Nedostání menstruace při vysazeni antikoncepce

5
22.8.20 23:20

Nedostani menstruace při vysazeni antikoncepce

Ahojky, brala jsem 2 roky antikoncepci a po vysazeni jsem nedostala 2 měsíce menstruaci. Den po pohlavním styku se mi dostavila. Teď mám zase spožděni 8 dni a mam k tomu nachlazení močových cest. Je možné, že mám opožděné dny kvůli vysazení prášků? Těhotná asi nejsem, nemam žádné další příznaky ????????????
Je mi 18 let a budu ráda za radu. Děkuji ❤️

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
621
23.8.20 00:48

Je :) Troufnu si říct, že je to i celkem běžné.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5201
23.8.20 06:26

Udělej si test. Pokud bude negativní tak počkej ještě tak týden a res to s gynekologem.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.8.20 07:04

@JancaS84
Děkuji za radu, doufám že to bude v pořádku :j:joy: @JancaS84

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.20 10:15

Jsem půl roku po vysazení a také to mám totálně rozházené. Pro představu posílám na fotce jak jsem měla cykly po vysazení. Teď jsem třeba 35 DC a stále nic.

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama