Reklama

Negativní a smutné myšlenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 23:24
Negativní a smutné myšlenky

Stává se vám také, že vás přepadnou negativní myšlenky třeba i z naprosté pohody? Příklad, jsem venku se psem, je nádherně, užívám si to a najednou hlava začne šrotovat, co až ten pes jednou nebude, jak to bude těžké atd. Je to pár myšlenek, které mě donutí až k pláči, z pohody je ne pohoda. Samozřejmě si pak nadávám, že nejsem normální, že to je život atd. A podobné myšlenky mám o dětech, práci, začnu přemýšlet o lidech, kteří už tu nejsou.. Přitom jsem pozitivní člověk, mám radost z úplných blbostí. Jen prostě nechápu, proč mozek tak divně funguje, co to spouští a hlavně, co s tím? Stává se mi to i v noci, kdy se probudím, a ta moje hlava okamžitě drtí negativní, smutné myšlenky.

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 19.08.18 23:28

precti si faze cyklu, toto zpusobují hormony, dle dne v měsíci ovlivnují náladiu.

Micaella22
Kecalka 271 příspěvků 20.08.18 04:24

Tohle mam taky… spis hrozny predstavy… ted kdyz jsem cerstve v tom, je to jeste horsi. Predstavy jak se neco stane dceri nekde venku kdyz nedam pozor, vycitam si minulost atd. Nafackovala bych si. Vlitne mi to do hlavy a nejde se toho zbavit. Premyslim o psychousovi

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >