Negativní a smutné myšlenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 23:24
Negativní a smutné myšlenky

Stává se vám také, že vás přepadnou negativní myšlenky třeba i z naprosté pohody? Příklad, jsem venku se psem, je nádherně, užívám si to a najednou hlava začne šrotovat, co až ten pes jednou nebude, jak to bude těžké atd. Je to pár myšlenek, které mě donutí až k pláči, z pohody je ne pohoda. Samozřejmě si pak nadávám, že nejsem normální, že to je život atd. A podobné myšlenky mám o dětech, práci, začnu přemýšlet o lidech, kteří už tu nejsou.. Přitom jsem pozitivní člověk, mám radost z úplných blbostí. Jen prostě nechápu, proč mozek tak divně funguje, co to spouští a hlavně, co s tím? Stává se mi to i v noci, kdy se probudím, a ta moje hlava okamžitě drtí negativní, smutné myšlenky.

Reakce:
Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 19.08.18 23:28

precti si faze cyklu, toto zpusobují hormony, dle dne v měsíci ovlivnují náladiu.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 20.08.18 04:24

Tohle mam taky… spis hrozny predstavy… ted kdyz jsem cerstve v tom, je to jeste horsi. Predstavy jak se neco stane dceri nekde venku kdyz nedam pozor, vycitam si minulost atd. Nafackovala bych si. Vlitne mi to do hlavy a nejde se toho zbavit. Premyslim o psychousovi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >