Nedostanu se nikam ven - nakupování s dětmi

Anonymní
27.2.20 13:42

Nedostanu se nikam "ven",nakupování s dětmi je těžké

Ahoj, asi to bude znit divne, ale trosku me mrzi ze muj manzel chodi do prace ba desatou a z prace az po sedme, osme hodine. Bohuzel to jinak nejde. Jenomze kdyz prijde brzy, tak uz je stejne sest :nevim:. Najist se, pohrat s detma a spat… me to nevadi ale blbe to vnimam z jednoho duvodu - strasne se mi zuzuji moznosti kam jit, kam zajet a co koupit. Maly kramek mame u baraku a vietnamce taky, ale jet nekam na vetsi nakup, jet do ikey nebo hornbachu vybrat neco…od dlazdicek pres svetlo a dalsi veci vzdycky vyzaduje specialni vypravu s autem. Potrebujeme toho dost, zarizujeme atd ale ja to pres den nemuzu s detma absolvovat a i kdyby, tak tahat ty veci s sebou taky nemuzu. Ale manzel prijde z orace v sest, v devet zaviraji… asi vas napadne tesit to o vikendech. Jak to delate vy ostatni, kteri to tak mate? Me spis vadi ze mam potencial toho soma pres den spoustu zaridit a proste nemuzu, se dvema detma je clovek prikovanej…samozrejme ikea s detskym koutkem se da, ale sama tam nic nekoupim, nezkonzultuju s muzem a neodvezu… uz mam dva mesice vybrane zidle. Jen oro ne dojet. Ale nasli jsme cas? Nenasli. Uz 4 mesice prosim muze aby mi vyndal a slozil ze sklepa kocarek, ze ho nafotime k prodeji. Sama ho z te vysky nedostanu. Jenze opet, je to prace na cely vecer. Nexhci ho otrsvovat, o vikendu ho nechavam spat a mame jine plany…

No staci kdyz reknete ze je to vsude uplne stejny. Do Hornbachu pro malickosti jsme za bezdetns vzdy jezdili spolu. Ted uz tam nejezdime. Jedu tam s detmi jen ja, pres den, protoze jedine hornbach nemame silene daleko, takze tam se to da…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6984
27.2.20 13:47

To nemáš nikoho v rodině, kdo by pohlídal? Co placené hlídání, ať máš aspoň chvíli pro sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 13:48

Muj chlap je vecne v praci do noci.. S detma chodim akorat pro chleba do vecerky :nevim: Ani do Lidlu bych nejela, natoz jina vyprava a proste pockam az manzel volno. Hodim mu decka nakrk a nakoupim si vetsi nakup bez nervu. Do nabytku apod jezdime vsichni, nebo nechame decka u babicky.. Asi normalni ve vsech rodinach, nebo ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28229
27.2.20 13:49

Jedine o vikendu no, neda se nic delat. Vsak tam nemusite byt kazdy vikend. Ale treba jeden den v mesici to vam plany zas tak neomezi snad. A do Lidlu a tak jezdim sama s detmi to se da.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 13:51

@Lalelale mame nejake kontakty (jinak babicky 300km daleko). Ale je mi lito dat tolik penez za hlidani proto sbych mohla jit nakoupit do obchodaku…ale mozna je to normalni? Ja nevim :lol: jonak na kafe a tak muuu chodit vecer kdyz se vymenime s manzelem. To jo. Ale to uz jsou obchody a sluzby uavrene a ja jsem stejne radeji doma s nim.

• Nahlásit
  • Citovat
28229
27.2.20 13:52

Jo a nenechavej ho o vikendu spat, to jako proc? Kdyz chodi do prace na 10?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15179
27.2.20 13:53

Po takových věcech jezdíme o víkendu společně a nebo si vše objednávám domu. Aktuálně už do obchodu ani nechodím, si objednám vše od nábytku po jídlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6910
27.2.20 13:53

Nějak nechápu, proč nemůžete jezdit třeba v sobotu. Snad manžel nespí celý den a ostatní plány se dají přizpůsobit. Trochu mi to připadá jako problém, který je uměle vytvořený. My už děti doma nemáme, ale nákupy v Ikee apod. taky řešíme o víkendech, protože muž je přes týden do večera v práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
27.2.20 13:55

Jak IKEA tak Hornbach mají možnost dovozu. Zrovna z Hornbachu objednávám často.

Potraviny objednávám online, do místních obchůdků chodím pro čerstvé věci - ale to je spíš snaha je podpořit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3317
27.2.20 13:56
@Anonymní píše:
Ahoj, asi to bude znit divne, ale trosku me mrzi ze muj manzel chodi do prace ba desatou a z prace az po sedme, osme hodine. Bohuzel to jinak nejde. Jenomze kdyz prijde brzy, tak uz je stejne sest :nevim:. Najist se, pohrat s detma a spat… me to nevadi ale blbe to vnimam z jednoho duvodu - strasne se mi zuzuji moznosti kam jit, kam zajet a co koupit. Maly kramek mame u baraku a vietnamce taky, ale jet nekam na vetsi nakup, jet do ikey nebo hornbachu vybrat neco…od dlazdicek pres svetlo a dalsi veci vzdycky vyzaduje specialni vypravu s autem. Potrebujeme toho dost, zarizujeme atd ale ja to pres den nemuzu s detma absolvovat a i kdyby, tak tahat ty veci s sebou taky nemuzu. Ale manzel prijde z orace v sest, v devet zaviraji… asi vas napadne tesit to o vikendech. Jak to delate vy ostatni, kteri to tak mate? Me spis vadi ze mam potencial toho soma pres den spoustu zaridit a proste nemuzu, se dvema detma je clovek prikovanej…samozrejme ikea s detskym koutkem se da, ale sama tam nic nekoupim, nezkonzultuju s muzem a neodvezu… uz mam dva mesice vybrane zidle. Jen oro ne dojet. Ale nasli jsme cas? Nenasli. Uz 4 mesice prosim muze aby mi vyndal a slozil ze sklepa kocarek, ze ho nafotime k prodeji. Sama ho z te vysky nedostanu. Jenze opet, je to prace na cely vecer. Nexhci ho otrsvovat, o vikendu ho nechavam spat a mame jine plany…No staci kdyz reknete ze je to vsude uplne stejny. Do Hornbachu pro malickosti jsme za bezdetns vzdy jezdili spolu. Ted uz tam nejezdime. Jedu tam s detmi jen ja, pres den, protoze jedine hornbach nemame silene daleko, takze tam se to da…

Když se chce, všechno jde. Tvůj muž asi moc nechce, že? Co dělá ráno, než jde do práce a o víkendech? Věnujte tomu jeden víkendový den v měsíci, dejte si někde i oběd ať se nemusíš honit a bude to. Tipuju, že večer přijde z práce, večeře, možná děti a co pak? Mobil, hry, hospoda? Co dělá? I kdyby šel spát o půlnocí, tak může určitě se seznamem zajet nakoupit do supermarketu. Po cestě z práce se zastaví v nějakém hobby obchodě, nafotí, co by se mu líbilo, spolu to zkonzultujete a příště to rovnou koupí. Všechno se dá nějak zařídit. Jo, máte děti, chtěli jste je, tak se musíte OBA přizpůsobit. Svět a život tím nekončí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10774
27.2.20 13:58

Muj chlap chodí do prace pred 6, vrací se kolem šesté, sedmé, auto mame jen jedno, tím jezdí on. Takze když něco chci tak musim podniknout výpravu městskou, jedna cesta cca 30-50minut, záleží kam chci jet, což je za trest, ale jako fakt nehodlam čekat na víkend, když to mame jiné rodinné plány. Nákupy mezi ně řadit nechci. Navic dnes už spousta odchodů dováží nákupy domů. I ta Ikea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
672
27.2.20 14:03

Potraviny objednavej online a ostatni veci snad o vikendu. Nerikej, ze pritel cely vikend prospi 8o pokud sis to o vikendu zaridila tak, aby panicka nikdo neotravoval, tak si stezujes na spatnym hrobe. Supni mu deti a jed si zaridit co potrebujes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2953
27.2.20 14:03

Nějak nechápu. Přijde mi, že hledáš důvodu proč to nejde. Mám auto, tak se zařídím. S manželem bych to nekonzultovala pokud není schopný jet jednou do krámu. Jinak proč nedělá nic před 10. Já mám v 10 většinou uvařený oběd, poklizený byt a v 9 jdu s dcerou ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6054
27.2.20 14:04

Exmanzel vyrazival do prace v sest rano a vracel se v osm vecer. Uz tyden po cisari jsem byla sama doma s novosem, triletym a petiletym. Auto jsme nemeli.
Vsechno jsem resila sama. Prostredni je mentalne postizenej, tezka forma autismu, takze vsude nemuzem…ale zvladnem ledascos.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3317
27.2.20 14:07
@lachtanice86 píše:
Muj chlap chodí do prace pred 6, vrací se kolem šesté, sedmé, auto mame jen jedno, tím jezdí on. Takze když něco chci tak musim podniknout výpravu městskou, jedna cesta cca 30-50minut, záleží kam chci jet, což je za trest, ale jako fakt nehodlam čekat na víkend, když to mame jiné rodinné plány. Nákupy mezi ně řadit nechci. Navic dnes už spousta odchodů dováží nákupy domů. I ta Ikea

Musela jsem si to celé znovu přečíst. Jsi zakladatelka a nebo tě někdo nutí chodit nakupovat o víkendu když nechceš? Když to zvládneš sama, tak proč to vůbec píšeš?
Nechápu, jak tvoje nakupování obohatí zakladatelku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama