Nefunguje emimino v Mozille

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14436
13.1.22 06:06

nefunguje emimino v Mozille

Zdravím, včera jsem zjistila, že v prohlížeci Mozilla Firefox nelze chodit do diskuzí na eMiminu, protože se po velmi krátké chvíli celé rozhodí. to samé tedy dělají i články, ale ty tu stejně nečtu, jenom jsem na ně zkusila kliknout z hlavní strany. v Google Chrome mi vše jede normálně, ale samozřejmě není trvalé řešení přepínat mezi prohlížeči. už jsem to tu párkrát zažila, vždycky to po během dne samovolně odeznělo, ale tedy teď se to drží. co s tím? něco přenastavit v mojem prohlížeči, nebo je potřeba úprava na vaší straně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
41381
13.1.22 06:33

Napus to adminum, nebo si je sem aspon zavolej. Tohle jeden cas často delalo, byl to jejich problém
@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16068
13.1.22 10:10

Dobrý den,

děkujeme za nahlášení. Problém zasílám naší technické podpoře, brzy vás kontaktují.

Pěkný den

Natálie :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14436
13.1.22 10:18
@admin píše:
Dobrý den,

děkujeme za nahlášení. Problém zasílám naší technické podpoře, brzy vás kontaktují.

Pěkný den

Natálie :kytka:

děkuji. zkusila jsem vymazat cookies a nepomohlo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
13.1.22 23:28

Mě to začalo dělat hned po aktualizaci Firefoxu na verzi 96.0. V této verzi je proti minulým pár podstatných změn, tak předpokládám, že to je tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
14.1.22 13:56

Taky mi to od včerejška ve Firefoxu nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16068
14.1.22 15:50

Dobrý deň,

tu posielam návod na opravu: https://www.root.cz/…a-je-snadna/?…

Kristína :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
14.1.22 16:12

@admin To je ale oprava docela jiného problému - a to sice toho, že se vůbec nenačítají žádné stránky. To ale nesouvisí s tím, že eMimino vypadá tak, jak je vidět na obrázku v prvním příspěvku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14436
14.1.22 16:49

@Němý Bobeš @neanonymní admin mi poradil vypnout blokátor reklam a obnovit počítač (? to nevím, co tím myslel :mrgreen: ). každopádně AdBlock jsem na eMiminu vypnula a při dalším zapnutí Firefoxu mi už diskuze problém nedělaly. teď jsem ho zkusmo zase zapnula a opět to padlo, takže problém asi opravdu bude v něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
14.1.22 17:30

@sagina díky za tip. Ale bohužel bez AdBlocku se na to nedá koukat :roll:
Tak holt občas spustím Chrome nebo Edge, nebo na telefonu (tam to s AdGuard funguje v pohodě).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14436
14.1.22 17:40
@Němý Bobeš píše:
@sagina díky za tip. Ale bohužel bez AdBlocku se na to nedá koukat :roll:
Tak holt občas spustím Chrome nebo Edge, nebo na telefonu (tam to s AdGuard funguje v pohodě).

:-) tak to mně eMimino přijde ještě v pohodě :-) já si kdysi AdBlock stahovala kvůli webům, kdy reklama lezla do článků, vyskakovala, vyřvávala… ale mně obecně reklamy nevadí a občas na ně i kliknu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat