Nedostatek sexu, je to stereotyp ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.11.21 11:04

Nedostatek sexu, je to stereotyp ?

Ahoj holky, s přítelem jsme spolu 10 let, hodnějšího člověka neznám, je pro me maximální oporou, dokážu se s ním neskutečně zasmát a můžu se na něj kdykoiv spolehnout, má své chyby, kdo ne, nikdo není perfektní, ani já.. ale sex je pro mě opravdu důležitý, spíme spolu 1× měsíčně a to je opravdu, co říct… Už na mě pomalu nesahne, pohladí, obejme, dá mi pusu, to ano, říká mi hezké věci, ale víte, co tím myslím… Když jdeme spát, obejme me, dá mi pusu a řekne dobrou noc, já pak usínám s pocitem a přemýšlím nad tím, ze tohle nechci, co dělám špatně a opravdu me to trápí.. Kdyz to řešíme, cítím se trapně, protože si připadam naruziva, když se ho zeptám, proč semnou nechce víc spát, dodá, ze jsem pro nej stále stejne přitažlivá a ze sex semnou neodmítá.. tak v čem je problém? Ráda bych se nekomu svěřila, ale mám kamarádky, které tohle neřeší, naopak. Mají kolem sebe chlapi, který od sebe nemohou odehnat. Nechci o něj přijít, lepšího bych nenašla i rodina ho má ráda.. je mi 28, ale nerada bych jednou něčeho litovala. Nechci si stěžovat, vím, ze může být hůř, že nic není ideální, ale vztah je o lásce, pochopení, důvěry, ale i sexu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10751
14.11.21 11:16

A ty neumíš začít nebo když začneš, tak tě odmítne nebo jen čekáš na něj vždycky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
14.11.21 11:23

This the end, my only friend

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5590
14.11.21 11:25
@Sadman píše:
This the end, my only friend

Přeložit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13883
14.11.21 11:30
@Božislava píše:
Přeložit!

Psal, že to skončí dobře ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
14.11.21 11:32

Tak někdo na to prostě není. Není to tvoje chyba. Nemá potřebuje jako ty. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3590
14.11.21 11:39

A kdyz na napochodujes v sexy pradle, tak to s nim nic nedela a k sexu nedojde? Pises, ze jste spolu 10 let, to mel takhle malou potrebu vzdycky nebo je to zalezitost az posledni doby? Nepribrala jsi za ty roky nebo o sebe prestala doma tolik dbat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
14.11.21 11:47
@Božislava píše:
Přeložit!

To jsou Dveře 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103168
14.11.21 11:51
@Prof. Farnsworth píše:
Psal, že to skončí dobře ;)

Vezmou se!?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
14.11.21 11:54

A proc nezacnes ty? Jestli vzdy cekas, az zacne on, nedivim se, ze nema tolik zajem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
14.11.21 12:01

Jak to zkrátit? Moc tě nepotěším.

1. Oželet doživotně četný sex.
2. Výměna partnera.
3. Volný vztah.
4. Nevěra.

:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
14.11.21 12:02

@Sadman tak aspoň by to chtělo, angličtinu používat bez chyb. Jinak raději česky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
14.11.21 12:14

Tak možná to je stereotyp pro něj, protože musí pořád začínat? Nepíšeš, že by tě někdy odmítl, dokonce ti naznačil, že tě asi neodmítne, když začneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
14.11.21 12:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, s přítelem jsme spolu 10 let, hodnějšího člověka neznám, je pro me maximální oporou, dokážu se s ním neskutečně zasmát a můžu se na něj kdykoiv spolehnout, má své chyby, kdo ne, nikdo není perfektní, ani já.. ale sex je pro mě opravdu důležitý, spíme spolu 1× měsíčně a to je opravdu, co říct… Už na mě pomalu nesahne, pohladí, obejme, dá mi pusu, to ano, říká mi hezké věci, ale víte, co tím myslím… Když jdeme spát, obejme me, dá mi pusu a řekne dobrou noc, já pak usínám s pocitem a přemýšlím nad tím, ze tohle nechci, co dělám špatně a opravdu me to trápí.. Kdyz to řešíme, cítím se trapně, protože si připadam naruziva, když se ho zeptám, proč semnou nechce víc spát, dodá, ze jsem pro nej stále stejne přitažlivá a ze sex semnou neodmítá.. tak v čem je problém? Ráda bych se nekomu svěřila, ale mám kamarádky, které tohle neřeší, naopak. Mají kolem sebe chlapi, který od sebe nemohou odehnat. Nechci o něj přijít, lepšího bych nenašla i rodina ho má ráda.. je mi 28, ale nerada bych jednou něčeho litovala. Nechci si stěžovat, vím, ze může být hůř, že nic není ideální, ale vztah je o lásce, pochopení, důvěry, ale i sexu.

Musíš si s ním promluvit, píšeš, že tě neodmítne holt musíš začít první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
14.11.21 12:37
@sarah1618 píše:
@Sadman tak aspoň by to chtělo, angličtinu používat bez chyb. Jinak raději česky

Neke. A co je tam spatne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat