Negativní hcg v krvi v 6. týdnu, těhotenské příznaky..

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 18:39
Negativní hcg v krvi v 6. týdnu, těhotenské přiznaky..

Zdravím, musím se svěřit s tímto mým problémem, a také jestli by mi některá z vás mohla dát radu.

S přitelem jsme měli sex s kondomem 24.února ale bohužel kondom praskl, přítel se neudělal, 3 dny potom přišla menstruace, normální, normálně dlouhá, ovulaci nesleduji..
14 dní potom jsem na sobě začala pozorovat těhotenské příznaky jako únavu(místo ve 12 jsem musela jít spát v 8 protože jsem byla velmi unavená)a časté chození na malou, zavratě, také jsem měla zácpu, všechny tyto přiznaky mam doteď.. tehdy jsem si udělala první tehotenský test ale negativní, nakonec jsem chtěla počkat jestli přijde další menstuace, přišla o dva dny později, a měla jsem ji spíše rano, odpoledne a v noci vůbec…což mě hodně znepokojilo a udělala jsem si další těhotenský test, opět negativní, šla jsem tedy na krev a ta je také negativní, ale nyní se mi objevily další těhotenské přiznaky jako nadměrné slinění, zvracení, pálení žáhy občas mě pobolívá v podbříšku… nyní je to 6 týden od početí a negativní testy…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineSl.Kockova
Kecalka 235 příspěvků 14.04.19 18:41

Síla sugesce..tehotna proste nejsi a zbytek res s doktorem ;)

Cheriffka
Kecalka 249 příspěvků 14.04.19 18:42

Pokud je krev negativni, tehotna proste nejsi. Blbe ti je od neceho jineho, klidne od ovulace nebo na tebe neco leze.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 14.04.19 18:43

Ty máš negativní testy a jdeš na krev? doufám, že sis to aspoň zaplatila… :roll:

Příspěvek upraven 14.04.19 v 18:50

Uživatel je onlineSl.Kockova
Kecalka 235 příspěvků 14.04.19 18:45

@Kaileee tak vzhledem k tomu, ze píše, ze jim prasknul kondom, tak to nebude uroˇputna snazilka :joy: :joy:

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9500 příspěvků 14.04.19 18:49

Nemůžeš mít těhotenské příznaky a mít všechny testy negativní, ty příznaky zpusobuje hormon hcg, když ho nemáš v krvi nemáš příznaky. Bude ti zle z něčeho jiného, nebo z psychiky…

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 14.04.19 18:49
@Sl.Kockova píše:
@Kaileee tak vzhledem k tomu, ze píše, ze jim prasknul kondom, tak to nebude uroˇputna snazilka :joy: :joy:

máš pravdu, to jsem úplně přehlídla… praskl kondom, neudělal se a takový hon na hgc :mrgreen:
proč nešla rovnou pro postinor?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 18:53

@Kaileee promin, ale mnoho žen bylo těhotných i přes to že domácí těhotenský testy byly negativní, včetně moji kamarádky..a snažilka nejsem, dělám vysokou a s přítelem jsem byla krátce, vzhledem k tomu že jsme se nedávno rozešli, tak mam panickou hrůzu z toho že bych mohla být těhotná..

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 14.04.19 18:53

Nejsi těhotná

karkarka
Závislačka 3484 příspěvků 14.04.19 19:02

Neboj na 100% těhotná nejsi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 19:03

Ty asi hodně čteš o těhotenských příznacích, co :think:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 14.04.19 19:08

Takže jsi měla poslední menstruaci před tou nehodou někdy koncem ledna, začátkem února? To už bys měla pomalu jít na prvotrimestrální screening. Když už se tak dlouho trápíš, proč jsi dávno nešla ke gynekologovi na ultrazvuk?

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 14.04.19 19:17

Od početí :zed: k žádnému nedošlo, sugesce je fakt mrcha, spis bych se fakt už hodila do klidu a pokud jsi tak strašně ve stresu, dojdi si na gyndu, ať ti lékař řekne, ze fakt těhotná nejsi.

Rive
Ukecaná baba ;) 1610 příspěvků 14.04.19 19:22
@Anonymní píše:
Ty asi hodně čteš o těhotenských příznacích, co :think:

Teda to je osobní sdělení :nevim: :roll:

Russet
Neúnavná pisatelka 15134 příspěvků 14.04.19 19:37
@Anonymní píše:
Zdravím, musím se svěřit s tímto mým problémem, a také jestli by mi některá z vás mohla dát radu.S přitelem jsme měli sex s kondomem 24.února ale bohužel kondom praskl, přítel se neudělal, 3 dny potom přišla menstruace, normální, normálně dlouhá, ovulaci nesleduji..
14 dní potom jsem na sobě začala pozorovat těhotenské příznaky jako únavu(místo ve 12 jsem musela jít spát v 8 protože jsem byla velmi unavená)a časté chození na malou, zavratě, také jsem měla zácpu, všechny tyto přiznaky mam doteď.. tehdy jsem si udělala první tehotenský test ale negativní, nakonec jsem chtěla počkat jestli přijde další menstuace, přišla o dva dny později, a měla jsem ji spíše rano, odpoledne a v noci vůbec…což mě hodně znepokojilo a udělala jsem si další těhotenský test, opět negativní, šla jsem tedy na krev a ta je také negativní, ale nyní se mi objevily další těhotenské přiznaky jako nadměrné slinění, zvracení, pálení žáhy občas mě pobolívá v podbříšku… nyní je to 6 týden od početí a negativní testy…

Pokud je krev negativní, těhotná nejsi. Jestli chces mít jistotu, jdi na gyndu. Na ultrazvuku už by něco vidět bylo. Já neměla ani zvracení, bolest v podbřišku (dlouhé í tam fakt není), žáha mě nepálila. A byl tam. Akorát já šla na gyndu a neptala se internetu :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama