Nedostavení ms, negativní test

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8
6.7.22 00:21

Nedostavení ms, negativní test

Dobrý den, je mi 22 a s manželem se už 4 měsíce snažíme o miminko. Mívám nepravidelný cyklus, ale většinou jen tak cca o 2-3 dny dýl, ale teď dvakrát to bylo naposledy na den. Délku mívám cca 30-32 dní… Teď 3.7 jsem měla dostat ms ale nedostavila se, dneska je to 4. den zpoždění a dělala jsem si test a nic :think:. Ale měla jsem před dostáním ms normální příznaky jako kdybych to měla dostat (bolení v podbřišku, citlivá prsa, citlivé bradavky) a stále mi ty příznaky přetrvávají. Myslíte že by to po pár dní mohlo vyjít pozitivně? Nebo přijde zase matka příroda? 8o 8o
Děkuji za odpověď :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.7.22 05:29

@Daniela24 ahoj, ja mela spozdeni asi 15 dni, ale nakonec se ms dostavila s negativnim vysledkem. No a dalsi mesic uz sem to nedostala vubec, delala jsem si 4 testy a vsechny byly pozitivni a kdyz jsem sla na gyndu zjistila jsem, ze uz jsem v 9tt🙂 😀 :srdce:
A prsa jsem mela taky citliva :oops: tak uvidite, snad vam to vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3037
6.7.22 06:38

@Daniela24 Kdyby jsi měla příznaky spojené s těhotenstvím, musel by být pozitivní I test…Nezáleží ani tak na tom jak dlouho máš zpoždění, ale jak dlouho máš po ovulaci, mohla být později a tím pádem se iS dostaví později, popřípadě test by vyšel později…Držím palce, ať se dočkáte co nejdříve :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
7.7.22 15:11

@Barbora.h94 Ahoj, :oops: myslíte, že z toho něco bude? :oops: Ráno jsem si dělala test a nic… A nedalo mi to tak jsem to vyzkoušela i teď odpoledne a zdá se mi, že je tam duch… :oops: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
7.7.22 19:08

Může a nemusí. Záleží, kdy si měla ovulaci. Zkus za dva dny a uvidíš. Ale ducha tam vidím. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.7.22 09:02

Tak bohužel z toho nic není 😪 😪 😪 tak snad už nám to brzo vyjde 😪 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
12.7.22 09:12

Kolik dní si měla zpoždění? 😌

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.7.22 09:18

8 dní 🤔 přišla ms a duch na testu slábnul a ted tam neni nic 😪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
12.7.22 09:21

Tak to nejspíš bylo biochemko. To se občas stává. Neboj, určitě se brzy povede :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
12.7.22 09:23

Doufám 😪 začínám mít obavy, že bude u mě něco špatně 😪 😪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu