Negativní hCG – mám naději být ještě těhotná?

Anonymní
8.12.19 10:31

Neg hCG, moc brzy? Je ještě naděje? Vaše zkušenosti

Ahoj, poprosila bych vás o názor. Je možné, aby třetí den opožděné menstruace, když bylo hCG nula, jsem byla přeci jen těhotná? Nenabrala jsem ho příliš brzy? (Opožděná ovulace) Mám možnost se nabrat v práci, jinak bych to asi nehrotila. Nyní mám zpoždění týden, kdy mě průběžně pobolívá v podbřišku, křeče, neobvyklá únava, časté močení, pálí mě bradavky, nevolnost. Zpoždění nemívám, a když mě pobolívá v podbřišku, tak brzy to dostanu. Možné je cokoliv. Spíš se chci zeptat, jestli se někomu nestalo podobné.
Jindy pravidelná M (ovulace) se opozdila a otěhotněla jsi..Už mi z toho snažení a přemýšlení lehce pohrabává :D díky holky :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

996
8.12.19 10:35

A víš jistě kdy byla ovu? BT? folikulmetrie? Ovu testy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 10:43

Podle kalendáře menstruačního by to bylo z krve pravděpodobně už zjistitelný, tj 14DPO. Žádný měření, hlídání BT nedělám. Nechávali jsme tomu volný průběh a milovali se průběžně.
Takže kdy byla ovulace jistě, nevím.
Buď se mi ovulace posunula nebo jsem četla, že měl někdo hCG negativní dlouho, přesto se jednalo o těh. No anebo je to planý poplach 8)

• Nahlásit
  • Citovat
54472
8.12.19 10:47

Máš týden zpoždění, tak si udělej test ne??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 10:49

Petra Z: test včera neg. Což ještě může být

• Nahlásit
  • Citovat
5460
8.12.19 11:11
@Anonymní píše:
Petra Z: test včera neg. Což ještě může být

Když je hcg negativní, nikdy se nemuze jednat o těhotenství. Buď si měla hodně opožděnou ovulaci, nebo treba anovulační cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 11:14

Jeste bych pockala. Vse je mozne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48817
8.12.19 11:15

Tak těžko říct, pokud by byla o hodně opožděná ovulace, tak se to samozřejmě stát může, ale pravděpodobnost nikterak vysoká. Vzhledem k tmu, že netušíš, kdy ovulace byla, nezbývá než čekat a pokud MS furt nic, test za pár dní opakovat. Víc se nevykoumá. Při hodně velkém zpoždění (v řádu týdnů) bych zašla k dr., jestli tam není nějaká cysta nebo jný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 11:38

Děkuju všem za reakce…nechci se na nic upínat. Spíš to nemám s kým probrat :) děkuji
Když by se opozdila ovulace a plus pár dní na nidaci ( až pak se teprve tvoří hCG), tak by to reálné bylo. Uvidím. Ale svoje tělo teď moc nepoznávám..byla bych po takové době nejšťastnější na světě.

• Nahlásit
  • Citovat
8644
8.12.19 22:32

Spíš bych š tím nepočítala pokud máš normálně pravidelný cyklus..na víc když HCG bylo 0 a test negativní..ja minulý cyklus také měla zpoždění 8 dní pak jsme to dostala když už jsem byla objednaný k dr na vyvolavacku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 19:05
@Anonymní píše:
Ahoj, poprosila bych vás o názor. Je možné, aby třetí den opožděné menstruace, když bylo hCG nula, jsem byla přeci jen těhotná? Nenabrala jsem ho příliš brzy? (Opožděná ovulace) Mám možnost se nabrat v práci, jinak bych to asi nehrotila. Nyní mám zpoždění týden, kdy mě průběžně pobolívá v podbřišku, křeče, neobvyklá únava, časté močení, pálí mě bradavky, nevolnost. Zpoždění nemívám, a když mě pobolívá v podbřišku, tak brzy to dostanu. Možné je cokoliv. Spíš se chci zeptat, jestli se někomu nestalo podobné.
Jindy pravidelná M (ovulace) se opozdila a otěhotněla jsi..Už mi z toho snažení a přemýšlení lehce pohrabává :D díky holky :D

Ahoj zrovna prožívám to samé :) dnes mám tři dny zpoždění, těhotenský test negativní :,( menstruaci mám velmi nepravidelnou rozptyl 28-38 dní což je dost. Poslední ms byla 16.11.2019 volala jsem na gyndu a jsem objednaná na čtvrtek uvidíme co mi řekne. O miminko se snažíme a pořád nic, jen teď mě bolí prsa, převážně večer mi je na zvracení (nezvracím) po ránu se mi motá hlava a mám bolesti v podbřišku (levá, pravá strana) střídá se to.
Jak jsi dopadla? Doufám že dobře a budeš mít miminko :srdce:
Slyšela jsem že HCG v moči může být jen nepatrné množství že to ani těhotenský test nezobrazí, důležitá je krev a její hodnota HCG.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama