Negativní ovulační test v době ovulace?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.12.21 11:35

Negativní ovulační test v době ovulace?

Ahoj holky. :mavam:
Snažíme se s manželem o dítě, ale už druhý měsíc po sobě mi vychází negativní ovulační testy v plodném období. Kupuju jen tyto… Myslíte, že je to značkou testu? Nebo, že nemám ovulaci? Případně udělat si testy celý měsíc? Testy jsou seřazeny od prvního dne až po dnešní ovulaci (dnes byla čárka nejsilnější)… Asi je to hloupý dotaz, ale snažíme se o první miminko takže v tom docela plavu :D
Dekuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
694
5.12.21 11:44

Tak za mě je plodné období v době ovulace… Nemusí to být uprostřed cyklu… Já třeba mívala ovu až mezi 17 a 22 dnem cyklu, který byl z pravidla dlouhý 28—31 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
5.12.21 11:44

Omylem dvakrát stejný příspěvek :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27302
5.12.21 12:01

A od kdy do kdy je děláš? Vsechny jsou negativní, tak je dělej celý cyklus, třeba nemáš ovulaci uprostřed :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
5.12.21 12:14

Ahoj zalezi kolik dnu mas cyklus a od ktereho dne testujes. A take kdy. Ja je ze zacatku delala rano a divila se, ze to nevychází :D Nj navod jsem jen prolitla. Idealni je je delat mezi 10 az 20 h. Predtim 2 h. min pit a v navodu je od kolikateho dne podle delky cyklu zacit testovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4731
5.12.21 12:48

No jo no, testy máš negativní.
Buď děláš blbě test nebo ho děláš mimo plodné období - nepíšeš, kolikátý den cyklu, je děláš. Testuj tak dlouho, dokud tam nebude silná čára.
Nejspolehlivější způsob zjištění zda ovuluješ je folikulometrie (zjištění folikulů cca 10-12. den cyklu na gyndě) a měření bazální teploty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
5.12.21 17:41

Já nikdy neměla čárku silnější než kontrolní a přesto jsem podle testů ovulaci uměla odhadnout a vzniklo z toho dítě. Po pár cyklech jsem věděla, jak to vypadá, když je čárka nejsilnější - to byl pro mě pozitivní test, i když vždy byla slabší než kontrolní čárka. Někdo to tak má, že je čárka vždy slabší, ale jde o to, kdy máš to své maximum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
5.12.21 17:43

A proč se vlastně stresovat těma testama? Prostě si užívejte pravidelný sex a to příjde :-) Než jít na to hned takto vědecky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat