Předkožka nedrží stažená - má to tak být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 13:23
Nedrží stažená, má to tak být ?

Měla bych takový hloupý dotaz, spíš se ujsitit, že je všechno v pořádku. Když synovi přetáhnu vůbec mu to nedrží stažené a hned sjede zpátky, je to tak v pořádku? Manželovi normálně drží, ale čekám že u dětí je to jiné.

Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 14.04.19 14:02

Hele, ja teda nevim jestli myslis to co ja, ale synovi to teda taky nijak nedrzi. Myslim ze nemuzes srovnavat dospeleho a dite :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 14:14

Předpokládám, že se bavíme o předkožce - ne ani 8 letému synovi nedrží stažená. A i manželovi šla celá stáhnout a tím pádem asi i držela dole až kolem puberty. Ale nejspíš to bude i dost individuální. Pokud se ti něco nezdá, poraď se s pediatrem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 14:47

Ano, o předkožce. Nechci s tím právě stresovat syna. Říkala jsem si, že je to spíš normální, ale znáte to, člověk se bojí něco nezanedbat.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 14.04.19 14:47

Synovi (4roky) drží, musí si to dycky při myti stáhnout zpátky, samo se mu to nevraci, ale jestli je to špatně nebo dobře nevím :nevim:

Uživatel je onlinemau-mau
Závislačka 3643 příspěvků 14.04.19 14:59
@Kriss Tina píše:
Synovi (4roky) drží, musí si to dycky při myti stáhnout zpátky, samo se mu to nevraci, ale jestli je to špatně nebo dobře nevím :nevim:

Máme to stejně, vč. věku. Stahuje si ji na každé curani a kdyby tam nedržela, byl by to docela opruz. To, že si ji bude na curani stahovat, vymyslel sám. Že je to tak lepší. Asi to viděl u taťky :mrgreen:

Závislačka 3643 příspěvků 14.04.19 15:01

Ještě mě napadá, že nejspíš ji tedy nepřetáhne celou přes žalud, ne? Kdyz nedrží.. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 15:05
@mau-mau píše:
Ještě mě napadá, že nejspíš ji tedy nepřetáhne celou přes žalud, ne? Kdyz nedrží.. :think:

Jak to poznám? mám pocit, že to má stažené celé, ale prostě jakmile se kůžička pustí hned sjede zpátky, při mytí je to práce pro 3 ruce.

Ann-Sylvie
Stálice 89 příspěvků 14.04.19 15:55

A kolik je synovi? Já na penis nehrabu ani jednomu z mých synů 8 a 10 let, takže netuším, jestli jim předkožka drží nebo ne? K čemu tato informace?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 16:50
@Ann-Sylvie píše:
A kolik je synovi? Já na penis nehrabu ani jednomu z mých synů 8 a 10 let, takže netuším, jestli jim předkožka drží nebo ne? K čemu tato informace?

Synovi je 5. Druhou část otázky nechápu, samozřejmě, že chci, aby syn byl v pořádku po všech stránkách a když nevím jak má něco vypadat tak se prostě zeptám.

Lynette
Echt Kelišová 8453 příspěvků 15.04.19 09:23

Je to normální.

Závislačka 3643 příspěvků 16.04.19 21:10
@Anonymní píše:
Jak to poznám? mám pocit, že to má stažené celé, ale prostě jakmile se kůžička pustí hned sjede zpátky, při mytí je to práce pro 3 ruce.

Jak to poznáš?? Tak to je snad jasné, ne? Podle tvaru toho žaludu přece.. Jako u dospělého muže- má to tu hranu :oops:

Váš příspěvek
Reklama