Negativní nebo vadný?

7.2.17 07:09

Negativni nebo vadný??

Ahoj už několik dni mi bylo blbe rak sem si říkala zkusím test ( jiný sem doma neměla) jenže výsledku nerozumím to ohraničení sem tam neměla když sem ho delala naposled :nevim:
Mam 4 dny do MS a sem asi 9 DPO. Je test opravdu negativni nebo jen vadný?? :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

614
7.2.17 07:12

@Nikulik98 negativní :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48301
7.2.17 07:23

@Nikulik98 testuješ strašně brzo. je tam mínus takže negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
7.2.17 07:23

Negativní, to ohraničení tam je vždy, jen sis asi nevšimla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
7.2.17 07:27

Proč se testuješ před MS? Zkus to až budeš mít zpoždění ;)

• Nahlásit
  • Citovat
7.2.17 07:34

Před MS bych testovala spíš obyč. testama…pak kdyby něco vykouklo..tak tady ten, ale to jen ze zvědavosti kolik týdnů. Jinak je drahý a je to 25 citlivost tak pro ranné testováni zbytecný..
Přeji at se brzy // ukáží :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17702
7.2.17 08:17

Tenhle test jsem delala dvakrat ctyri dny pred ms a vzdycky byl pozotivni. I kamaradkam ukazal hodne brzy. Takze kdyz jsem mela na obyc testu mini ducha, tak jsem si to overila timto testem. On je sice pry citlivost 25, ale rekla bych, ze citlivejsi jak leckterej desitkovej. Bohuzel u tebe negativni :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.17 09:02

@Nikulik98 Negativní :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10404
7.2.17 10:44

Ahojte holky prosim vas neni to muj test ale kamosky byka presne pred tremi tydny u dr rekl ji ze ma vysokou sliznici az 14mm za 4 dny dostala ms neptala jsem se teda jak moc ji mela.No a ted ji boli strasne prsa podbrisek a sem tam nevolno. Delala si uz asi 5testu a na kazdych ma duchy a tak nevim zda ta carka muze byt tak slaba a nebo uz by mela byt silnejsi ja ji tam teda vidim, ale stimhle moc skusenosti nemam mela jsem proste carky a hotovo co myslite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.17 11:56

Jen tak sem zkusila ještě obyc když už povím duchy a nudim se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5533
7.2.17 13:38

Negativni.

• Nahlásit