Negativní hcg, tt negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 17:07
Negativní hcg, tt negativní

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli tu nemá některá z vás podobný problém. Byla jsem na gynekologii, panu doktorovi jsem řekla své problémy že mě to pobolívá v podbříšku a v zádech, taky mám hodně citlivé prsa nemůžu se jich ani dotknout a taky jsem dost unavená. Pan doktor mě tedy vyšetřil a řekl že jsem úplně v pořádku na utz nic neviděl a tak mě poslal na krevní vyšetření. Tam mi řekli že negativní. Jsem z toho hodně špatná, nemá někdo z vás tohle stejně? Budu rada za jakékoliv odpovědi ❤️❤️❤️

Přečtěte si článek: Co zajišťuje HCG, chloriový gonadotrpní hormon?

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21412 příspěvků 1 inzerát 12.07.19 17:17

Nejsi těhotná. Menstruaci jsi měla kdy dostat?

Aduš8
Kelišová 5233 příspěvků 12.07.19 17:18

No, stejně to může mít každá druhá, která není těhotná a má zrovna před MS, nebo prožívá nějakou hormonální změnu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 17:25

Mám to nepravidelné, mám zpoždění měsíc

Aduš8
Kelišová 5233 příspěvků 12.07.19 17:29

Tak to je spíš jiný problém, který by se měl řešit… Hormonální, cysta nebo něco jiného

Janli
Echt Kelišová 9308 příspěvků 12.07.19 17:34

Já se bradavek nemohla dotknout od ovulace do porodu. Trvalo to pár let. Patadoxně to v těhotenství ustalo.

karkarka
Závislačka 3946 příspěvků 12.07.19 18:09

Tak těhotná určitě nejsi. Takže nejspíš rozházené hormony.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 12.07.19 21:05

Já asi nevím co je ten problém :smiley:

Kajka9
Kelišová 5041 příspěvků 12.07.19 22:26
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli tu nemá některá z vás podobný problém. Byla jsem na gynekologii, panu doktorovi jsem řekla své problémy že mě to pobolívá v podbříšku a v zádech, taky mám hodně citlivé prsa nemůžu se jich ani dotknout a taky jsem dost unavená. Pan doktor mě tedy vyšetřil a řekl že jsem úplně v pořádku na utz nic neviděl a tak mě poslal na krevní vyšetření. Tam mi řekli že negativní. Jsem z toho hodně špatná, nemá někdo z vás tohle stejně? Budu rada za jakékoliv odpovědi :heart:️:heart:️:heart:️

těhotenství to není…ale tyto příznaky mám vždy před ms…jinak spíš by si měla s dr řešit nepravidelnou ms mě moc pomohl dupaston

Váš příspěvek
Reklama