Nedůvěra ve vztahu, strach z nevěry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 20:01
Nedůvěra ve vztahu, strach z nevěry

S přítelem jsme spolu přes rok a máme vztah na dálku. Ze začátku bylo všechno krásný, i když bylo těžký se vidět jen tak málo, tak nám to jinak klapalo. Pak jsem si jednou všimla zpráv s jednou jeho kamarádkou, se kterou se dřív bavil, když byl ještě v jiném městě, byla to konverzace z listopadu minulého roku, když už jsme spolu byli nějaké 3 měsíce, psali si o tom, že by mohli jít ven, chtěli se sejít (nakonec nikam nešli, ale stejně už jen ten pocit, že chtěl) přítel jí dokonce změnil přezdívku, kam jí dal i srdíčko, hrozně mě to naštvalo a od té chvíle jsem úplně ztratila důvěru, stala jsem se podezřívavou, kontroluju její instagram, jestli nejsou spolu, přítel si s ní sice už rok nic nenapsal, ale stejně mám pořád strach, že se někde potkají, nebo mu napíše.. protože teď bydlí ve stejném městě jako on a ona dokonce i někde blízko jeho práce..hrozně mě to užírá a poslední dobou to neustále vytahuju i před přítelem, nejhorší pro mě je, že vím, že před pár lety ji přítel chtěl a tak mám strach..ztratila jsem veškerou důvěru, vždy si vsugeruju do hlavy, že s někým je, nebo si s někým píše a pak jsem na něj nepříjemná..když jsme spolu, tak je to celkem i fajn, ale jakmile od sebe v neděli odjedeme, tak je to všechno v háji..chtěla bych věřit, vím, co všechno pro mě přítel dělá, že se nemám čeho bát, říká, že mě miluje a nikdy by mě nepodvedl, chodí do práce a z práce hned domů, jenže pak si začnu říkat, co když to tak není a lže mi..nemám důvěru v sobě, nevidím se jako hezká, a proto mám strach..tolikrát jsme se už málem rozešli, ale vždycky jsem to začala já kvůli tomu, jak se chovám, že to nemá cenu, když nevěřím, přítel to vždycky zachránil tím, že o mě nechce přijít a že mě prostě neopustí, protože ví, že když jsme spolu, tak je to dobrý a že už těch pár měsíců překonáme, než se k sobě nastěhujeme..nevím, co mám dělat

Reakce:
bigl
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 03.12.18 20:11

Tak asi ty sama, když si to přečteš, tak víš, kam to povede, jestli nepřestaneš. Jestli jsou ty zprávy s kamarádkou už stará záležitost a od té doby nic, tak ti nezbývá, než mu věřit, nebo se z toho podezírání zbláznit. Nic mezi tím.

eva.pass
Stálice 67 příspěvků 03.12.18 20:16

Neni dobre napadne zarlit, nebo se mu tim muzes zprotivit a dat mu skutecny duvod k nevere - kdyz uz si stejne myslis, ze podvadi, tak nad tim muze zacit uvazovat… taky jsem prvni rok vztahu zarlila, pak me to preslo. Nezijeme ve vzduchoprazdnu, vzdy budou kolem nejake konkurentky. Spis zapracuj na sebevedomi, urcite ma ten kluk duvod, proc je s tebou :kytka:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 03.12.18 20:46
@bigl píše:
Tak asi ty sama, když si to přečteš, tak víš, kam to povede, jestli nepřestaneš. Jestli jsou ty zprávy s kamarádkou už stará záležitost a od té doby nic, tak ti nezbývá, než mu věřit, nebo se z toho podezírání zbláznit. Nic mezi tím.

Lépe bych to neřekla. A to mi věř, procházela jsem si něčím podobným. Buď to překonáš (a tím i sama sebe) nebo to ukonči. Kor pokud víš, že tě miluje, chová se tak a nedělá nic, co by ti mělo vadit. To pomohlo u mě.. ale pamatuju si jak to bylo hrozný, to vše v hlavě překonat… u tebe jde jen o vypisovani, u mě se i přiznal že něco proběhlo, taky v začátku vztahu… dlouho jsem se z toho dostávala, ale opravdu musíš koukat na jeho činy, slova i chování. Pokud je vše ok a chceš s ním být, zklidni se.. :hug: teď už si z toho oba děláme srandu, je to dávno za náma (nebo spíš za mnou), ale jak říkám, chce to společný úsilí, on se musí chovat vzorně a ty přestat rejpat..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >