po vyvolávací injekci se ms nedstavila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 12:38
Nedostavená ms po vyvolávací injekci

Zdravím, jsem po kyretáži, zakrok proveden před 7 týdny. Dostala jsem v 6.tydnu vyvolávačku a menses nikde. Bolí mě záda a v podbřísku, občas špiním hnědavým výtokem. Doktor řekl ať ještě počkám do konce týde jenže mám strach že jsem těhotná. O mimi jsme přišli (7tt) a na dalsi nejsme po tom s manzelem pripraveni. Při sexu jsme použili kondom a dávali jsme pozor, jenže předtim jsem otěhoněla i přes ant. (skrz to nebyl plod vyvinutý).. neví někdo co dělat? Mám strach si udělat těhu test. Neodsuzujte prosím.. :(

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11603 příspěvků 12.12.18 12:42

Takže mas týden po vyvolavacce? U nás se čeká 14 dni a pak kdyžtak nakluše na dalsi. Ještě muze zabrat

Uživatel je onlinechs.jasmin
Echt Kelišová 8181 příspěvků 12.12.18 12:52
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem po kyretáži, zakrok proveden před 7 týdny. Dostala jsem v 6.tydnu vyvolávačku a menses nikde. Bolí mě záda a v podbřísku, občas špiním hnědavým výtokem. Doktor řekl ať ještě počkám do konce týde jenže mám strach že jsem těhotná. O mimi jsme přišli (7tt) a na dalsi nejsme po tom s manzelem pripraveni. Při sexu jsme použili kondom a dávali jsme pozor, jenže předtim jsem otěhoněla i přes ant. (skrz to nebyl plod vyvinutý).. neví někdo co dělat? Mám strach si udělat těhu test. Neodsuzujte prosím.. :(

Ahoj,

dej tomu ještě čas, tělo dostalo zabrat do toho nervy stres a už to jede :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 14:18

Menstruace se dnes dostavila :dance: :dance: diky za uklidneni,pomohlo mi to :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >