Nedostala jsem to, i když beru antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 12:38
Nedostala jsem to i když beru antikoncepci

Holky co může znamenat když sem nedostala „MS“ i kdyz beru antikoncepci? Měla sem to dostat v sobotu a nic :nevim: beru pravidelně, nezapomínám. Dneska si koupím pro jistotu test ale nemyslím se že bych byla těhotná, naposled sem měla styk někdy v říjnu a byl s kondomem :nevim: :?

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11015 příspěvků 07.01.19 12:42

Nemusí to zanmenat nic. Někdo při braní nekrvácí vůbec. Pokud jsi ale před tím normálně krvácela, tak bych se zkusila doktora zeptat. Těhotenství je vyloučené.

Azeretereza
Závislačka 3009 příspěvků 07.01.19 13:18

Nemela jsi nejaky stresy? Stalo se mi to jen jednou za X let brani HA, letos v lete, nez jsem odjela na dovolenou. Predtim jsem to vzdycky v pauze dostala. Pocitam, ze to bylo stresem, ac jsem to nepocitovala, ale asi trochu byl. Dalsi mesic uz to bylo ok, tak jeste pockej. Pokud to nedostanes ani pristi mesic, jdi radsi k doktorovi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:39

Nevim o žádném stresu, jsem na rodičáku a spíš si to užívám :nevim: tu antikoncepci beru teprve 2 měsíce a minule sem to dostala přesně po dobrání tak doufám že dorazí :zed:

P4ja
Extra třída :D 11015 příspěvků 07.01.19 14:50
@Anonymní píše:
Nevim o žádném stresu, jsem rodičáku a spíš si to užívám :nevim: tu antikoncepci beru teprve 2 měsíce a minule sem to dostala přesně po dobrání tak doufám že dorazí :zed:

Není to žádná MS, proč to tak hrotíš?? Bereš pravidelně ? A navíc si tělo ještě nezvyklo. Doktor ti neřekl, že žádné krvácení mít nemusíš?

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 1 inzerát 07.01.19 15:03
@Anonymní píše:
Holky co může znamenat když sem nedostala „MS“ i kdyz beru antikoncepci? Měla sem to dostat v sobotu a nic :nevim: beru pravidelně, nezapomínám. Dneska si koupím pro jistotu test ale nemyslím se že bych byla těhotná, naposled sem měla styk někdy v říjnu a byl s kondomem :nevim: :?

Neutvorila se ti dostatečná sliznice, u mě třeba dělá citron proto ho nejím, nepiju, ale stávalo se mi to taky, udělej si test pokud bude negativní, nasad normálně plato jak kdyby byla, kdyby nedošla šla bych se poradit k doktorce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 15:26

@P4ja ne neřekl, měla sem za to že vždy při HA přijde :nevim: navíc sem to tak vždycky měla, nikdy se mi takhle nespozdila tak mi to přijde divné no..
@onajeblond aha děkuji moc :mavam:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 1 inzerát 07.01.19 16:39
@Anonymní píše:
@P4ja ne neřekl, měla sem za to že vždy při HA přijde :nevim: navíc sem to tak vždycky měla, nikdy se mi takhle nespozdila tak mi to přijde divné no..
@onajeblond aha děkuji moc :mavam:

za nic,jak se jmenuje antikoncepce?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 17:41

@onajeblond Leverette

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 17:27
@Anonymní píše:
@onajeblond Leverette

aha tak mám jinou,nevadí,každopádně jak jsem již psala výš :)

Váš příspěvek
Reklama