Negativní nebo vadný?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikulik98
Povídálka 12 příspěvků 07.02.17 07:09
Negativni nebo vadný??

Ahoj už několik dni mi bylo blbe rak sem si říkala zkusím test ( jiný sem doma neměla) jenže výsledku nerozumím to ohraničení sem tam neměla když sem ho delala naposled :nevim:
Mam 4 dny do MS a sem asi 9 DPO. Je test opravdu negativni nebo jen vadný?? :think: :think: :think:

Reakce:

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 07.02.17 07:12

@Nikulik98 negativní :/

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40021 příspěvků 07.02.17 07:23

@Nikulik98 testuješ strašně brzo. je tam mínus takže negativní.

Maja Z
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 07.02.17 07:23

Negativní, to ohraničení tam je vždy, jen sis asi nevšimla

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 07:27

Proč se testuješ před MS? Zkus to až budeš mít zpoždění ;)

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 07.02.17 07:34

Před MS bych testovala spíš obyč. testama…pak kdyby něco vykouklo..tak tady ten, ale to jen ze zvědavosti kolik týdnů. Jinak je drahý a je to 25 citlivost tak pro ranné testováni zbytecný..
Přeji at se brzy // ukáží :kytka:

viky23
Neúnavná pisatelka 16333 příspěvků 07.02.17 08:17

Tenhle test jsem delala dvakrat ctyri dny pred ms a vzdycky byl pozotivni. I kamaradkam ukazal hodne brzy. Takze kdyz jsem mela na obyc testu mini ducha, tak jsem si to overila timto testem. On je sice pry citlivost 25, ale rekla bych, ze citlivejsi jak leckterej desitkovej. Bohuzel u tebe negativni :?

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 09:02

@Nikulik98 Negativní :roll:

kyblicek
Extra třída :D 10279 příspěvků 07.02.17 10:44

Ahojte holky prosim vas neni to muj test ale kamosky byka presne pred tremi tydny u dr rekl ji ze ma vysokou sliznici az 14mm za 4 dny dostala ms neptala jsem se teda jak moc ji mela.No a ted ji boli strasne prsa podbrisek a sem tam nevolno. Delala si uz asi 5testu a na kazdych ma duchy a tak nevim zda ta carka muze byt tak slaba a nebo uz by mela byt silnejsi ja ji tam teda vidim, ale stimhle moc skusenosti nemam mela jsem proste carky a hotovo co myslite?

Nikulik98
Povídálka 12 příspěvků 07.02.17 11:56

Jen tak sem zkusila ještě obyc když už povím duchy a nudim se

karkarka
Závislačka 2673 příspěvků 07.02.17 13:38

Negativni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >