Nedůvěra a žárlivost snoubence

Anonymní
18.10.20 18:06

Nedůvěra a žárlivost snoubence

Ahoj ženy, se snoubencem jsme spolu 2 roky. Je o 14 let starší než já. Poslední dobou už nemám sílu. Vznikají u nas zbytečné hádky. Poslední týden to je vůbec děs.. ještě tomu přidává to, ze mam mykozu a jsme bez sexu.
Nejsem dokonalá ženská.. nikdo nejsme, ale snažím se postarat o domácnost a o vše o co se má ženská starat.
Přijde mi, ze má přítel problém se vším co řeknu, i když mě to přijde ok co jsem rekla. Například jsem parkovala auto a řekl mi, ať to dam dal od obrubaku ať neodřu nové disky.. moje odpověď zněla “tak já to preparkuju tedy znovu”
Zřejmě to ho to asi nějak dotklo nebo se ho dotkl tón hlasu, i když si myslím, ze jsem to rekla normálně a vznikla hádka na cely večer..
Neustále při hádkách poslouchám, jak nejsem za nic vděčná, ze k nemu mam vzhlizet, ze je starsi, ze má zkušenosti a já ze mam prd zkušenosti.
Ze mu platím usmrkany 4.000.- za nájem a ze on zbytek, i presto, ze kasa je společná a celá výplata putuje jemu a oba z toho bereme.
Nehledě na to, ze mě stále podezírá z nevěry.. ze jsem prý stále aktivní na messengeru, ze minutu aktivní a pak zase nic.. přitom tam nejsem a mam práci okolo (vaření, praní, uklid).. mam iPhone a podle mě si ten telefon děla co chce.. i když si Wi-Fi vypnu, sama se zase zapne když někde chytne signál.. ale to je vedlejší) :lol: nikdy bych mu nebyla nevěrná.. nesnáším nevěru.
Jenomže on mě díky telefonu a mykoze podezírá..
Posilam mě za tím neznámým ať si jdu a tak..
Já už nevím jak se mam chovat lépe, bojím se vůbec něco říct nebo odpovědět, aby mu to bylo po chuti.
Ráda bych ještě dodala, ze snoubenec kouři, huli trávu a pije třeba 4 piva denně (dříve to nedělal a furt slibuje jak toho nechá)
To mu přijde ok, mě ne.. ale co už. Dneska každý chlastá a já s tím nic nenadělám.
Potřebovala jsem se někomu vypsat.. nemám komu to říct.. Mate nějaká podobné zkušenosti? Měla bych změnit své chování.. nebo já vážně nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5225
18.10.20 18:10

Opravdu takového idiota chcete? Ty jeho vlastnosti budou jen a jen horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3353
18.10.20 18:12

Měla bys ho hlavně kopnout do zadku. Starý ochmel, co je rad, ze má doma mladou ženskou a ještě ji bude takhle vysirat. Sbalila bych se a šla. Fakt takový není každý chlap, zarlivci jsou ultra hovada a pryč od nich. Aby te kontroloval, no to je k zbliti. Taky jsem měla jeden takový kousek, co furt podmiňoval lásku nějakými důkazy věrnosti. Není to normální, fakt není. Hlavně si toho krupaka neber a už vůbec si s nim nedělej děti. Fakt vzor jak hrom :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24961
18.10.20 18:13

Proboha hlavně si ho neber! A děti taky ne, ani omylem. Už jsi tady psala, stojí ti za to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8137
18.10.20 18:13

A takového debi.la si chceš vzít? :roll:

Nejsi normální, sorry :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2331
18.10.20 18:21

Neměň chování, vyměň chlapa za něco užitečnějšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13823
18.10.20 18:25

Snoubenec? 8o chran buh, aby sis ho vzala! Ochlasta (ne fakt dnes kazdej nechlasta), hulic (to uz vubec neni „normalni“), zarlivec a k tomu se vozi po mladsi holce, aby si pohladil ego a utvrdil se v roli alfasamce. Panejo, nestiham zirat, co nektere zenske povazuji za normalni, ba dokonce imponujici. Proc TY bys mela neco delat lip? Uz jak pises, je jasne, ze te zacina mit totalne v moci a jentak neodejdes, protoze by v tobe navozoval pocit viny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11496
18.10.20 18:30
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
18.10.20 18:30

„Já už nevím jak se mam chovat lépe“ Šmarja, dneska se těma partnerama-magorama v diskuzích roztrhl pytel. Vykašli se na něj, dokud je čas. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
18.10.20 18:34
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, se snoubencem jsme spolu 2 roky. Je o 14 let starší než já. Poslední dobou už nemám sílu. Vznikají u nas zbytečné hádky. Poslední týden to je vůbec děs.. ještě tomu přidává to, ze mam mykozu a jsme bez sexu.
Nejsem dokonalá ženská.. nikdo nejsme, ale snažím se postarat o domácnost a o vše o co se má ženská starat.
Přijde mi, ze má přítel problém se vším co řeknu, i když mě to přijde ok co jsem rekla. Například jsem parkovala auto a řekl mi, ať to dam dal od obrubaku ať neodřu nové disky.. moje odpověď zněla “tak já to preparkuju tedy znovu”
Zřejmě to ho to asi nějak dotklo nebo se ho dotkl tón hlasu, i když si myslím, ze jsem to rekla normálně a vznikla hádka na cely večer..
Neustále při hádkách poslouchám, jak nejsem za nic vděčná, ze k nemu mam vzhlizet, ze je starsi, ze má zkušenosti a já ze mam prd zkušenosti.
Ze mu platím usmrkany 4.000.- za nájem a ze on zbytek, i presto, ze kasa je společná a celá výplata putuje jemu a oba z toho bereme.
Nehledě na to, ze mě stále podezírá z nevěry.. ze jsem prý stále aktivní na messengeru, ze minutu aktivní a pak zase nic.. přitom tam nejsem a mam práci okolo (vaření, praní, uklid).. mam iPhone a podle mě si ten telefon děla co chce.. i když si Wi-Fi vypnu, sama se zase zapne když někde chytne signál.. ale to je vedlejší) :lol: nikdy bych mu nebyla nevěrná.. nesnáším nevěru.
Jenomže on mě díky telefonu a mykoze podezírá..
Posilam mě za tím neznámým ať si jdu a tak..
Já už nevím jak se mam chovat lépe, bojím se vůbec něco říct nebo odpovědět, aby mu to bylo po chuti.
Ráda bych ještě dodala, ze snoubenec kouři, huli trávu a pije třeba 4 piva denně (dříve to nedělal a furt slibuje jak toho nechá)
To mu přijde ok, mě ne.. ale co už. Dneska každý chlastá a já s tím nic nenadělám.
Potřebovala jsem se někomu vypsat.. nemám komu to říct.. Mate nějaká podobné zkušenosti? Měla bych změnit své chování.. nebo já vážně nevím :nevim:

NE. Zmenit musis chlapa!!! :cert: Tim myslim vymenit za nevadny kus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5238
18.10.20 18:41

Tohle je take tvoje diskuze, vid?
https://www.emimino.cz/…erna-408755/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1474
18.10.20 18:45

...

Kolik ti je? Fakt bys ho měla vyměnit. S tímhle šťastná nebudeš, časem to bude jen horší. Najdi si lepšího!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
18.10.20 18:51

Pokud mu jsi věrná, tak tu mykozu můžeš mít od něj. On je věrný?
I to jeho podezírání… asi má s tím osobní zkušenost.
I to jak mu na Tobě všechno vadí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
18.10.20 18:59

Honem prýýýýýýýýýýč…jako vždy místní pometla mají poradenskou službu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
18.10.20 19:08

To seš vážně tak zoufalá, že si chceš něco takovýho vzít? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu