a v pondeli zavolam dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
28.5.15 20:25

7 denní pauza

Chtěla bych se někoho zeptat na sedmidenní pauzu u antikoncepce. Od kdy do kdy se počítá sedmidenní pauza? Vím, že je to v období menstruace. Já např. přestala brát antikoncepci v neděli a v úterý jsem dostala měsíčky. To znamená že v sobotu ještě prášek neberu a první si vezmu zase až v neděli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.15 20:32

Ano, napocitas si 7 dni, co si prasek nedas a 8. Den ho vezmes, at mas jeste ms nebo nemas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.15 20:33

Vite co me zarazi? To, ze tam ten folikul byl…ach jo… nechapu, kam zmizel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.4.16 11:50

Ahoj devcata mam problem…jsem po zakroku zamlkle tehotenstvi… :( byla jsem tam 9.2 moje posledni mensturace byla 13.3 a menses jsem mela dostat 9.4 a stale nedorazila…nic mi neni netrapi a test je stale negativni myslite ze je sance ze tam maly zazrak je? Ci mam jeste par dni pockat jinak spozdeni 14 dnu dekuji vaaam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.4.16 11:54

Ahoj devcata mam problem…jsem po zakroku zamlkle tehotenstvi… :( byla jsem tam 9.2 moje posledni mensturace byla 13.3 a menses jsem mela dostat 9.4 a stale nedorazila…nic mi neni netrapi a test je stale negativni myslite ze je sance ze tam maly zazrak je? Ci mam jeste par dni pockat jinak spozdeni 14 dnu dekuji vaaam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat