Nedostavení se menstruace po prvním sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 14:51
Nedostavení menstruace po prvním sexu

Ahoj, je mi 16 let a nedávno jsem měla s přítelem svůj první sex. Spali jsme spolu19.10. a potom 29.10., před 7 dny jsem měla dostat menstruaci ale nic, spozdeni jsem mívala i predtim, třeba i 4 dny. Včera mě začalo pobolivat v podbřisku a dnes i špinim. Vždy jsme použili kondom, takže doufam že je vše v pořádku. Mamce o tom říkat nechci, protože s přítelem jsem teprve 2 měsíce což je trochu kratší doba, ale známe se už několik let, tak mi to prislo jako správná chvíle. Čím by to mohlo být? Dost se bojim těhotenství i když jsme použili ochranu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2345 příspěvků 15.11.18 14:54

Stresem klidně. Pokud jste použili kondom, na 99 % těhotná nejsi, můžeš si pro jistotu udělat test, už by to bylo vidět.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 15.11.18 15:30

Testem už by se to mělo poznat.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6094 příspěvků 15.11.18 15:52

Zajdi do lékárny nebo drogerie a kup si test, ten už by musel něco ukázat, to tě uklidní. V tomhle věku ještě nemusí být MS úplně pravidelná.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25276 příspěvků 15.11.18 15:56

Udelej si test. Ale pokud bys mela pravidelnou menstruaci, tak mit sex presne kolem ovulace, to je tedy pekna pitomost :nevim: :nevim: :nevim:

amka.82
Kecalka 492 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 15:57

Skoč si pro test a budeš klidnější.

Veronika2395
Nováček 9 příspěvků 15.11.18 16:52

Určitě si skoč pro test, ať jsi klidnější. Já to měla stejně jak ty. Když jsem se s přítelem poprvé vyspala, nebrala jsem antikoncepci, měsíčky jsem před tím mívala trošku nepravidelnější, ale žádná katastrofa. Při sexu jsme použili kondom a po sexu kontrolovali, jestli se neprotrhl. Naštěstí vše ok. Pak jsme spolu spali ještě párkrát, vždycky s kondomem. Asi 14 dní na to jsem si šla na gyndu nechat napsat antinu. Že si první prášek mám dát první den menstruace. Ale ta ne a ne se objevit. Tak jsem šla na vyvolávací injekci, po které bych měsíčky měla dostat do 14 dnů. No byly to nervy, dělala jsem si těhotenský test. Tehdy mi bylo 17, příteli 22, celkem nervy. Měsíčky jsem naštěstí dostala přesně ten poslední čtrnáctý den. Takže žádný strach. Udělej si test a uvidíš, ale myslím si, že máš prostě jen zpoždění ????

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.11.18 16:59
@jenny.fields píše:
Udelej si test. Ale pokud bys mela pravidelnou menstruaci, tak mit sex presne kolem ovulace, to je tedy pekna pitomost :nevim: :nevim: :nevim:

Má být týden bez sexu? 8o :lol:

Kelišová 6094 příspěvků 15.11.18 18:19

@jenny.fields spíš mi ukaž, která holka si v 16 hlídá kdy má ovulaci. Jasně je doba kdy je snadný přístup k informacím, ale třeba já v pubertě pomalu ani netušila co ovulace je, natož abych si nějak vypočítávala plodné dny :nevim:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 15.11.18 19:21

@jenny.fields Co je to za nesmysl?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25276 příspěvků 15.11.18 19:28
@Afrikana píše:
@jenny.fields Co je to za nesmysl?

Nesmysl je konkrétně co?

@Kriss Tina píše:
@jenny.fields spíš mi ukaž, která holka si v 16 hlídá kdy má ovulaci. Jasně je doba kdy je snadný přístup k informacím, ale třeba já v pubertě pomalu ani netušila co ovulace je, natož abych si nějak vypočítávala plodné dny :nevim:

Tak pokud používá pouze kondom, tak by i se znalostmi ze ZŠ mohla vědět, kdy má pravděpodobně ovulaci :nevim:

Kelišová 6094 příspěvků 15.11.18 19:30

@jenny.fields tak pravděpodobná ovulace neznamená že ji tak opravdu má, si může dávat pozor 100× v době pravděpodobné ovulace a přitom ji může mít úplně jindy…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25276 příspěvků 15.11.18 19:33
@Kriss Tina píše:
@jenny.fields tak pravděpodobná ovulace neznamená že ji tak opravdu má, si může dávat pozor 100× v době pravděpodobné ovulace a přitom ji může mít úplně jindy…

Tak to jistě, ale je mi 16 let, používám jen kondom, nechci otěhotnět, hledám další cesty, jak se jistit. Nebo jsem holt poněkud hloupá, řečeno slušně. :nevim:

Kelišová 6094 příspěvků 15.11.18 19:36

@jenny.fields tak kvalitní kondom je podle mě spolehlivá ochrana :nevim:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25276 příspěvků 15.11.18 19:38
@Kriss Tina píše:
@jenny.fields tak kvalitní kondom je podle mě spolehlivá ochrana :nevim:

Pearl index je 18, to není málo. A záleží i na šikovnosti partnera. Takže za mne v 16 nedostačující, ale samozřejmě každý na to má jiný názor.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >