Nedostavená menstruace při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 14:47
Nedostavená menstruace při antikoncepci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je mi 15 a beru 2měsíce antikoncepci Ayreen, teď jsem tedy dobrala 2platíčko. Měla mi předevčírem začít menstruace, ale nezačala, dříve jsem přitom měla menstruaci pravidelnou i bez prášků. O víkendu jsem měla 2× styk s přítelem, jednou se do me udelal a podruhé už ne. Po 2měsících by antikoncepce měla normálně fungovat pokud vím. Je možné že je to tím že tělo si ještě na antikoncepci nezvyklo? Měla bych si dojít někam nebo počkat ještě?

Reakce:
dracula-s
Kecalka 178 příspěvků 22.05.19 15:01

Také se mi stalo, šla jsem poté na vyvolávací injekci. Je to běžné a prý i zdravé u HA. 8o

Jagwa
Kecalka 353 příspěvků 22.05.19 15:09

A kdy jste ukončila platíčko? U mě to trvá 4-5 dní než přijde MS.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 16:32

@Jagwa platicko jsem ukončila v neděli

18verca
Kecalka 131 příspěvků 23.05.19 09:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je mi 15 a beru 2měsíce antikoncepci Ayreen, teď jsem tedy dobrala 2platíčko. Měla mi včera začít menstruace, ale nezačala. O víkendu jsem měla 2× styk s přítelem, jednou se do me udelal a podruhé už ne. Jako trošku se bojím, beru jí přece jenom 2 měsíce, ale měla by začít působit hned ne? Mám si někam zajít, nebo počkat ještě? Dříve jsem měla menstruaci normálně pravidelnou.

Antikoncepce určitě už funguje, pokud jsi ji brala správně, tak jak mas :palec: mě se to nikdy sice nestalo, ale asi se to muže stát, ze se to zpozdi, pro tělo je to šok taková nálož hormonu :(

Váš příspěvek
Reklama