nedostavila se mi menstruace při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 20:31
Nedostavení menstruace při antikoncepci

Antikoncepci beru cca 6 let, nikdy jsem neměla problém, jen posledních několik měsíců mi menstruace slábla a slábla, ale vždy byla aspoň čtyři dny. Teď, poslední dva měsíce, byla velmi slabá a trvala tak den a půl, no a teď v září se mi nedostavila vůbec. S přítelem jsem spala naposledy před měsícem a nikdy se nedělá do mě. V době, kdy jsem měla dostat menstruaci, jsem onemocněla angínou. Dělala jsem si tři těhotenské testy, v rozmezí dnů i týdnů, poslední včera, takže měsíc od posledního styku a všechny negativní. Může se stát, že menstruace prostě úplně vynechá?

Reakce:
Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 15.09.18 20:35

Sex před měsícem a ty bez menstruace… já bych s tou antikoncepcí sekla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 20:38

My jsme se s přítelem neviděli, nebyla příležitost, pak jsem měla antibiotika, do toho se stěhujeme, prostě byli na práci jiný věci :roll:

ivculka
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 15.09.18 21:09

Mně se to stalo u Qlaira. Podle doktora je to normální, právě u nízko hormonální antikoncepce. Menzes nemám už rok. Beru ji cca 6 let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:12

Taky mám právě nízkohormonalni antikoncepci. Menstruace mi postupně slábla a opožďovala se, ale že bych jí nedostala vůbec mě nenapadlo a dost mě to vykolejilo. Vím, že se to může stát, ale člověk přemýšlí no. Celkově jsem si během posledního měsíce a půl dělala asi 5 testu, tak kdybych byla těhotná, už to asi vím. :D Jinak žádné příznaky těhotenství nemám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:25

Taky při HA často nemám menses, vidím v tom výhodu a už mě celkem naštve, když se dostaví :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >