Nefungující vztah a těhotná. Jít na potrat ?

Anonymní
31.3.20 09:15

Nefungující vztah a těhotná. Jít na potrat ?

Dobrý den, prosím o radu jak byste se zachovaly vy. Mám 4 letou a 2,5letou holčičku. Našla jsem si nového přítele a teď po 4měsících jsme si přestali rozumět. Jenže den před rozchodem jsem našla na testu 2 čárky. Dítě bych si nechala, ale bojím se, že mi bude dělat zle, že ho bude chtít do péče. Vychovávat fackama apod. Pro klid bych šla i na ten potrat, ale bojím se psychických následků. :( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

502
31.3.20 09:16

No a uzivis sama tri děti, když nebudeš moct jít do práce? Máte kde bydlet? Příjem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16107
31.3.20 09:18

Tyjo to je fofr, byt s nekym 4 mesice a uz stihnout otehotnet a rozejit se. On to vi? Utahnes ty sama financne 3 deti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1588
31.3.20 09:18

Nechápu, že má někdo potřebu po 4 měsících vztahu otěhotnět, zvlášť když už má dvě malé děti. A ještě s chlapem, který děti vychovává fackami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6083
31.3.20 09:22

@lucik2011 Já měla potřebu otěhotnět po 2mesicich ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
31.3.20 09:23

Tohle taky nepochopím..máš dvě děti, tak asi víš, že se dá chránit, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4540
31.3.20 09:23

Ano šla bych. Ani bych se nerozmýšlela. Uživit sama tři děti?? Od, z budou najednou všechny tři ve škole? Najít si partnera co bude ochoten vychovávat tři cizí děti??? Na pohádky až tak nevěřím 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6083
31.3.20 09:24
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím o radu jak byste se zachovaly vy. Mám 4 letou a 2,5letou holčičku. Našla jsem si nového přítele a teď po 4měsících jsme si přestali rozumět. Jenže den před rozchodem jsem našla na testu 2 čárky. Dítě bych si nechala, ale bojím se, že mi bude dělat zle, že ho bude chtít do péče. Vychovávat fackama apod. Pro klid bych šla i na ten potrat, ale bojím se psychických následků. :( :zed:

Já osobně bych si dítě nenechala,2staci budeš to mít dost náročné. Hodne štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48786
31.3.20 09:27

Co jineho chces delat, nez jit na potrat?
Dej si sobe otazku, jestli sama uzivis tri deti a sebe. Jestli budete mit na dustojny zivot? Mas vlastni bydleni nebo musis platit najem? Atd…
My ti muzeme radit, jak chceme, ale deti ti zivit nebudeme a ani ve tve situaci nebudeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14076
31.3.20 09:27

Jsem hodně, hodně proti potratům. Ale ve tvém případě, pokud jsi navíc takhle na začátku, fakt to zvaž. :( Tady už riskuješ, že by bylo na psychiku horší se s ním tahat o dítě a snažit se je všechny chránit. Domluv si klidně rovnou i psycholožku nebo nějakou jinou oporu, pokud už teď cítíš, že to pro tebe není lehké, všechno proberete, uzavřete. Ale máš malé dětičky a musíš myslet v první řadě teď i na ně! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
31.3.20 09:29

Adopce?

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
31.3.20 09:30

My ti přece nemůžeme napsat, jak bysme se zachovaly, protože nikdo z nás neví, jak žiješ, jaký máš příjem atd. Ale být sama na 3 takhle malé děti nebude nic snadného. Teď už je to jedno, ale příště buď zodpovědnější třeba už kvůli těm 2 dětem, které máš. Jinak přeji dobré rozhodování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48786
31.3.20 09:31

Asi nepochopim, ze ty vis, ze chlap stoji za houby, ze je takovy nebo makovy. A stejne s nim lezes do postele :nevim:. Deti mas male, uz mas jineho chlapa a ten taky nevyhovuje.
Je problem opravdu v tech muzich nebo spis si sama kazis zivot?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3181
31.3.20 09:31

Ty nejsi normalni fakt, je mi lito tvych deti. To je fakt naloz mit takovou matku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 09:36

Autorka

Přítel to ví, chvíli jsme se i těšili, ale pak začal být opět hnusnej. On si prostě myslí, že jinak než fackama se trestat nedá. Na moje děti to má zakázané, na to společné už se mě prý ptát nebude. Jsem rozhodnutá, že s ním být nechci, zázemí mám. Oporu v rodině taky. Říkám si kolik žen se ocitne samotných na 3 děti a zvládnout to musí. Přehnané nároky nemám, nepotřebuju jezdit na dovolené, ani mít značkové hadry. Nebojím se, že to nezvládnu. Bojím se, že se semnou o dítě bude přetahovat a vychovávat ho fackama. (Nemluvím o týrání, on se snaží i vysvětlovat, ale v určitých případech je prostě pro facku)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama