Reklama

nedostavila se mi menstruace při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 20:31
Nedostavení menstruace při antikoncepci

Antikoncepci beru cca 6 let, nikdy jsem neměla problém, jen posledních několik měsíců mi menstruace slábla a slábla, ale vždy byla aspoň čtyři dny. Teď, poslední dva měsíce, byla velmi slabá a trvala tak den a půl, no a teď v září se mi nedostavila vůbec. S přítelem jsem spala naposledy před měsícem a nikdy se nedělá do mě. V době, kdy jsem měla dostat menstruaci, jsem onemocněla angínou. Dělala jsem si tři těhotenské testy, v rozmezí dnů i týdnů, poslední včera, takže měsíc od posledního styku a všechny negativní. Může se stát, že menstruace prostě úplně vynechá?

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 15.09.18 20:35

Sex před měsícem a ty bez menstruace… já bych s tou antikoncepcí sekla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 20:38

My jsme se s přítelem neviděli, nebyla příležitost, pak jsem měla antibiotika, do toho se stěhujeme, prostě byli na práci jiný věci :roll:

ivculka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.09.18 21:09

Mně se to stalo u Qlaira. Podle doktora je to normální, právě u nízko hormonální antikoncepce. Menzes nemám už rok. Beru ji cca 6 let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:12

Taky mám právě nízkohormonalni antikoncepci. Menstruace mi postupně slábla a opožďovala se, ale že bych jí nedostala vůbec mě nenapadlo a dost mě to vykolejilo. Vím, že se to může stát, ale člověk přemýšlí no. Celkově jsem si během posledního měsíce a půl dělala asi 5 testu, tak kdybych byla těhotná, už to asi vím. :D Jinak žádné příznaky těhotenství nemám.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 21:25

Taky při HA často nemám menses, vidím v tom výhodu a už mě celkem naštve, když se dostaví :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >