Nedostatek času ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 24.07.19 19:33
Nedostatek času ve vztahu

Holky, mám dotaz :)
Jak zvládáte nebo jak jste zvládly málo společného času ve vztahu. Bavím se o vztahu, kde už máte spolu i dítě/ děti.
Jde mi hlavně o práci - jak jste třeba zvládli situaci, kdy jeden má ranní směny a druhý odpolední. A třeba i o víkendu se chodí do práce, takže máte max. jeden den celý volný a společný v týdnu.
Díky za tipy a postřehy ;)

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 54961 příspěvků 24.07.19 20:31

Nezvládala jsem to, dost jsme o tom mluvili. A nakonec jsme se dohodli, že tu práci prostě omezí. Tak aby jsme na sebe měli čas alespon dva večery v týdnu a víkendy byly pracovní spíše vyjímečně, po dohodě, párkrát do roka.

Uživatel je onlinealimdar
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 24.07.19 20:31

@Calendulka nechtěla bych takový vztah ani bez dětí, natož s nimi. Udělala bych vše pro to, aby se situace změnila. A není to o tom, že není práce, je to o vůli.

Venetia
Hvězda diskuse 45898 příspěvků 24.07.19 20:39

Normálně, měli jsme to tak dokud děti nebyli větší, střídali jsme se

Venetia
Hvězda diskuse 45898 příspěvků 24.07.19 20:40
@alimdar píše:
@Calendulka nechtěla bych takový vztah ani bez dětí, natož s nimi. Udělala bych vše pro to, aby se situace změnila. A není to o tom, že není práce, je to o vůli.

A proč, když nejsou děti nemusíte jet proti sobě

Uživatel je onlinealimdar
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 24.07.19 20:46
@Venetia píše:
A proč, když nejsou děti nemusíte jet proti sobě

Asi tě nechápu?
Já psala, že bych vztah s minimem času traveneho společně nechtěla.

Venetia
Hvězda diskuse 45898 příspěvků 24.07.19 21:22
@alimdar píše:
Asi tě nechápu?
Já psala, že bych vztah s minimem času traveneho společně nechtěla.

Tak to jsem asi nepochopila.

Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 25.07.19 04:19

@Lama Lama No z toho mám strach, že takové směny budou problém, že se to podepíše na vztahu :?

Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 25.07.19 04:22
@alimdar píše:

Tak my jsme většinou (i bez dětí) na sebe i mimo práci čas jakž takž měli… Jenže kvůli penězům máme určitou možnost, jak vše i nějak zkombinovat se školkou (jeden vodí, druhý vyzvedne), ale mám strach, že to bude hodně náročné - hlavně psychicky :?

Váš příspěvek
Reklama