Nedostatek kyslíku v těhotenství

Anonymní
1.5.17 10:23

Nedostatek kyslíku v těhotenství

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale nechci, aby mě tu někdo poznal. Jsem na konci 3. měsíce těhu a jsem alergik. Včera se mi po dlouhé době začalo špatně dýchat, nemohla jsem se úplně nadechnout. K večeru se to zlepšilo, tak jsme šli na pálení čarodějnic a tam jsem se nejspíš nadýchala kouře. Když jsme pak přišli domů, nemohla jsem se skoro vůbec nadechnout. Asi hodinu a půl jsem s tím bojovala, sýpapa, chrčela, pak mi zabrala horká voda s česnekem a já usnula. Teď už je to lepší, dýchat mohu, ale stále mám pocit těžkosti na hrudi. Myslíte, že to mohlo miminku nějak ublížit? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1.5.17 10:34

Ahoj. Pamatuji si z porodu, když jsem měla nedostak kyslíku, tak to nedělalo dobře miminku. Být tebou, Zajdu si zítra na alergo a nahlasim doktorovi. Já jsem alergik i astmatik. A vím, že mi doktorka řekla, že musím brát stále léky, kdybych náhodou otěhotněla. Kvůli nedostatku kyslíku z astma záchvatu. Nechci tě plašit, ale raději toto res. Může to být cokoliv. Ale nic nepodcenuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3741
1.5.17 10:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale nechci, aby mě tu někdo poznal. Jsem na konci 3. měsíce těhu a jsem alergik. Včera se mi po dlouhé době začalo špatně dýchat, nemohla jsem se úplně nadechnout. K večeru se to zlepšilo, tak jsme šli na pálení čarodějnic a tam jsem se nejspíš nadýchala kouře. Když jsme pak přišli domů, nemohla jsem se skoro vůbec nadechnout. Asi hodinu a půl jsem s tím bojovala, sýpapa, chrčela, pak mi zabrala horká voda s česnekem a já usnula. Teď už je to lepší, dýchat mohu, ale stále mám pocit těžkosti na hrudi. Myslíte, že to mohlo miminku nějak ublížit? :(

Proc nejedes na pohotovost at ti na to neco daj? Jinak pochybuju ze jsi se nadychala koure, spis nejakyho alergenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
1.5.17 11:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale nechci, aby mě tu někdo poznal. Jsem na konci 3. měsíce těhu a jsem alergik. Včera se mi po dlouhé době začalo špatně dýchat, nemohla jsem se úplně nadechnout. K večeru se to zlepšilo, tak jsme šli na pálení čarodějnic a tam jsem se nejspíš nadýchala kouře. Když jsme pak přišli domů, nemohla jsem se skoro vůbec nadechnout. Asi hodinu a půl jsem s tím bojovala, sýpapa, chrčela, pak mi zabrala horká voda s česnekem a já usnula. Teď už je to lepší, dýchat mohu, ale stále mám pocit těžkosti na hrudi. Myslíte, že to mohlo miminku nějak ublížit? :(

Tak dobre to uplne neni, nicmene mimco v deloze ma sve ‚zasoby‘. Kdyz umre zena, dite zije jeste asi dvacet minut.. Ale resit by jsi to urcite mela, dobry stav to rozhodne neni. Muzes klidne i omdlit, prastit se..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 11:30

Sbal se a jeď na pohotovost. Divím se, že se ještě ptáš tady. Já už bych v tvém případě byla u doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1343
1.5.17 12:14

V tomhle pritade, radeji byt trikrat hysterka, nez neco podcenit..a sama mas v nadpisu - nedostatek kysliku, to asi nikdy nemuze byt uplne ok. Ikdyz si myslim, ze to zase tolik asi ohrozit nemohlo, radeji bych jela k dr, alespon zitra ke svemu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama