Negativní hcg a přesto těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 18:04
Negativní hcg a přesto těhotná

Mám dotaz. Poslední MS byla 13.12.2018 předtím byla nepravidelná +- týden dnes jsem byla u lékaře něco videl v děloze nějakou prý tupku tak mě poslal na test z krve odpoledne jsem si volala na výsledek a prý negativní. Mám si počkat na MS a rovnou mi nasadí HA. Nemůže být pro to nějaký vysvětlení? Mám pocit jak kdybych to na sobě cítila (stejný jako při druhém úplně na začátku).

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 21.01.19 18:05

MYslím, že kdyby viděl zárodek v děloze, tak už by dávno test HCG odhalil.

skorotehotna
Kecalka 422 příspěvků 21.01.19 18:06

Jj určitě jsou to trojčata :smiley: některý lidi vy nepresvedcilo sebelepší lékařské vyšetření koukam

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 18:09

@skorotehotna při druhém těhotenství jsem to na sobe pocitovala už od začátku ted to pocituji taky jen jestli se někde nemohla stát chyba nebo nevím přijde mi to divné

Tichošlápek
Extra třída :D 12110 příspěvků 21.01.19 18:10

Těhotná nejsi. Ťupka muze byt cokoli, třeba malý hematom.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7503 příspěvků 21.01.19 18:11

Ta tupka určitě nebyli těhotenství, kdyby jo máš už dálnice i na klasickém testu z moči, krevní by byl jasně pozitivní. Před MS nemá smysl něco řešit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 18:13

@Kriss Tina právě mám 11 dnů zpoždění mě napadlo když jsem to posledních pár měsíců měla tak nějak nepravidelné jestli se nemohla posunout i ovulace a tím pádem i negativní test z hcg :nevim:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7503 příspěvků 21.01.19 18:18
@Anonymní píše:
@Kriss Tina právě mám 11 dnů zpoždění mě napadlo když jsem to posledních pár měsíců měla tak nějak nepravidelné jestli se nemohla posunout i ovulace a tím pádem i negativní test z hcg :nevim:

11 dní zpoždění by na testu něco bylo, pokud máš negativní i krevní tak těhotná nejsi.

Michaela02993
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 21.01.19 18:24
@Anonymní píše:
@Kriss Tina právě mám 11 dnů zpoždění mě napadlo když jsem to posledních pár měsíců měla tak nějak nepravidelné jestli se nemohla posunout i ovulace a tím pádem i negativní test z hcg :nevim:

Souhlasím s tím že po 11 dnech zpoždění by na testu už čárka určitě byla a hcg v krvi by po takové době bylo jasně znatelné takže pokud je negativní, řešila bych s dr nepravidelnost a nějakou úpravu cykku

lachtanice86
Kelišová 7127 příspěvků 21.01.19 19:24

Těhotná nejsi

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >