Nefunguje platba na aliexpress

94
22.2.21 09:58

Nefunguje platba na aliexpress

Dobrý den,

v poslední době mi nešlo zaplatit kartou na aliexpressu. Máte někdo podobnou zkušenost? Jak jste to řešili?
Jde o to, že si vyberu zboží, chci zaplatit kartou, zadám údaje a ono pak nic. Dříve se po zaplacení ukazovalo Payment successful a teď nic. Tedy ani peníze to neodečte v IB. Zkoušeli jsme platit v různém časovém období (ráno, večer) z různých karet, limity jsou nastaveny správně. Nějak mi to nejde do hlavy…
Děkuji za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6486
22.2.21 10:02

Ja jsem platila minulý týden a vše OK. Akorát mě přišel, že objednávka čeká na platbu i když bylo zaplaceno, tak za půl hodiny přišlo že dostali platbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1132
22.2.21 10:06

Jenom takový hloupý dotaz: máte povolenou platbu kartou přes internet? Ona je i možnost tyhle ty platby zakázat. Jestli třeba banka z nějakého důvodu třeba nezměnila nastavení v IB. Zkuste si zkontrolovat tohle.
Mi to před pár dny šlo v pohodě. Ale taky ta platba trvala. Z nějakého důvodu se neodeslala hned (jako obvykle) ale až po několika dnech. Tak bych se mrkla, jestli vám ta platba taky „nestojí“ někde bokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1047
22.2.21 10:24

Jo, mně se to taky párkrát stalo. Někdy jsem to zkusila přes mobil a tam to šlo hned, a když ani tam ne, tak prostě za pár dní. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62223
22.2.21 10:47

@Helen001 máš v bance blokle buď komplet zahraniční platby, nebo Ali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 11:10

Já musela do banky a měla jsem zablokované platby do zahraničí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat