Nedostavení MS, může se jednat o těhotenství?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 12:20
Nedostavení MS, může se jednat o těhotenství?

Zdravím, mám na Vás dotaz. S přítelem jsem měla celý měsíc nechráněný styk, nikdy se do mě ale neudělal. Menstruaci jsem měla vždy pravidelnou jak hodinky, ale teď už 2 dny nic…vždy cítím i ovulaci, ale tenhle měsíc ne. Podbřišek mě bolí, jako bych to měla dostat, ale místo krve se mi sem tam objevil trochu hnědý výtok. Jsem i strašně unavená, chodím pořád čůrat a mám problém se i najíst. Podle online kalkulačky bych měla být dnes 4+1 tedy začátek 5 týdne. Včera večer jsme si ale dělala mamatest a ten byl negativní, ani duch…je tedy těhotenství možné nebo ne?

Reakce:

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 18.03.18 12:23
@Anonymní píše:
Zdravím, mám na Vás dotaz. S přítelem jsem měla celý měsíc nechráněný styk, nikdy se do mě ale neudělal. Menstruaci jsem měla vždy pravidelnou jak hodinky, ale teď už 2 dny nic…vždy cítím i ovulaci, ale tenhle měsíc ne. Podbřišek mě bolí, jako bych to měla dostat, ale místo krve se mi sem tam objevil trochu hnědý výtok. Jsem i strašně unavená, chodím pořád čůrat a mám problém se i najíst. Podle online kalkulačky bych měla být dnes 4+1 tedy začátek 5 týdne. Včera večer jsme si ale dělala mamatest a ten byl negativní, ani duch…je tedy těhotenství možné nebo ne?

Může a nemusí.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63309 příspěvků 3 inzeráty 18.03.18 12:29

No tak pokud si necítila ovulaci, tak to spíše bude anovulační cyklus a ten může být klidně delší…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 12:44

@j.a.n.i1 ovulace proběhla, jen jsem necítila tentokrát bolest v podbřišku. Poznám to podle výtoku.

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 12:44

Udělej si test ráno

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 12:47

@ka2ka zkusím ho ráno ve středu jestli MS nedorazí. Četla jsem, že Mamatest je spolehlivý nebo mám koupit jiný?

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 18.03.18 12:52
@Anonymní píše:
@ka2ka zkusím ho ráno ve středu jestli MS nedorazí. Četla jsem, že Mamatest je spolehlivý nebo mám koupit jiný?

Mamatest je v pohodě. Je citlivý, pokud budeš testovat podle příbalového letáku, tak je ok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 10:02

@P4ja na mamatestu od Dr.Maxe mám duchy. Nevěděla jsem, že je to možný, takže ani nevím zda byli v limitu nebo ne. Každopádně jaký test koupit, teď už si klidně i zainvestuji..ta nejistota je strašná.

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 21.03.18 10:05
@Anonymní píše:
@P4ja na mamatestu od Dr.Maxe mám duchy. Nevěděla jsem, že je to možný, takže ani nevím zda byli v limitu nebo ne. Každopádně jaký test koupit, teď už si klidně i zainvestuji..ta nejistota je strašná.

Jasně je to možné. Mamatest je jeden z nejcitlivějších, takže bych se ho nebála.
Pokud máš duchy, tak buď je HCG ještě nízké, a těhotná jsi. Nebo jsi ho odečítala po limitu a může to být cokoli. Každopádně duchové by měli sílit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 10:20

@P4ja sílý čím dál víc…první není skoro vidět, druhá už má náznak a dnešní je viditelná.

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 21.03.18 11:05
@Anonymní píše:
@P4ja sílý čím dál víc…první není skoro vidět, druhá už má náznak a dnešní je viditelná.

Tak v tom případě je to ok :) Udělej test třeba za 2 dny a už by tam měa být dálnice :)

Sunny20
Nováček 7 příspěvků 21.03.18 13:20

@P4ja teď jsem se dočetla, že u toho Dr.Maxe jsou duchové skoro pokaždé a některé holky ani těhotné nejsou. Mohu poprosit o doporučení nějakého kvalitního testu?

P4ja
Kelišová 6307 příspěvků 21.03.18 16:22

@Sunny20 Já psala o Mamatestu, ne žádném Maxovi. A pokud nám tady nevěříš, tak se stačí příště zeptat v lékárně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >