Nedozrávající folikuly, dá se otěhotnět?

Anonymní
1.8.19 17:23

Nedozrávající folikuly, dá se otěhotnět?

Ahoj, pravděpodobně mám problém v tom, že se mi vytvoří folikul, ale nepraskne, zatím se to stalo 2×. Teď se uvidí a budeme to řešit. První folikul měl 9mm a nic, takze injekce na vyvolání menses, ted ten druhý měl 17mm. Měl někdo podobný nebo stejný problém, pomohly nějaké léky a podařilo se přirozeně otěhotnět, nebo je šance pouze už jen IVF?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
443
1.8.19 17:25

A jak vis, ze nepraskl, v 17mm je ještě čas :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5895
1.8.19 17:29

Já jsem si myslela že žádnou ovulaci nemám u druhého syna brala hormony a teď je to pár dní jsme zažili překvapení dvě čárky na testu takže třeba ovulaci máš a ani nevíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.19 17:30

@Sl.Kockova čekám, ale když jednou neprakl, tak myslím, že ani ted ne :(. údajně by ovu měla být zítra, ale žádné příznaky nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
443
1.8.19 17:31

Třeba to ani nepoznas, většina to ani necítí..jinak ať ti pichne ovitrille na uvolnění folikulu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.19 17:40

@Sl.Kockova a to může, když budu v pondělí 20.den cyklu?

• Citovat
  • Nahlásit
443
1.8.19 17:44

Ty jdeš v pondeli na kontrolní utz? to už ti ho asi nepichne..no až když tam ten folikul měl 9mm, tak kdy ho kontroloval pak? To ze nedostaneš ms neznamená, ze nepraskl folikul

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
1.8.19 19:35

Vážně musíš zakládat další diskuzi??Myslim, že včera si odpovědí dostala až až..Folikul 17mm nepraskne..Praskne pravděpodobně až tak v 20-22mm..Nemáš náhodou čekat do zítra? Myslím, že nejlepší včerejší rada byla, ať prostě souložíš co to jde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50766
1.8.19 19:48

Jak poznáš, že neprasknul? Jinak se píchá hCG (Pregnyl, Ovitrelle).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3064
1.8.19 21:33

Jsou tu porad stejny zensky, takze i bez anonymu vime ze si to ty kdyz se ptas porad na to same. Vcerejsi rady ti musi stacit a cekat. Nech si dalsi cyklus pichnout pregnyl na prasknuti folikolu a vyvolani ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama