Nefungují na mě prášky na epilepsii

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.3.22 08:45

Nefungují na mě prášky na epilepsii

Zdravím, mám 15 let a už asi od 14 mám epilepsi. Bude to rok. Prášky my nedávno snížili protože jich bylo až moc. Epilepsi mívám často 23, den kdy mám dostat svoji menstruaci. Strašně se bojí o to že mám rakovinou. Myslíte že kdybych měla rakovinu tak bych to nedostával na den kdy mám dostat svoje dny. Prosím pomocte my mám strašnou paniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2477
28.3.22 09:06

Clovece nestastna. Nejprve si to po sobe precti, nez neco na web vlozis. Vzdyt z toho nevime hlavu ani patu. Jsi v peci neuroliga, pokud mas diagnostikovanou epilepsii, tak ti delali mri, tam by nador videli. Takze rakovinu nemas. Tady ti asi nikdo nepomuze, pokud ti lecba nezabira, tak to musis sdelit svemu neurologovi. A to s tou menstruaci nechapu vubec. Musis psat srozumitelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38337
28.3.22 09:08

S rakovinou nema epilepsie nic spolecneho /za predpokladu, ze ti udelali MR mozku na zacatku/. Rakovinu nemas, lecba se musi dobre nastavit v epi poradne. Nekdy se to uplne nepodari a zachvaty obcas jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10532
28.3.22 09:18

Určitě všechny tydle obavy řekni svému lékaři, kam chodíš s epilepsií. Rakovinu nemáš, jestli bereš léky na epilepsii, tak máš za sebou hromadu vyšetření, takže rakovina by se nějak prokázala, navíc by jsi ji měla už rok, to už by se jen tak nepřehlédlo… pokud máš pocit, že epileptický záchvat má něco společného s menstruačním cyklem, určitě to řeš s doktorem, mohla by záchvat vyvolat nějaká náhlá změna hormonální hladiny, ale z tvého příspěvku je znát, že máš i velký stres, paniku, obavy, chtělo by to psychologa jako podporu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat