Nedostatek lásky mě ničí

Anonymní
19.3.21 17:15

Nedostatek lásky mě ničí

Jsem s manželem 10 let, je mi 28 jemu 34, manžel má potřebu sexu asi tak 2× do měsíce. Sám od sebe mi lásku nijak nevyjadruje, nedostávám pusu nebo obejmuti jenom když za ním přijdu a řeknu si o to, jsem si jistá že milenku nemá. On mi lásku vyjadřuje spíše materiálně, něco mi koupí než aby mi ji vajadroval fyzicky a dal mi třeba pusu. Hrozně mě to ale ubiji asi mi z toho začínají i deprese, kolikrát se z toho rozbrecim jak je mi to líto, mám pocit že mě kromě detii nikdo nemá rád :-( manžel o tom ví říkala jsem mu o tom ale podle něj přeháním a tak hrozné to není protože přece kdyby mě neměl rád tak mi nekupuje to a tamhleto… Celkově vůbec nechápe co mám za problém. Nechci se kvůli tomu rozvádět, je to blbý ale prostě kvůli dětem bych to nedokázala a navíc já manžela pořád miluji a doufám že to půjde nějak napravit, pořád přemýšlím co dělám špatně, co je na mě špatného? Jen dodám že na začátku vztahu to takhle nebylo vše fungovalo, vím že už jsme spolu dlouho, tak jestli jsem ho už omrzela? jsem z toho hrozně smutná a celé to na mě padá. Jaký máte vy vztah s partnerem po 10 letech? Jak často máte sex?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1023
19.3.21 17:51
@Anonymní píše: … jsem si jistá že milenku nemá.

Kde lidi berou tu jistotu, to fakt nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
19.3.21 17:52
@Anonymní píše:
Jsem s manželem 10 let, je mi 28 jemu 34, manžel má potřebu sexu asi tak 2× do měsíce. Sám od sebe mi lásku nijak nevyjadruje, nedostávám pusu nebo obejmuti jenom když za ním přijdu a řeknu si o to, jsem si jistá že milenku nemá. On mi lásku vyjadřuje spíše materiálně, něco mi koupí než aby mi ji vajadroval fyzicky a dal mi třeba pusu. Hrozně mě to ale ubiji asi mi z toho začínají i deprese, kolikrát se z toho rozbrecim jak je mi to líto, mám pocit že mě kromě detii nikdo nemá rád :-( manžel o tom ví říkala jsem mu o tom ale podle něj přeháním a tak hrozné to není protože přece kdyby mě neměl rád tak mi nekupuje to a tamhleto… Celkově vůbec nechápe co mám za problém. Nechci se kvůli tomu rozvádět, je to blbý ale prostě kvůli dětem bych to nedokázala a navíc já manžela pořád miluji a doufám že to půjde nějak napravit, pořád přemýšlím co dělám špatně, co je na mě špatného? Jen dodám že na začátku vztahu to takhle nebylo vše fungovalo, vím že už jsme spolu dlouho, tak jestli jsem ho už omrzela? jsem z toho hrozně smutná a celé to na mě padá. Jaký máte vy vztah s partnerem po 10 letech? Jak často máte sex?

Pár ženám pomohlo říct chlapovi, prostě " Mám tě ráda, vím že mi ukazuješ, že mě máš rád v materiální rovině, jenže já potřebuju obejmout atd. a když mi to nedáš ty a objeví se někdo jiný, tak se pak nediv, že mi s ním bude líp. "
Jsi jiná než on, je to normální, každý vnímá jiným způsobem jestli ho někdo má nebo nemá rád a to většinou pramení z dětství. Je dobře, když víš co potřebuješ a ještě lepší, že si o to dokážeš říct. Rozhodně nejsi „špatně“. Každý má své potřeby a i to, že je máte odlišné je taky v pořádku, takže klid :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6709
19.3.21 17:52

Přečtěte si oba tohle
https://adoc.pub/…k-lasky.html
pravděpodobně vidíte „důkaz“ lásky každý v něčem jiném a je fajn si uvědomit, co potřebujete vy a co partner

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 18:03

No s bývalým partnerem jsme spolu byli šest let, bylo mi 20 a jemu 28, když jsme spolu začali chodit a bylo to stejný jako u vás. Snažil se jenom na začátku, tak po roce už jsem si musela říkat snad o každou pusu a to holce srazí sebevědomí. Prostě na tyhle věci nebyl a pro mě to byl pak i důvod k rozchodu. Přitom jinak jsme si rozuměli, ale bylo to pak prostě spíš kamarádství než vztah. No a potom jsem začala chodit se svým současným manželem a to je doteď něco úplně jiného. Mně bylo 27 a jemu 40, když jsme spolu začali chodit. Teď už jsme spolu devět let, z toho 7 let manželé a je to úžasný. On je prostě „mazlící“ typ. Přitáhne si mě k sobě několikrát za den jenom aby mi dal pusu nebo mě obejmul, u televize ležíme většinou přítulený, mazlíme se večer před spaním i ráno. Pro někoho by to zase třeba mohlo být moc, ale mě to tak strašně vyhovuje. Po tom vztahu s bývalým mi manžel ohromně zvednul sebevědomí. Já z toho vztahu musela pryč, ale u mě to bylo jednodušší. Neměli jsme spolu děti ani žádné závazky, jenom psa, kterého máme doteď ve „střídavé péči“ 😄

• Citovat
  • Nahlásit
11820
19.3.21 18:05
@Anonymní píše:
Jsem s manželem 10 let, je mi 28 jemu 34, manžel má potřebu sexu asi tak 2× do měsíce. Sám od sebe mi lásku nijak nevyjadruje, nedostávám pusu nebo obejmuti jenom když za ním přijdu a řeknu si o to, jsem si jistá že milenku nemá. On mi lásku vyjadřuje spíše materiálně, něco mi koupí než aby mi ji vajadroval fyzicky a dal mi třeba pusu. Hrozně mě to ale ubiji asi mi z toho začínají i deprese, kolikrát se z toho rozbrecim jak je mi to líto, mám pocit že mě kromě detii nikdo nemá rád :-( manžel o tom ví říkala jsem mu o tom ale podle něj přeháním a tak hrozné to není protože přece kdyby mě neměl rád tak mi nekupuje to a tamhleto… Celkově vůbec nechápe co mám za problém. Nechci se kvůli tomu rozvádět, je to blbý ale prostě kvůli dětem bych to nedokázala a navíc já manžela pořád miluji a doufám že to půjde nějak napravit, pořád přemýšlím co dělám špatně, co je na mě špatného? Jen dodám že na začátku vztahu to takhle nebylo vše fungovalo, vím že už jsme spolu dlouho, tak jestli jsem ho už omrzela? jsem z toho hrozně smutná a celé to na mě padá. Jaký máte vy vztah s partnerem po 10 letech? Jak často máte sex?

a co ti na to řekl, když jsi si s ním o tom mluvila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
19.3.21 18:16
@Carmen7 píše:
Pár ženám pomohlo říct chlapovi, prostě " Mám tě ráda, vím že mi ukazuješ, že mě máš rád v materiální rovině, jenže já potřebuju obejmout atd. a když mi to nedáš ty a objeví se někdo jiný, tak se pak nediv, že mi s ním bude líp. "
Jsi jiná než on, je to normální, každý vnímá jiným způsobem jestli ho někdo má nebo nemá rád a to většinou pramení z dětství. Je dobře, když víš co potřebuješ a ještě lepší, že si o to dokážeš říct. Rozhodně nejsi „špatně“. Každý má své potřeby a i to, že je máte odlišné je taky v pořádku, takže klid :).

říkat si o doteky, když ten druhej to tak necítí je holej nesmysl.To má jít z člověka samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2971
19.3.21 18:25

Jiné jazyky lásky, jak už bylo napsáno. Chtěla jsem napsat, že by měl být rád, že tvým jazykem lásky nejsou dary, že to se může pěkně prodražit, ale vypadá to, že to je právě jeho případ. Ptala ses ho někdy, jestli si připadá milovaný on a jaký je jeho jazyk lásky? Jestli ho otlapkáváš a on na to není, tak může mít stejný problém :think:
Jinak my jsme spolu taky 10 let, ale máme asi to štěstí, že jsme kontaktní tak zhruba stejně a sex máme v průměru tak 2× týdně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20787
19.3.21 18:33

Taky doporučuji knihu Pět jazyků lásky. Chapi jsou natvrdlí. On prostě nepobírá, co ty potřebuješ. Myslí si, že to máš nastavené stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3107
19.3.21 18:42

No tohle je blbý a chápu, že trpíš, myslím, že by se měl naučit ti vyjít vstříc. Asi jsi sama zkoušela s těmi doteky začínat, ale on byl pořád chladný, ne? I ten sex 2× do měsíce ve 35 letech je teda katastrofa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 18:47

Já tě naprosto chápu, doma to mám podobné. Jsem, jak sama muži zdůrazňuji, haptický typ, potřebuju mazlení, objímání, atd. Jako to on přijde a obejme mě, ale v sexuální frekvenci jsme na tom stejně jako vy. Taky mě to ničí a ubíjí, ale bohužel nevidím šanci na zlepšení. Mluvili jsme o tom mnohokrát, ale bez valného úspěchu. Jsme spolu 6 let.

• Citovat
  • Nahlásit
11820
19.3.21 18:48
@divine woman píše:
Taky doporučuji knihu Pět jazyků lásky. Chapi jsou natvrdlí. On prostě nepobírá, co ty potřebuješ. Myslí si, že to máš nastavené stejně.

myslím, že v tomhle tom případě ho to ani nezajímá, nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
19.3.21 18:51
@Anonymní píše:
Já tě naprosto chápu, doma to mám podobné. Jsem, jak sama muži zdůrazňuji, haptický typ, potřebuju mazlení, objímání, atd. Jako to on přijde a obejme mě, ale v sexuální frekvenci jsme na tom stejně jako vy. Taky mě to ničí a ubíjí, ale bohužel nevidím šanci na zlepšení. Mluvili jsme o tom mnohokrát, ale bez valného úspěchu. Jsme spolu 6 let.

a jaká byla odpověď z jeho strany?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 19:10

@ontario7 řekl mi že dělám z komara velblouda, myslí si že to zvelicuji a tak hrozný to není. Prostě to tak vůbec nevidi :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 19:11

Knihu pět jazyků lásky trošku znám, ale to by muj chlap opravdu necetl

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat