Nedůvěřuji finančnímu poradci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:10
Nedůvěřuji fin.poradci

Dobrý den, prosím anonymně. Jde o citlivé téma kde je vztah mezi klientem a fin. poradcem.
Jde to to, že mám u nejmenované společnosti něco rozjedaného.
Podezřele dlouho to u nich trvá, ale je tam potřeba fin. poradce, ten má u sebe všechny dokumenty co se týče vyřizování. Jelikoz mi kdysi něco u banky zřizoval, tak teď to dělá zdarma, je to neplacené. Řekl mi, že tuhle práci co teď vyřizuje dělá zadarmo a ani se mu do toho nechce..Jenže banka toho finančního poradce potřebuje a já asi taky.On vše zdržuje a hází to na banku. A u nich je to stižené, že nemáme banku u nás na vesnici ani v bližším okolí.
Jde když je něco rozjednané a jde o čas, dokumenty má u sebe přejít k jinému finančnímu poradci? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 08.05.19 17:14

Samozřejmě že to jde. To je poradce přímo z té banky? Pokud ano, tak bych o tom banku vyrozuměla, že nejsi spokojená a pokud je to firma alá brooker consulting nebo jak se to píše, poslala bych ho do háje a s bankou si to vyřídila sama.

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 08.05.19 17:18

Výměna poradce…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:20

@terien není to fin. poradce přímo banky, ale fin. poradce, který se taky tou bankou zabývá. Má u sebe všechny dokumenty. Jakmile mi přijdou některé listiny z banky mám je přinést tomu poradci. Jenze mu nedůvěřují a sama s tou bankou jednat nemůžu, nevím na koho se obrátit a jak to vše vyřizovat a asi oni fin. poradce potřebují.
Ta banka není u nás na vesnici a ani v nejbližším okolí.

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 08.05.19 17:22
@Anonymní píše:
@terien není to fin. poradce přímo banky, ale fin. poradce, který se taky tou bankou zabývá. Má u sebe všechny dokumenty. Jakmile mi přijdou některé listiny z banky mám je přinést tomu poradci. Jenze mu nedůvěřují a sama s tou bankou jednat nemůžu, nevím na koho se obrátit a jak to vše vyřizovat a asi oni fin. poradce potřebují.
Ta banka není u nás na vesnici a ani v nejbližším okolí.

Mě by tedy zajímalo, co je to za transakci, kterou nemůže vyřídit klient sám. U banky jsem vyřizovala kde co a nikdy jsem poradce nepotřebovala. Normálně mu řekni ať ti ty podklady vrátí, co je za problém :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:26

@terien potřebují k tomu toho poradce, který tomu rozumí a vyřídí. Což on rozumí ale nechce se mu moc do toho, zdržuje to.Tyce se to převodu nemovitostí a ohledně katastru.

Janli
Echt Kelišová 8468 příspěvků 08.05.19 18:37

Přejít k jinému poradci můžeš vždycky. V tom ti nikdo bránit nemůže. Stejně tak si můžeš všechno u banky zařídit sama, nepotřebuješ na to prostředníka. Pokud se ale jedná čistě o nějaký převod nemovitosti, to pro tebe skutečně dělá zadarmo, to mu nikdo nezaplatí a nový poradce nebude mít důvod to zadarmo dělat. Katastr má na převody svoje lhůty, takže zdržování nemusí být na straně poradce. Měla by jsi si s ním o tom promluvit a zjistit, kde je problém. Z toho co píšeš, se absolutně nedá soudit…

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 08.05.19 18:41
@Anonymní píše:
@terien potřebují k tomu toho poradce, který tomu rozumí a vyřídí. Což on rozumí ale nechce se mu moc do toho, zdržuje to.Tyce se to převodu nemovitostí a ohledně katastru.

Tak to tě asi trochu tahá za fusekli ne? K čemu na tohle potřebuješ poradce? Katastr zařídí banka nebo ty a převod nemovitosti, do toho nemá poradce co kecat, navíc on nemá žádnou právní zodpovědnost, pokud ti v tom něco zvrže, škodu na něm nevymůžeš. Tohle všechno si můžeš zařídit sama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 19:04

@terien bylo mi řečeno, že mi mají přijít nějaké papíry a ty pak musím přinést fin.poradci.Ale proč, to nevím.

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 08.05.19 19:08
@Anonymní píše:
@terien bylo mi řečeno, že mi mají přijít nějaké papíry a ty pak musím přinést fin.poradci.Ale proč, to nevím.

Jakože ti někdo zařizuje převod tvé nemovitosti a ty o tom nic nevíš? 8o navíc je to člověk, kterému nevěříš? Lidi jsou neuvěřitelní kaskadéři.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 19:12

@terien vím,že mi to on zařizuje. Jenze jak mám vědět, že mi třeba něco zamlčuje? Mám za to, že v bance chtějí jen jeho podpis, ne? :think:

Janli
Echt Kelišová 8468 příspěvků 08.05.19 19:13

Můžeš napsat o jaký převod se jedná? Poradce u toho vyřizuje hypotéku nebo něco podobného? Trochu nás zasvěť do problému.

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 08.05.19 19:15
@Anonymní píše:
@terien vím,že mi to on zařizuje. Jenze jak mám vědět, že mi třeba něco zamlčuje? Mám za to, že v bance chtějí jen jeho podpis, ne? :think:

Jak jeho podpis? Tys mu dala plnou moc?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 19:16

@Janli kupuji si dům, hypotéku mám na byt a potrebuji převod zástavy nemovitosti z bytu na domek.To trvá a ještě potom přepis z katastru.

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 08.05.19 19:17
@Anonymní píše:
@Janli kupuji si dům, hypotéku mám na byt a potrebuji převod zástavy nemovitosti z bytu na domek.To trvá a ještě potom přepis z katastru.

Na tohle žádného poradce nepotřebuješ.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama