Nedostala jsem to, těhotenství nebo změna životního stylu?

20.8.20 05:54

Nedostala jsem to, těhotenství nebo změna životního stylu?

Dobrý den,
Trápí mě malý problém. Mám 5 dni spozdeni. Dělala jsem si test dvakrát po třech dnech a negativní. Těhotná být teoreticky mužu, proto jsem si udělala dva testy, nechráněný sex jsem měla, ale to už i predtim a nikdy k těhotenství nedošlo.
Před třemi týdny jsem ale přestala jist úplně maso, s tím, ze predtim sem ho jedla skoro každý den. Začala jsem asi take více cvičit, jiné sporty, ale cvičila jsem hodně vždycky. Dávám si teď každé ráno otuzovaci sprchy a více se koupu ve studené vodě.
Myslíte, ze taková to změna životního stylu by mohla za opozdeni menstruace?
Moc diky a hezky den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31562
20.8.20 07:19
@Alriga píše:
Doporučuji studenou koupel hlavy a antikoncepci.

Proboha proč? Třeba se snaží o dítě nebo tomu nechávají volný průběh :nevim:

Zakladatelko, ano, změna životního stylu může mít vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5198
20.8.20 07:21

Nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 07:42

@Jana206 mockrát děkuji za hezky konstruktivní názor. Nechápu tenhle hate hned po ránu, at to lidi nekomentuji že.. :) :roll: Došla jsem si na odběr hcg, tak uvidím.
Hezky den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31562
20.8.20 07:50
@Viki Vankova píše:
@Jana206 mockrát děkuji za hezky konstruktivní názor. Nechápu tenhle hate hned po ránu, at to lidi nekomentuji že.. :) :roll: Došla jsem si na odběr hcg, tak uvidím.
Hezky den

Zklidni hormon. Já jsem se Te zastala ohledně té studené sprchy a antikoncepce :pocitac:

Napsala jsem že změna životního stylu může mít vliv na MS. Nic víc a nic méně. Ty se do mě bezdůvodně navazis a porušujes pravidla webu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 07:54

@Jana206 slečno, vždyť já jsem to myslela dobre..teď nerozumím. Já prave děkuji Vám ze jste se me zastala před slečnou/panem tady nahore a opravdu dekuji za vás názor. Je příjemný když me někdo pochopí a snaží se normálně poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31562
20.8.20 07:57
@Viki Vankova píše:
@Jana206 slečno, vždyť já jsem to myslela dobre..teď nerozumím. Já prave děkuji Vám ze jste se me zastala před slečnou/panem tady nahore a opravdu dekuji za vás názor. Je příjemný když me někdo pochopí a snaží se normálně poradit.

Jo, tak já jsem to napřed nepochopila. Myslela jsem, že ta poznámka o hate je na mě :lol: A ten konstruktivní názor ironie. Tvůj komentář je napsán trochu dvojsmyslne, přesto se omlouvám :kytka: :mrgreen:

Ať to dopadne, jak si přeješ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
20.8.20 08:04

Ahoj, může to mít vliv na zpoždění MS. Uvidíš co odběry, držím palce, ať je to jak má být :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 08:05

@Jana206 Rozumim Vám, asi to mohlo znít opravdu jako dvojsmysl, ale myslela jsem to jen v tom nejlepším. Ještě jednou moc děkuji, jste moc hodna a opravdu si vážím každé jedné osůbky, jako jste vy, která je normální a bere věci v pohode a zbytečně lidem ještě nepridava na jejich trapenich nebo problémech.
Děkuji a mějte ten nej den. :hug: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 08:06

@shadowbabe mockrát děkuji, uvidíme odpo. Krásný den :hug: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama