Dárky k výročí - dostáváte?

7.11.19 09:21

Nedostaly jste kytku,nebo drobnost k výročí ?

Otázka jasná, dostaly jste něco k výročí? Nebo nedostaly?
At už je to rok od seznámení, nebo třeba výročí svatby, nebo prostě nějaké výročí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13809
7.11.19 09:22

Jak kdy, někdy si vzpomene, někdy zapomene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 09:23

@Barunka.10
A cos mu dala ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13526
7.11.19 09:24

Letos ne, loni sem dostala růže, letos sme slavili výročí na grilovačce u kamarádů :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151

Nepotrpim si na to, nejspíše proto, že já sama zapomínám ;)

Děláme si radost průběžně, ale muž se hodně snaží a kdy může kytku donese.

Dneska jsem jednu poslala mamce :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2174

My si doma žádné dárky k výročí nedáváme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
7.11.19 09:25

Ex na to ke konci kašlal, ke konci jsem nedostala nic ani k Vánocům :mrgreen: Nynejsi pritel mi nosí růže kazdy měsíc v den seznámení. Ja zas ten den dělám slavnostnejsi veceri a dam mu nejakou drobnost (cokoladu, specialni piva, dražší sýry…) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
7.11.19 09:25

Dostávám pravidelně kytku, zajdem na večeři. Já muži dávám většinou nějaké sladké - zákusky, čokoládu… Není to jen na něm, ale na obou a přijde mi nefér, abych já dostala a on ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48477
7.11.19 09:26

Většinou tu kytku donese, ale v tom frmolu s dětma někdy zapoene… a někdy zapomenu já a pak koukám, zač ta kytka :mrgreen: Párkrát jsme zapomněli oba, tak jsem se tomu pak zasmáli, táhnem to spolu na dvacet let, z toho 15 manželé, tak je těch výročí přeci jen mnoho, do toho svátky, narozeniy… co se narodily děti už máme ty „pamatovací“ priority trochu jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
7.11.19 09:32

@Barunka.10 me by zajimalo jestli davas neco ty jemu…kde je napsano ze musi chlap davat dary…cekas na to az ti neco donese.proc to neudelas ty prvni ze mu koupis darek nebo veceri ze ho pozves treba na masaz atd.furt to nechavate jen na chlapech nechapu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
7.11.19 09:36

Svatbu jsme jeste nemeli, ale zadne vyroci neslavime. Ja si na to maximalne vzpomenu (casto i nekolik dni po) a jenom mu to nadsene oznamim, ze uz jsme spolu tolik let, oba udelame neco jako „jeee“ a jede se dal :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
911
7.11.19 09:38

Myslim si ze kazdy chlap by mel zene obcas delat radost a vzpomenout si na to ze ji ma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9892
7.11.19 09:39

Ano, dáváme si (navzájem!) jak k výročí seznámení, tak svatby. Podle nálady a financí, někdy jen kytku a nějakou dobrotu, jindy večeři, wellnes, zážitek. Letos se přiznám, že jsem to ošulila a k výročí svatby mu nic nedala, protože jsem na něj zrovna byla naštvaná, a doteď mě to mrzí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6081
7.11.19 09:39

My každé výročí jdeme na večeři do restaurace s výhledem na město. Tak slavíme takto. Občas dostanu i dárek, třeba naposled mi dal krátkou dovču pro nás oba. Ale stačí mi ta večeře, darek už je něco navíc :)

Příspěvek upraven 07.11.19 v 09:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9892
7.11.19 09:40
@B4RC3LON4 píše:
Myslim si ze kazdy chlap by mel zene obcas delat radost a vzpomenout si na to ze ji ma

A žena muži by radost udělat neměla? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama