Nedostatek železa - Maltofer - plynatost

821
26.5.18 08:58

Nedostatek železa - Maltofer - plynatost

Ahoj,
mému měsíčnímu chlapečkovi byl zjištěn nedostatek železa (hodnota je 102). Doktorka předepsala Maltofer 10 kapek denně. Dlouho jsme bojovali s tím, že se malý sám nevykakal a měl velké bolesti bříška a srovnalo se to až zavedením mléka Hipp HA Combiotik. Po něm se vše srovnalo, kakal sám, bolení se zlepšilo tak o 80%. Je plně na UM od začátku.
Proto jsem chtěla železo zvyšovat postupně, zatím 3 kapky denně a navyšovat, aby si tělíčko zvykalo postupně a neměl zase problémy. Jenže má. V noci se budí, kroutí se jak had, tlačí, brečí. Cvičení nožičkami nepomůže, masáž taky ne. Až rourka. Opět. Přijde mi to jako zaražené prdíky, protože to z něj začne okamžitě lítat. Jenže za 2 hodiny znova :,(. Ale přijde mi, že jsme zase na začátku :(. Vůbec nevím, co s tím. Chápu, že železo je velmi důležité, ale to, že se zase trápí a problémy, co byly pryč jsou opět tu, mě ničí :,(.
Doktorce to na 6t prohlídce samozrejmě řeknu, ale myslím, že stejně nic nevyřeší a jen řekne, že musíme vydržet.
Má někdo nějaké postřehy?
Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
5.9.19 06:42

My máme úplně to stejné akorát s aktiferinem dnes jsem podala první dávku maltoferu jsem zvědavá na výsledky spousta lidi tvrdí ze uvidím zlepšení tak jsem zvědavá. Vidim ze už ten vás příspěvek je staršího data jak jste dopadli? A rourku jste používali často?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.9.19 13:10

@Terezsh my mame to samé co paní, bohužel po maltoferu. Maly spával celou noc, od nasazeni maltoferu se budí několikrát za noc s křikem, kroutí se, špatně usíná. Bohužel uz i při odpoledním spánku. Tak zkusime přejít na aktiferin a snad bude lépe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
12.9.19 04:43

@Epavelko tak my jsme museli přejít zpet na aktiferin po maltoferu neustálý histericky pláč i na rukou, hračky nezabiraly nic i ze spaní brecel katastrofa! Raději ať má zacpu a budu mu pomáhat rourkou než histerak kdy se úplně zalykal 24h vkuse skoro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.9.19 07:47
@Terezsh píše:
@Epavelko tak my jsme museli přejít zpet na aktiferin po maltoferu neustálý histericky pláč i na rukou, hračky nezabiraly nic i ze spaní brecel katastrofa! Raději ať má zacpu a budu mu pomáhat rourkou než histerak kdy se úplně zalykal 24h vkuse skoro

Tak my prave máme tyto histeraky po maltoferu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama