Nedostavěná MS narůžovělý výtok

7
23.2.21 19:48

Nedostavěná MS narůžovělý výtok

Ahoj holky mám dotaz uz 11 dní mám opožděnou MS dnes k večeru narůžovělý výtok nevíte co to může znamenat? Dekuji

Příspěvek upraven 23.02.21 v 21:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9030
23.2.21 19:51

Rozjíždí se menstruace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
23.2.21 19:53

Může to znamenat to, že se menstruace dostaví brzo a tzv. se rozjíždí.
Nebo pokud už máš aktivní sexuální život a nechráníš se, tak těhotenství…?
Těžko radit, když nikdo nezná tvoji anamnézu.
Stačí trocha stresu, víc sportovat, změna v tělu, kterou ani nemusíš zaznamenat, nachlazení, nemoc a MS se třeba ani jeden měsíc nemusí dostavit.

Nebo pokud tě to děsí, tak si zavolej na gynekologii a poraď se s nimi. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
23.2.21 20:22

@Bekoo myslíš, že ti vidíme do dělohy :nevim:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3402
23.2.21 20:22

Nejspíš se hlásí blížící se ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.2.21 20:55

@JOHNDENVER člověk si sem chodí pro Rady a dotazy nedara čtu negativní komentáře :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26251
23.2.21 21:03
@Bekoo píše:
@JOHNDENVER člověk si sem chodí pro Rady a dotazy nedara čtu negativní komentáře :pocitac:

Ty jsi vtipná. Vždyť ti tu napsali, co to může znamenat. Ale jistotu ti těžko někdo tady dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.2.21 21:14

@Dinocco může to ovlivnit i cysta na vaječníku? 🤷 která měla zhruba 35mm měla jsem jí před 2 měsíci můj gynekolog nic neřeší musím najít jiného proto jsem se obrátila jsem aspoň pro nějaké zkušenosti ostatních žen, s přítelem se o miminko snažíme, ale nějak se nedaří Ms jsem měla mít 13.2. a ne dorazila a TT jsem ještě nedělala a právě dnes sem mi objevil růžový Výtok nevím jestli je třeba dělat TT aby nebylo ještě brzo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.2.21 21:23

@karkarka to právě nevím ještě jsem si tímhle problémem neprošla Narůžovělý výtok mám po prvé nikdy před menstruací jsem neměla a to že by až po 11 dnes zpoždění?? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
23.2.21 21:25

@Bekoo
Tak těhotenské test se dělá po nedostavení MS (nebo nejdřívev den předpokládané MS), takže si ho určitě udělej. Aspoň pro klid duše (pokud těhotná jsi, tak už by to mělo být dost vidět) a výtok při těhotenství být může taky.
S cystou zkušenost nemám, ale určitě zkus jiného gynekologa, někomu komu budeš víc věřit a lépe tě vyšetří. ;)
Přeji hodně štěstí, ať je to nějaká banalita nebo miminko :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
23.2.21 21:35
@Bekoo píše:
@JOHNDENVER člověk si sem chodí pro Rady a dotazy nedara čtu negativní komentáře :pocitac:

Ty si pleteš negativní a upřímný komentář. To že se ti pravda nelíbí, je jiná otázka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.2.21 21:41

@Dinocco no uvidíme co se vyklube 🙂 nejraději aby Mimi
ano to Změním Dr uvidíme co se bude dít dál ale děkuji 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...