Nefungující vztah. Objevila se nová žena, doma malé dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.04.18 19:27
Nefungující vztah, objevila se nová žena, doma malé dítě.

Zdravím místní osazenstvo,

asi tu nepátrám po žádné konkrétní radě, jen se potřebuji vypsat a možná si odsud odnést nějaký postřech nebo myšlenku, které by mi pomohli v přemýšlení co dál. Vezmu to po pořádku, ale pokusím se to zbytečně nenatahovat. Komu by se to pak chtělo číst že? Nu dobrá…

S manželkou jsme spolu už 18 let. Seznámili jsme se v čerstvých 16ti letech a od té doby jsme spolu. Bydlíme společně od 18ti let. Máme čtyřletého prcka o kterého jsme se snažili přes tři roky. Finačně se nemáme vůbec špatně. Ale nic není bohužel ideální.

S ženou jsme si před pár lety založili firmu a pracujeme tedy společně každý den. Na jednu stranu to může znít dobře, ale občas si kvůli tomu jdeme na nervy. Jsme spolu pořád.
Manželka je workoholik a dává té práci až moc. Společenské akce, výlety, dovolené, přátelé to jí takřka nezajímá. Co Já nezařídím to není. Za celý náš vztah naplánovala jednu jedinou událost, kam jsme mohli vyrazit jen my dva společně. Žádné vlastní přátele nebo kamarádky nemá. Všechny co má, má jen díky mě.
Ze vztahu už dávno vyprchala většina vášně a spadl do stereotypu. Manželka je stále krásná a přitažlivá žena. Sex je často, určitý stereotyp v něm sice je, ale umíme si ho zpestřit. I když jsme svojí „první“ tak jsme si oba vyzkoušeli i něco jiného. V sexu jsme si nastavili poměrně volná pravidla. Občas si vyrazíme na SW párty nebo pozveme kamarádku do trojky. Problém v sexu není.

Zkoušel jsem na problémy ve vztahu upozorňovat náznaky, upřímně na rovinu a nakonec i dost ošklivě, ale ona si to stále nepřipouští. Chvíli po takovém upozornění-rozhovoru se sice snaží být více akčni, společenská, ale to vydrží tak týden maximálně dva.

Žena by chtěla druhé dítě, ale Já jsem jí na rovinu řekl, že se na to necítím a nemyslím si, že přivést dítě do vztahu v takovém stavu je dobrý nápad. Ona to nechápe. Myslí si, že je vše v pořádku a navíc jí, jako každou ženu, tlačí čas.

Nedávno jsem poznal novou ženou. Je to velice inteligetní, vzdělaná, krásná slečna, která je navíc hodně společenská a akční. Nebaví jí sedět doma a nic nedělat nebo trávit veškerý čas v práci. Strávili jsem spolu nějaký čas. Jsme k sobě upřimní. Ví, že se mi velice líbí a Já vím, že se líbím Jí. Hodně si rozumíme a máme společné zájmy. Řekli jsme si spousty hezkých věcí. Sex jsme spolu neměli.
Již dříve se objevili jiné ženy, atraktivní, které by měly zájem se mnou navázat vážný vztah, ale žádná nebyla taková, aby mě to přivedlo k myšlence ukončit manželství.

Myšlenka ukončit manželství mě napadla měsíce před tím než jsem potkal tuto ženu. Bohužel tímto seznámením myšlenka ještě více zesílila. Říkám si, že kdybychom neměli prcka, tak ten vztah skončil i bez přítomnosti potencionální nové partnerky už dávno, ale teď tu ten prcke je. Mám ho velice rád a myslím si, že je to to jediné co mě v takovém manželství drží. Vím, že vždy byl náš vztah založený spíše na rozumu a umění se dohodnout než na vášni, ale mám čím dál silnější pocit, že to takhle nemůže fungovat dál.

Zakladatel.

Koukám, že mi to s předpokládanou kratší délkou příspěvku moc nevyšlo :-/

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 46 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8234 příspěvků 33 inzerátů 20.04.18 19:33

Me opustit chlap proto, ze nejsem akcni podle jeho predstav, tak to beru jako podraz. Protoze takova jsem byla od zacatku. Prijde mi, ze se nudis. Nemeli jste si porizovat dite do vztahu z rozumu.

Heivka
Závislačka 2869 příspěvků 20.04.18 19:34
@Anonymní píše:
Zdravím místní osazenstvo,

asi tu nepátrám po žádné konkrétní radě, jen se potřebuji vypsat a možná si odsud odnést nějaký postřech nebo myšlenku, které by mi pomohli v přemýšlení co dál. Vezmu to po pořádku, ale pokusím se to zbytečně nenatahovat. Komu by se to pak chtělo číst že? Nu dobrá…

S manželkou jsme spolu už 18 let. Seznámili jsme se v čerstvých 16ti letech a od té doby jsme spolu. Bydlíme společně od 18ti let. Máme čtyřletého prcka o kterého jsme se snažili přes tři roky. Finačně se nemáme vůbec špatně. Ale nic není bohužel ideální.

S ženou jsme si před pár lety založili firmu a pracujeme tedy společně každý den. Na jednu stranu to může znít dobře, ale občas si kvůli tomu jdeme na nervy. Jsme spolu pořád.
Manželka je workoholik a dává té práci až moc. Společenské akce, výlety, dovolené, přátelé to jí takřka nezajímá. Co Já nezařídím to není. Za celý náš vztah naplánovala jednu jedinou událost, kam jsme mohli vyrazit jen my dva společně. Žádné vlastní přátele nebo kamarádky nemá. Všechny co má, má jen díky mě.
Ze vztahu už dávno vyprchala většina vášně a spadl do stereotypu. Manželka je stále krásná a přitažlivá žena. Sex je často, určitý stereotyp v něm sice je, ale umíme si ho zpestřit. I když jsme svojí „první“ tak jsme si oba vyzkoušeli i něco jiného. V sexu jsme si nastavili poměrně volná pravidla. Občas si vyrazíme na SW párty nebo pozveme kamarádku do trojky. Problém v sexu není.

Zkoušel jsem na problémy ve vztahu upozorňovat náznaky, upřímně na rovinu a nakonec i dost ošklivě, ale ona si to stále nepřipouští. Chvíli po takovém upozornění-rozhovoru se sice snaží být více akčni, společenská, ale to vydrží tak týden maximálně dva.

Žena by chtěla druhé dítě, ale Já jsem jí na rovinu řekl, že se na to necítím a nemyslím si, že přivést dítě do vztahu v takovém stavu je dobrý nápad. Ona to nechápe. Myslí si, že je vše v pořádku a navíc jí, jako každou ženu, tlačí čas.

Nedávno jsem poznal novou ženou. Je to velice inteligetní, vzdělaná, krásná slečna, která je navíc hodně společenská a akční. Nebaví jí sedět doma a nic nedělat nebo trávit veškerý čas v práci. Strávili jsem spolu nějaký čas. Jsme k sobě upřimní. Ví, že se mi velice líbí a Já vím, že se líbím Jí. Hodně si rozumíme a máme společné zájmy. Řekli jsme si spousty hezkých věcí. Sex jsme spolu neměli.
Již dříve se objevili jiné ženy, atraktivní, které by měly zájem se mnou navázat vážný vztah, ale žádná nebyla taková, aby mě to přivedlo k myšlence ukončit manželství.

Myšlenka ukončit manželství mě napadla měsíce před tím než jsem potkal tuto ženu. Bohužel tímto seznámením myšlenka ještě více zesílila. Říkám si, že kdybychom neměli prcka, tak ten vztah skončil i bez přítomnosti potencionální nové partnerky už dávno, ale teď tu ten prcke je. Mám ho velice rád a myslím si, že je to to jediné co mě v takovém manželství drží. Vím, že vždy byl náš vztah založený spíše na rozumu a umění se dohodnout než na vášni, ale mám čím dál silnější pocit, že to takhle nemůže fungovat dál.

Zakladatel.

Koukám, že mi to s předpokládanou kratší délkou příspěvku moc nevyšlo :-/

Takže vy jste si vzal introvertku, která introvertní byla už v téch 16 a teď se snažíte ospravedlnit si útěk od ženy, která si jen dovolila to, že nezměnila svou povahu :think:

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 20.04.18 19:35

Jojo ty zacatky.Za par let bude taky malo akcni a bude to stereotyp.

Aduš8
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 20.04.18 19:38

No, aby ses nedivil a to nadšení nevystřídal vztek, až ti,,ta nová" bude věčně někde trajdat. Víš jak se to říká,,Každé nové koště dobře mete". Ono všeho moc škodí a ty teď momentálně hledáš to, co ti u manželky chybí. Aby ti to pak nebylo překážkou, rozvrátíš svou rodinu a už nebude cesty zpět :nevim:

Magdaleeena
Kelišová 5560 příspěvků 20.04.18 19:40

Tak napiš přesně, v čem konkrétně Vám to skřípe, doufám tedy, že tím nemyslíš fakt, že Ty máš kamarády a on né, případně jen Ty Tvé, že Ty máš rád společnost, a ona ne. Mí rodiče takto fungují 50 let, protože se mají rádi a spolu být chtějí. Mně připadá, že máte krásný život, vztah.. a to jsem celkem zmlsaná pokud se vztahů týče, mí rodiče se 50 let nepohádali.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 3143 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 19:40

Zakladateli - je to od tebe hnusné

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 20.04.18 19:41

Teda já fakt nejsem společenská a nejradši jsem sama se sebou na zahradě. Jenže jakou si mě našel, takovou mě má. Opustit mě z tohohle důvodu.. nedokážu si to představit, je to absurdní. Jsi alibista. Běž za svým srdcem, když musíš, ale nevěš manželce na nos bulíky.

Ancek
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 20.04.18 19:48

U podobných příspěvků vždycky přemýšlím, proč ho autor píše zrovna na forum pro maminy. Co zde čekáš za odpovědi?

Ve stručnosti ti napíšu, že rozejít se z nefunkčního vztahu je v dnešní době běžná věc, která se stává a lze pro to najít pochopení. Ale odejít od matky svého dítěte, protože ses zakoukal jinde, pro to pochopení nemám. A upřímně už jsem četla hodně lepších vysvětlování, proč odejít k milence.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 20.04.18 19:49

Já se ho zastanu, mít doma workoholika, co nezná nic jiného než práci, taky bych ve vztahu nebyla spokojená. Co na tom, jestli taková už byla, na tomhle foru je tisíc a jedna žena, která si vzala chlapa, co jí na něm něco vadilo už před svatbou a dětmi, a řeší to teď. Je teď na svědomí zakladatele, zda setrvat ve vztahu kvůli dítěti, nebo jít. Ale z celého příspěvku je vidět, že s manželkou moc spokojený není. Nikdy jsem v takové situaci nestála, ale asi bych za sebe řekla, že zůstat ve vztahu jenom kvůli tomu dítěti nepovede k ničemu dobrému, a že to dítě si dřív nebo později začne napětí doma všímat :nevim:

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 20.04.18 19:51
@Lalelale píše:
Já se ho zastanu, mít doma workoholika, co nezná nic jiného než práci, taky bych ve vztahu nebyla spokojená. Co na tom, jestli taková už byla, na tomhle foru je tisíc a jedna žena, která si vzala chlapa, co jí na něm něco vadilo už před svatbou a dětmi, a řeší to teď. Je teď na svědomí zakladatele, zda setrvat ve vztahu kvůli dítěti, nebo jít. Ale z celého příspěvku je vidět, že s manželkou moc spokojený není. Nikdy jsem v takové situaci nestála, ale asi bych za sebe řekla, že zůstat ve vztahu jenom kvůli tomu dítěti nepovede k ničemu dobrému, a že to dítě si dřív nebo později začne napětí doma všímat :nevim:

Mas asi pravdu, ale tady mi to prijde, ze se jedna jenom o proste zblbnuti z nove a neokoukane.Za par let bude mit asi zakladatel ten stejny problem i s touto novou.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 20.04.18 19:54

Mne to nepřijde jako důvod ukončovat vztah a upřímně, když má člověk dítě, tak se i počítá s tím, že bude nemalou část času trávit doma. Neříkám pořád sedět doma na zadku, ale vyrážet často (každý den, ob den) s kamarády, na akce, na pařby mi taky přijde mimo. Na druhou stranu, pokud bys vyrážel dvakrát v týdnu, tak v čem je problém, že je manželka doma, nebo že nic nevymyslí?
Jinak k té nové, je dost možné, že časem by tě akorát štvalo, že pořád někde trajdá. Přijde mi že se ve vztahu nudíš, zamiloval jsi se do jiné a tak se chceš rozejít. A aby ti bylo líp, tak hledáš nějaký zástupný problém, jak to přehodit na manželku.
CO manželský poradce, když už ti to tedy přijde tak podstatné?

Anonymní  20.04.18 19:54
@Čičorečka píše:
nevěš manželce na nos bulíky.

Manželce na nos bulíky nevěším. Ví přesně co mi na našem vztahu nevyhovuje. Řekl jsem jí to upřímně a několikrát.

@lalalyla píše:
Jojo ty zacatky.Za par let bude taky malo akcni a bude to stereotyp.

Plně s tebou souhlasím. Toho se také bojím, ale nikdo nemůže nikdy vědět předem, že to tak dopadne dokud to nezkusí.

@Heivka píše:
Takže vy jste si vzal introvertku, která introvertní byla už v téch 16 a teď se snažíte ospravedlnit si útěk od ženy, která si jen dovolila to, že nezměnila svou povahu :think:

Každý měníme svou povahu během života. Více či méně. Dříve manželka taková introvertka nebyla. Přišlo to před pár lety a od té doby to jde z kopce.

@Verun83 píše:
Me opustit chlap proto, ze nejsem akcni podle jeho predstav, tak to beru jako podraz.

Neberu to jako podraz. Nerozhoduji se tak ze dne na den, bez předchozí snahy to vyřešit. Snažím se s tím něco dělat už cca dva roky. Mluvíme o tom. Vymýšlím a plánuji různé akce, dovolené na oživení vztahu, ale Ona to tak prostě nevnímá. Nechápe ten problém.

@Ancek píše:
A upřímně už jsem četla hodně lepších vysvětlování, proč odejít k milence.

Dotyčná slečna není mou milenkou. Zatím mezi námi nebylo nic intimního. O myšlence ukončit manželství jsem uvažoval dávno před tím než jsem jí poznal.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 20.04.18 19:57
@Lalelale píše:
Já se ho zastanu, mít doma workoholika, co nezná nic jiného než práci, taky bych ve vztahu nebyla spokojená. Co na tom, jestli taková už byla, na tomhle foru je tisíc a jedna žena, která si vzala chlapa, co jí na něm něco vadilo už před svatbou a dětmi, a řeší to teď. Je teď na svědomí zakladatele, zda setrvat ve vztahu kvůli dítěti, nebo jít. Ale z celého příspěvku je vidět, že s manželkou moc spokojený není. Nikdy jsem v takové situaci nestála, ale asi bych za sebe řekla, že zůstat ve vztahu jenom kvůli tomu dítěti nepovede k ničemu dobrému, a že to dítě si dřív nebo později začne napětí doma všímat :nevim:

Jo ale kdyby tu napsala ženská, že manžel je workoholik, ale to co jí vadí je, že je málo akční a že musí akce, dovolené a výlety vymýšlet sama a že teď poznala někoho nového a uvažuje o ukončení původní manželství, tak si budu myslet to samé co u zakladatele a to, že to není důvod k rozvodu.
Jako člověk se samozřejmě může rozvést i z takového důvodu i jen tak z plezíru, to už je věc jiná no :nevim:

rozand
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 20.04.18 19:59

Nebyla taková? Vždyť v tom prvním příspěvku píšeš, že vymyslela jednu společnou akci za celou dobu vztahu, tak proč to najednou teď vadí? ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 46 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama