Nedostavila se menstruace po 10 dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 17:44
Nedostavila se menstruace po 10 dnech

Dobrý den. Mám takový dotaz. Je mi 16 let, za chvíli 17. Menstruační cyklus mi trvá okolo 22 dní. Nyní po 11 dnech menstruace nikde. Bojím se že budu těhotná i přes to, že při sexu s přítelem používáme kondomy a nikdy se nám nic nestalo, že by praskl nebo tak. Antikoncepci brát nemohu že zdr. důvodů, ani bych nechtěla (mamce napáchala pěkné neplechy). Pochopitelně bych byla nerada těhotná v tomhle věku. Poslední dobou jsem i dost ve stresu (škola, rodinné důvody a teď ještě tohle). Koupila jsem si těhotenský test a chystám se ho udělat si zítra ráno (říká se, že z ranní moči by se to mělo nejlépe poznat),
mám deprese z toho, že test vyjde pozitivně, co budu dělat. Občas mě poboliva podbřišek jako bych to měla dostat. Před 2 týdny jsme se také vrátili z dovolené z Tuniska, myslíte že i to jiné prostředí na to má vliv? Myslíte že menstruace ještě dorazí a těhotenství to být nemusí? Má někdo zkušenosti? :nevim: :think:

Reakce:
Karleon
Kelišová 5376 příspěvků 04.09.18 17:49

Uvidíš ráno, každopádně při takovém dlouhém zpoždění už by mohl být test průkazný i teď.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 17:51

@Karleon čekám marně, každý den vždy doufám, že to přes noc přijde. Každopádně test zítra hned ráno udělám, teď stejně nejsem doma.

Tableta
Závislačka 4115 příspěvků 04.09.18 17:58

Jo, 4 roky zpět jsem taky takhle čekala,. Břicho mě bolelo, že jsem myslela, že ms každou chvíli přijde. Přišla až nějakých 9 měsíců po porodu :P

Gab-iii
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 04.09.18 17:59

Pokud máš hodně stresu,tak by klidně mohlo být zpoždění,ale to je už dost dlouho.A u mě teda těh.příznaky byly stejný jako menstruační.Bolest prsou a břicho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:03

@Gab-iii Nebo úplné vynechání menstruace? Zblaznily se hormony? Každopádně prsa mě vůbec nebolí, ani nezaznamenávám nějaké zvětšení a nateklá také nejsou. :nevim:

Meily
Kecalka 251 příspěvků 04.09.18 18:11

Heleď nic jiného než testík ti nikdo neporadí. :) Můžeš i nemusíš být těhotá. Spoždění je normální, obzvlášť když stresuješ. ;)
Udělej si ho klidně hned a druhý den ráno. Je to dlouhá doba, takže i večer by v případě těhotenství byl pozitivní.
Napiš jak jsi dopadla :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 18:14

@Meily jak říkám, teď stejně nejsem doma, udělám jo zítra ráno a v případě že by byl negativní třeba za další 2 dny znovu. Určitě vědět dám, ale doufám v to, že to bude nějaké jenom zpoždění a žádné těhotenství :zed:

Meily
Kecalka 251 příspěvků 04.09.18 18:17

Když teď tedy nemůžeš tak tedy až ráno :) stejně už se nic nezmění. Snad to výjde dle tvé představy… Zpoždění je fakt možné, taky už jsem měla delší přes týden a nakonec MS přišlo ;)

Anonymni jmeno
Nováček 2 příspěvky 05.09.18 14:19

Tak ráno jsem dělala test a byl negativní :nevim: ale ms stále nikde, tak snad dorazí.

Meily
Kecalka 251 příspěvků 05.09.18 16:18
@Anonymni jmeno píše:
Tak ráno jsem dělala test a byl negativní :nevim: ale ms stále nikde, tak snad dorazí.

Tak to MS dostaneš, to by byl testík pozitivní. Když to do týdne nedostaneš, tak si zajdi radši na gyndu, jestli nemáš nějaký zdravotní problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 21:44
zpoždění 8 dní, těhotná být nemůžu

Mám teď stejný porblém, těhotná nejsem ani být nemůžu. Poslední sex jsem měla někdy v květnu, ale taky mě pobolívá v podbřišku, bolí mě prsa. Prý zabírá horká voda a nemáme vanu tak si dávam každý večer horkou sprchu, zpoždění bude zítra už 8 den a já mám jet v pátek k příteli na víkend a ten je natěšenej, HA si nasadím teď s menstruací která se nějak nechce dostavit. Našla jsem že by to mohla být cysta ale v řijnu jsem byla na gyndě a byla jsem čistá nikde nic.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >