Nedostatek opačného pohlaví

68
2.7.21 14:27

Nedostatek opačného pohlaví

Chtěl bych se zeptat, jak by jste se cítili, kdyby jste potkávali pouze zástupce stejného pohlaví nebo opačného, ale díky věku pro vás neatraktivní? Mám sice krásnou a skvělou ženu, která mne opravdu moc přitahuje, se sexem žádný problém nemám, jen mi chybí pocit, že kolem mne nejsou jen povinnosti a starosti, ale také mnoho pěkného. Prostě určitá přitažlivost, kterou člověk nemusí hrotit, stačí jen vědět že existuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
219
2.7.21 14:36

Změnit občas místo výskytu? Jestli se pohybuješ jen mezi domovem a prací, jak tomu tvůj příspěvek napovídá, tak možná ani nebudeš typ, který by zaujal nějakou mladou kočičku, i kdyby už jste se potkali? Co tě baví, kam běžně chodíš, co děláš? Kotě bude vyžadovat aspoň trochu akce, s tím počítej. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
2.7.21 14:37

V podstatě říkáš, že bys měl kolem sebe mladé slečny, se kterými bys mohl flirtovat. Máš přítelkyni, všechno klape, proč si chceš komplikovat život? Jinak pokud chceš akorát vědět, že něco existuje, nestačí ti jít občas nakoupit, jet mhd, jít po ulici, atd.? A ne, mně by to nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1392
2.7.21 14:48

Kdo chce kam, pomozme mu tam :D seznamování s mladýma šťabajznama je dobrej způsob, jak si podělat dosavadní celkem spokojenej život s fajn ženskou. Tak hele, mám radu, choď na místa, kde ty ženský jsou, záleží pak, jakej věk očekáváš a co nabízíš. Jestli máš prašule, doporučuju VŠE nebo klidně i nějakou obchodku, jestli tě lákaj spíš starší a zralejší, plavání miminek by mohlo být řešení :nevim: a jestli nejseš úplně blbej, tak si najdeš nějakýho smysluplnýho koníčka a na nějaký potkávání mladejch buchet se vykašleš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
2.7.21 14:54

Ano, je to jen práce, domov, nákupy. Nechci randit, komplikovat si život, přestože jsem přitažlivý muž. Chtěl bych jen víc vnímat ženskou krásu a můžou mít klidně 40. V podstatě jde něco takového vnímat jen 2-3 měsíce v roce. Jakoby by kolem žili jen muži nebo důchodci(nepohrdám jimi).
To Ayo: předpokládám že jsi žena, ty mají kolem sebe více pozornosti, než muži. Ale zkus si představit, že kromě tvého partnera jsou všude jen ženy nebo muži-důchodci, ale ti s berličkama, ne ti v SUVéčkách:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
2.7.21 15:01
@Wizzy6 píše:
Ano, je to jen práce, domov, nákupy. Nechci randit, komplikovat si život, přestože jsem přitažlivý muž. Chtěl bych jen víc vnímat ženskou krásu a můžou mít klidně 40. V podstatě jde něco takového vnímat jen 2-3 měsíce v roce. Jakoby by kolem žili jen muži nebo důchodci(nepohrdám jimi).
To Ayo: předpokládám že jsi žena, ty mají kolem sebe více pozornosti, než muži. Ale zkus si představit, že kromě tvého partnera jsou všude jen ženy nebo muži-důchodci, ale ti s berličkama, ne ti v SUVéčkách:)

Běž dělat prodavače v DM… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
2.7.21 15:04

Je to vlastně spíš taková anketa, jak by jste se cítili vy v takové situaci. Nechtěl jsem rozebírat svou osobu a už vůbec si nechat radit od lidí, kteří mne od začátku vidí v těch nejhorších barvách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4368
2.7.21 15:06
@Wizzy6 píše:

Nepochopila jsem, jestli je chceš jen očumovat nebo chceš, aby si tě i všimly. Nicméně je mnoho míst - teď třeba koupaliště, cyklostezky, kavárny, ve školním roce prostory před školami (tsm bys ale mohl být ve svém věku už považován za úchyla).
Ty prostě chceš, aby na tu Tvoji dokonalost nebyla ta Tvá křepelka sama, ale mohly ji čerpat i jiné. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31835
2.7.21 15:10
@Wizzy6 píše:
Je to vlastně spíš taková anketa, jak by jste se cítili vy v takové situaci. Nechtěl jsem rozebírat svou osobu a už vůbec si nechat radit od lidí, kteří mne od začátku vidí v těch nejhorších barvách.

Jsem matka na mateřské, mám kolem sebe další ženy v podobném věku a situaci. Manžel pracuje v mužském kolektivu. Cítíme se fajn :lol: To chceš slyšet? Nepotřebujeme postávat před gymplem a svlékat pohledem zajíčky. Žádoucí se cítím doma v posteli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
2.7.21 15:14

To bude tím, že jezdíš domů autem.
MHD ve větších městech je teď přehlídkou ženské krásy. Ty ale chceš asi těsnější kontakt, než jen pozorování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28732
2.7.21 15:16
@Wizzy6 píše:
Chtěl bych se zeptat, jak by jste se cítili, kdyby jste potkávali pouze zástupce stejného pohlaví nebo opačného, ale díky věku pro vás neatraktivní? Mám sice krásnou a skvělou ženu, která mne opravdu moc přitahuje, se sexem žádný problém nemám, jen mi chybí pocit, že kolem mne nejsou jen povinnosti a starosti, ale také mnoho pěkného. Prostě určitá přitažlivost, kterou člověk nemusí hrotit, stačí jen vědět že existuje.

Můžete mi to někdo přeložit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
2.7.21 15:18
@Wizzy6 píše:

Já tomu moc nerozumím asi…Co že teda chceš? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
2.7.21 15:26
@Wizzy6 píše:

Počet pohlaví poslední dobou stoupá, budeš muset ubrat nároky. Nebo teda ten bordel, kde si zaplatíš, co chceš. A nelíbí se mi, tak to romanticky okecáváš, to teda ne. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
2.7.21 15:27
@Mango_Lassi píše:
Můžete mi to někdo přeložit?

Chce si zakukat s někým jiným, než s manželkou. Občas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
2.7.21 15:30

Jakože ti nestačí pozornost tvé ženy? Nebo o co jde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat