Nedostatek sexu s přítelem

Anonymní
19.10.19 12:23

Nedostatek sexu s pritelem

Ahoj maminky,
Rozhodla jsem vas pozadat o radu, protoze ja uz nevim, co delat :,( (za anonymitu se omlouvam, nechci at si to nekde vygoogli)
Jsem s pritelem rok a pul, je nam 19let. Ano jsme mladi :lol:
Pred pritelem jsem nikdy s nikym nic nemela, ale pritel byl trosku divoch.
Momentalne resime nas sexualni zivot. Pritel je schopen byt bez sexu i mesic, ale ja se strasne trapim, jsem pak nastvana, nevyrovnana, furt to mam v hlave, tim se casteji hadame :roll:
S pritelem to resim skoro rok, mozna celou dobu vztahu. Ja jsem tolerantni, do niceho ho nenutim, ani uz nezacinam (protoze me kolikrat poslal nekam), ale myslim si, ze by mel i on tolerovat me a nekdy se do toho sexu alespon donutit… kazdopadne ani to nevydrzi dlouho. Pritel ma ADHD, poruchy soustredeni a podobne, mozna to s tim souvisi, ale cetla jsem si, ze clovek s ADHD ma extremni chut na sex, takze tady chyba neni.
Kolikrat spolu lezime a mu se postavi, ale stejne nic neudela a radsi jde spat :,( takze kdyby to bylo mnou, ze bych ho nepritahovala, tak se mu snad nepostavi.. ja jsem z toho bezradna.
Mrzi me to, miluji ho, je to muj prvni pritel, on miluje me, ale tohle za me neni plnohodnotny vztah

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4376
19.10.19 12:32

Není, máš pravdu. A je velmi zvláštní, ze tak mladý kluk nemá potřebu. Leda by to měl jinak… gay, jina žena, psychika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 12:35

@Halamka jinou zenu urcite nema, tim si jsem jista, gay taky byt nemuze, jedine ta psychika :,( ale to jsem s nim resila taky nekonecne mnohokrat, at vyresi sexuologa. Jenze kde nic, tu nic

• Citovat
  • Nahlásit
227
19.10.19 12:36
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
Rozhodla jsem vas pozadat o radu, protoze ja uz nevim, co delat :,( (za anonymitu se omlouvam, nechci at si to nekde vygoogli)
Jsem s pritelem rok a pul, je nam 19let. Ano jsme mladi :lol:
Pred pritelem jsem nikdy s nikym nic nemela, ale pritel byl trosku divoch.
Momentalne resime nas sexualni zivot. Pritel je schopen byt bez sexu i mesic, ale ja se strasne trapim, jsem pak nastvana, nevyrovnana, furt to mam v hlave, tim se casteji hadame :roll:
S pritelem to resim skoro rok, mozna celou dobu vztahu. Ja jsem tolerantni, do niceho ho nenutim, ani uz nezacinam (protoze me kolikrat poslal nekam), ale myslim si, ze by mel i on tolerovat me a nekdy se do toho sexu alespon donutit… kazdopadne ani to nevydrzi dlouho. Pritel ma ADHD, poruchy soustredeni a podobne, mozna to s tim souvisi, ale cetla jsem si, ze clovek s ADHD ma extremni chut na sex, takze tady chyba neni.
Kolikrat spolu lezime a mu se postavi, ale stejne nic neudela a radsi jde spat :,( takze kdyby to bylo mnou, ze bych ho nepritahovala, tak se mu snad nepostavi.. ja jsem z toho bezradna.
Mrzi me to, miluji ho, je to muj prvni pritel, on miluje me, ale tohle za me neni plnohodnotny vztah

Ahoj.
Mno, určitě bych zkusila vypátrat, čím to je. Pokud to říct nechce, tak se ho třeba zeptat úplně mimo toto téma, jestli ho něco trápí, někam ho vytáhnout ven, zajímat se o jeho koníčky a pak se třeba večer jen přitulit…
Nucení asi není nejlepší cesta, to ho ještě víc odradí. Chce to nějak nenásilně, jen třeba nějaké mazleni… Pak by to mohlo časem naskočit.
Nemá třeba nové léky?
Není nemocný?
Nemá nějaký průšvih?
Pokud se to neupravi takto volně a on to nebude chtít ani poté řešit u sexuologa či psychologa (jako poslední možnost), asi budeš muset hledat bohužel jinde.
Ps: Byl divoch - tedy měl více přítelkyn? Pokud měl sexu hodně a teď nechce žádný, je to. zvláštní..Nepřelečuje třeba chlamydie nebo něco? Třeba mu je trapné se sveřovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 12:43

@Kykyka
On je takovy mimo svet, jestli si dokazete predstavit cloveka s adhd, zajima se o zvlastni veci, kolikrat ma problemy, ale neresi je, vsechno se vyresi samo.
Menil uz 3. stredni a taky to neresi, to se samo nejak zvladne. Na reparaty jsem mu vsechno psala a pocitala ja. Zajimalo me to vic, nez jeho.
To same s timhle, nebo s jakymkoliv jinym problemem ve vztahu. Bavim se s nim, odejdu a pak se dozvim, ze cumi na fotbal nebo je nekde s kamarady na pivku :D
Ma dokonalou rodinu, plno kamaradu, skola mu moc nejde a nebavi ho, ale to kazdeho s temito poruchy
Mazlit se mazlime neustale, to ma moc rad a ja taky, jsme spolu opravdu radi

• Citovat
  • Nahlásit
227
19.10.19 12:56

Dokážu si to přestavit. I když mám zkušenosti s Adhd pouze u dětí školního věku.
Tak pokud se mazlí rád, tak to je fajn. Přeci jen může chtít pohlavní styk častěji třeba až později.
Někdy musí být partnerka akčnější než partner. Prostě se ho neptat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
19.10.19 13:04

Nalej si čistého vína

Pohlavní pud patří mezi nejsilnější lidské instinkty, které jen tak něco nepřebije. Rozhodně ne, že se někdo blbě vyspal, že dávají v televizi fotbal, nebo psychologickou fikcí zvanou ADHD.
Pokud sex ve vztahu nefungoval již po šesti měsících, pravděpodobně ho dostatečně sexuálně nepřitahuješ a nějakým zájmem o jeho koníčky to rozhodně nespravíš. Tady totiž není co spravovat, váš vztah je zcela jistě odsouzen k zániku.

Rozhodně bude lepší zamyslet se nad možností rozchodu a nalezení jiného partnera. To platí pro oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3956
19.10.19 13:06
@Vanynka píše:
@Halamka jinou zenu urcite nema, tim si jsem jista, gay taky byt nemuze, jedine ta psychika :,( ale to jsem s nim resila taky nekonecne mnohokrat, at vyresi sexuologa. Jenze kde nic, tu nic

A anonymita je fuc :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52836
19.10.19 13:08

@Vanynka řešíte to skoro celý vztah, prostě na sex není. S tím nic neuděláš, jen počítej že časem to bude mnohem horší :? Chceš takhle žít x let? Hlavně neočekávej že se něco změní. jste mladí a on o sex nestojí. Měsíc bez sexu je dost děsivá představa :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52836
19.10.19 13:44

@růžový achát :mrgreen: :mrgreen: taky se divím. Měsíc nic, nezájem a ženská vymýšlí jak ho přesvědčit k sexu :mrgreen:. Nakonec se zjistí že asexuálů je víc chlapů než ženských :? Tohle do budoucna bude dost tragédie pro zakladatelku. pak zjistí o kolik let přišla zbytečně :? Nebo jí přemluví aby měli dítě s tím že pak nebude mít na něj tolik času :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 13:50
@badaboom píše:
Pohlavní pud patří mezi nejsilnější lidské instinkty, které jen tak něco nepřebije. Rozhodně ne, že se někdo blbě vyspal, že dávají v televizi fotbal, nebo psychologickou fikcí zvanou ADHD.
Pokud sex ve vztahu nefungoval již po šesti měsících, pravděpodobně ho dostatečně sexuálně nepřitahuješ a nějakým zájmem o jeho koníčky to rozhodně nespravíš. Tady totiž není co spravovat, váš vztah je zcela jistě odsouzen k zániku.Rozhodně bude lepší zamyslet se nad možností rozchodu a nalezení jiného partnera. To platí pro oba.

To neni pravda. Pokud clovek ma chut na sex a partner ho nepritahuje, tak si snad hleda nahradu jinde, ne? :D on si jinde nahradu nehleda. Ja resim to, ze nema absolutni chut na sex, ne jenom semnou.
A o ADHD se diskutuje uz dlouho, ale odbornici v teto brandzi se shoduji, ze adhd opravdu existuje :) je to tvuj nazor, chapu, ale ja verim spis odbornikum

• Citovat
  • Nahlásit
3681
19.10.19 13:57
@růžový achát píše:
Tvl. Tak už i náctiletý nechtěj :roll:… Každej den je tady novej a novej dotaz, že chlap nechce nebo nemůže :P, pže ho má poloměkkej… se to na vás pánové nějak valí, se ukazuje ta pravda, furt pindáte po hospodách jak vám stará nechce dávat, přitom je to naopak :lol:

Přesně jsem nad tím taky nedávno přemýšlela, kde je ta pravda :mrgreen: a jak je možný, že v poslední době slyším a čtu hlavně od ženských, že ten jejich nechce sex. Pánové jsou nějaký zlenivělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 14:07

Moc vam vsem dekuji :( ted jsem to s nim resila a place, ze fakt nevi cim to je, ze proste nema chut na sex, ale ze me miluje a nikde si to nekompenzuje.. tak ja nevim :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
5644
19.10.19 14:08

Zakladatelko, spal s tebou i tak málo první 3 měsíce? Pokud ano, tak se jeho přístup nezmění. Pokud byl sex zpočátku každý den, tak je tu možnost změny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52836
19.10.19 14:18
@Vanynka píše:
Moc vam vsem dekuji :( ted jsem to s nim resila a place, ze fakt nevi cim to je, ze proste nema chut na sex, ale ze me miluje a nikde si to nekompenzuje.. tak ja nevim :zed:

je to stejné jako frigidní ženská. Chlapa miluje, je s ním ráda ale sex nepotřebuje. nechybí jí a to je problém. Nejde druhého přenastavit. Je mladý a nemá potřebu :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat