Nedostatek odpočinku v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tapicka
Stálice 61 příspěvků 14.06.19 12:08
Nedostatek odpočinku v těhotenství

Myslíte že nedostatek spánku a odpočinku v těhotenství má špatný vliv na dítě popřípadě co by se mohlo stát?

Příspěvek upraven 18.06.19 v 12:00

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9933 příspěvků 14.06.19 12:10

To spis hezky. Nerekla bych, ze diteti neco hrozi.

Rive
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 14.06.19 12:11

Tak unava v tehotenstvi je normalni, mela jsem to ve vsech tehotenstvich a cas na spani moc nebyl a kdyz jo, tak jsem zase spat nemohla.
Deti jsou naprosto v poradku.

Tichošlápek
Extra třída :D 14858 příspěvků 14.06.19 12:11

:lol: sorry ale pobavilo. Jak myslíš, ze to pak mají ty, které už mají doma třeba batole, které třikrát za noc straší? 7 hodin je luxus

Hoa Mai
Kelišová 6487 příspěvků 7 inzerátů 14.06.19 12:13

@Tapicka miminku se nic nestane, ale škodí to tobě. Před porodem a následným šestinedělím by sis měla odpočinout, mohla bys pak být vyčerpaná.

Bubla_Bučková
Kelišová 6715 příspěvků 14.06.19 12:13

A co děláš vůbec celý dny, že jdeš třeba spát o půlnoci a musíš vstát v sedm, aby se všechno stihlo? 8o máte statek, další děti? :nevim:

Pocahonta
Kecalka 461 příspěvků 14.06.19 12:15

Těžko říci, může a nemusí. Zase na druhou stranu je spousta matek, kterým nedá spát první dítě a jsou už těhotné s druhým. Jinak jsem ale někde četla, ať si dá nastávající matka pozor na permanentní stres zejména ve třetím trimestru, jelikož to může mít vliv na budoucí chování dítěte (jak bude třeba plačtivé a tak).
Jelikož jste ale skoro na konci těhotenství, tak už je Vaše otázka v celku bezpředmětná a nezbývá Vám nic jiného, než to nějak dokopat.
Držím palce!!!

Tapicka
Stálice 61 příspěvků 14.06.19 12:16

@Bubla_Bučková ne to ne ale práci si vozí domu moje matka kterou musím pravidelně dělat nikdo jinej nepomůže kromě mého přítele, taky do toho úklid, vaření atd za mě taky nikdo neudělá

Tapicka
Stálice 61 příspěvků 14.06.19 12:18

@Hoa Mai to je tak když mě moje tupá rodina s ničím nepomůže a je jim jedno ze mě v těhotenství bolí nohy, záda, sotva chodím a premaham se únavou, až když se teprv začnu motat tak mě občas nechají spát, tomu říkám rodina na dvě věci, no pakarna… Takhle mě nechají trápit bez pomoci, hold rodinu si člověk nevybírá

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8910 příspěvků 14.06.19 12:20

Holka, neplaš. Nemá to vliv. U prvního dítěte jsem spala 4-5 hodin, třetí trimestr v permanentním stresu, ale fakt velkým a narodilo se klidný, spící, usměvavý miminko.

Bubla_Bučková
Kelišová 6715 příspěvků 14.06.19 12:20

@Tapicka jako, že ti tvoje vlastní matka před porodem vozí třeba účetnictví, na kterým x hodin makas? 8o a vy spolu bydlíte? Tak aspoň třeba pomůže pak s malým, když máš vedle v diskuzi strach z přebalování. Jestli ne, tak se odstěhujte :cert: a jestli jim doma takhle sloužis, tak přestaň :*

ugluk
Hvězda diskuse 46763 příspěvků 14.06.19 12:21

Já ti nevím, chodila jsem do práce a starala se o starší, vstávala v šest a chodila spát o půlnoci a dítko mám zatím mimořádně hodné a spavé. Na druhou stranu, zkus se oprostit od toho, že je práce, kterou za tebe nikdo neudělá - ono kolikrát ta práce nutná není, popř. je fajn zapřáhnout i partnera, s dítkem krom té práce ještě přibude péče něj. Takže pokud to lze, hodina spánku je teď důležitější než koš vyžehlenýho prádla (nepíšeš teda, o jakou práci se jedná). Ale sedm hodin sánku je pohoda, kterou půlka matek nezažije, ovšem pokud padáš na hubu únavou, zkus si rozmyslet, co je a není životně nutné.

lachtanice86
Echt Kelišová 8111 příspěvků 14.06.19 12:21

Já v těhotenství nespala. Nešlo mi to. Max 4hodiny. Malá je ok

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 14.06.19 12:24

Tak nevař, neuklízej. Já v těhotenství uklízela jednou za čtrnáct dní, nevařila jsem vůbec. Jedli jsme studené, nebo koupené.

debra.morgan
Echt Kelišová 8912 příspěvků 14.06.19 12:31

To je stejne hloupa otazka jako " včera jsem brečela, můžu z toho potratit?"… tak praci nedelej, varit kazdy den taky nemusis, uklizet uz vubec ne…jaky si to udelas takovy to mas… :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama