Nedostavila se ms ale test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 10:15
Nedostavila se ms ale test negativní

Ahoj holky, potřebuji poradit.. 26.7 jsem měla mít menstruaci. Měla jsem bolesti v podbřišku, výkyvy nálad jako vždy, taky bolest prsou ale doteď se MS nedostavila. Teď jsem prodělala střevní chřipku, myslíte že to může být tím že MS ani nepřišla? 30.7 jsem si dělala test, dokonce dva a negativní… bolesti v podbřišku sem tam mám a bolest prsou stále. Příští týden jdu k doktorovi, tak tam uvidím. Mám si ještě udělat test?

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 03.08.19 10:48

Tak dalším testem nic nezkazís. Chráníš se nějak při styku? Jinak ano střevní chřipka a případný stres z těhotenství ti může ms posunout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 11:16

@Martha03 no teď se nijak nechráním, s přítelem jsme měli přerušovanou soulož. Příští týden jsem měla jít k doktorovi kvůli tomu že mi měl zavést tělísko. Mám 13ti měsíční dítě a od porodu mám menstruaci tak všelijak, prášky to zhrosovaly, takže je možné že menstruaci prostě ten měsíc mít nebudu… pro jistotu si udělám ještě test, četla jsem že ClearBlue digital je hodně citlivý. Udělám si ho zítra ráno. Ale nevadilo by mi další miminko :D jen jsem trochu taková vyplašená.

Michaela02993
Závislačka 4509 příspěvků 03.08.19 11:34
@Anonymní píše:
@Martha03 no teď se nijak nechráním, s přítelem jsme měli přerušovanou soulož. Příští týden jsem měla jít k doktorovi kvůli tomu že mi měl zavést tělísko. Mám 13ti měsíční dítě a od porodu mám menstruaci tak všelijak, prášky to zhrosovaly, takže je možné že menstruaci prostě ten měsíc mít nebudu… pro jistotu si udělám ještě test, četla jsem že ClearBlue digital je hodně citlivý. Udělám si ho zítra ráno. Ale nevadilo by mi další miminko :D jen jsem trochu taková vyplašená.

Clearblue Digital, je min citlivý než obyčejný mamatest. Digital je citlivost 25 a papírkový je citlivost 10. Takže bych na tvém místě radši volila ten papírkový… A nevíš jestli se ti třeba náhodou neprodlouzil cyklus třeba kvůli tomu že jsi měla později ovulaci, nebo jsi mohla mít anovulacni cyklus a tím se to vše taky posune

Martha03
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 03.08.19 12:41
@Michaela02993 píše:
Clearblue Digital, je min citlivý než obyčejný mamatest. Digital je citlivost 25 a papírkový je citlivost 10. Takže bych na tvém místě radši volila ten papírkový… A nevíš jestli se ti třeba náhodou neprodlouzil cyklus třeba kvůli tomu že jsi měla později ovulaci, nebo jsi mohla mít anovulacni cyklus a tím se to vše taky posune

Souhlas ohledně citlivosti testu. Jinak mohlo se stát vselicos, když tedy máš ms všelijak, praktikujete prerusovanou a zároveň si měla ten moribundus. Zkus test znovu a uvidíš. Pak to prober s doktorem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 16:29

Tenhle měsíc je nějaký začarovaný. Také jsem měla zpoždění 5 dní, dnes jsem to naštěstí dostala. Modlila jsem se v celku usilovně, případné ctvrtatko už by bylo na pováženou. Pokud jsi tak krátce po porodu, MS nemáš pravidelnou, testy jsou negativní, zůstala bych v klidu.

KristynaStej
Stálice 96 příspěvků 03.08.19 19:15

Asi bych zkusila další test ;)
Mě teď vynechaly 2 menstruace a asi až před týdnem jsem našla // a jsme v 6tt..
ale muže to být tou chřipkou či stresem ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 22:42

Ahoj, ráda bych znala další názory, už mám cca 10 dní zpoždění, což ještě nikdy nebylo, ale budiž, stát se může. Byla jsem na testech krev HCG a sestra, nejistým hlasem po poradě s druhou, mi včera řekla, že je tedy negativní, tak jsem dostala injekci na rozjetí, protože jedeme za týden k moři. Vrtá mi to v hlavě, dnes doma kontrolní test opět negativní. Jde o to, že na dovči bych se ráda uvolnila a měla jistotu, že nejsem těhotná, ať si v klidu můžu dopřát drink :-D při prvním těhotenství jsem měla pozitivní doma okamžitě.. co myslíte?

Michaela02993
Závislačka 4509 příspěvků 09.08.19 02:46
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych znala další názory, už mám cca 10 dní zpoždění, což ještě nikdy nebylo, ale budiž, stát se může. Byla jsem na testech krev HCG a sestra, nejistým hlasem po poradě s druhou, mi včera řekla, že je tedy negativní, tak jsem dostala injekci na rozjetí, protože jedeme za týden k moři. Vrtá mi to v hlavě, dnes doma kontrolní test opět negativní. Jde o to, že na dovči bych se ráda uvolnila a měla jistotu, že nejsem těhotná, ať si v klidu můžu dopřát drink :-D při prvním těhotenství jsem měla pozitivní doma okamžitě.. co myslíte?

Tak pokud máš negativní test i krev tak si drink s radostí dej

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 20:45

Ahoj chtěla jsem se zeptat už 12 dní mám zpoždění ms ale test mam negativní bolí mě prsa křeče v podbřišku je tam ňaká šance otěhotnění děkuji

Michaela02993
Závislačka 4509 příspěvků 11.08.19 20:59
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla jsem se zeptat už 12 dní mám zpoždění ms ale test mam negativní bolí mě prsa křeče v podbřišku je tam ňaká šance otěhotnění děkuji

Pokud víš kdy jsi měla ovulaci (pokud se ti posunula na termín MS) tak tam šance je, ale naprosto minimální

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 15:57

No ja si zkoušela test a je tam jen duch.. to je divné ne?

Michaela02993
Závislačka 4509 příspěvků 12.08.19 16:31
@Anonymní píše:
No ja si zkoušela test a je tam jen duch.. to je divné ne?

Víš kdy jsi měla ovulaci?
Pokud se posunula až na termín MS tak by to teoreticky možné bylo, pokud ovšem ovulace byla klasicky v půlce cyklu tak ten duch divný je

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 16:36

Vím kdy sem mela ovulaci ale dnes sem dostala MS ale divný že to začalo zatím jen špinením :nevim:

Michaela02993
Závislačka 4509 příspěvků 13.08.19 16:49
@Anonymní píše:
Vím kdy sem mela ovulaci ale dnes sem dostala MS ale divný že to začalo zatím jen špinením :nevim:

Tak pokud víš kdy si ovulaci měla, lehce si spočítaš jestli je šance na těhotenství nebo není. Jen nechápu co je divného na tom že by MS začala špinením?

Váš příspěvek
Reklama