Negativní reakce na očkování Covid

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27.10.21 16:54

Negativní reakce na očkování Covid

Zajímalo by mě, zda jste měl někdo negativní reakce po očkování proti Covidu, jako lidé v mém okolí. Nahlásili jste to někde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26941
27.10.21 17:10

A co povazujes za negativní reakci?
Reakce typu zvýšená teplota, únava nebo zduřelé uzliny já osobně považuji za zcela normální očkovací reakci pro jakékoliv očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18323
27.10.21 17:13
@Anetka Turková píše:
Zajímalo by mě, zda jste měl někdo negativní reakce po očkování proti Covidu, jako lidé v mém okolí. Nahlásili jste to někde?

A jake meli negativni reakce? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
27.10.21 17:16

Mě jen bolela ruka a manžel byl ten den unavený. Takže nebylo co hlásit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5872
27.10.21 17:18

První dávka nic. Druhá dávka po cca 4 hodinách od píchnutí strašná zimnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
27.10.21 17:26

Celou rodinu (z mojí i manželovy strany - cca 15 dospělých) pouze bolela ruka u první dávky. U druhé bolela ruka přibližně polovinu, ostatním nebylo vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 17:28

První dávka nic.
Druhá dávka první den nic, pak dva dni bolesti kloubů, zad, krku a velká únava, čtvrtý den zas v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
10373
27.10.21 17:46

Jasně že měla, jako po jakémkoli očkování. To je snad normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1082
27.10.21 17:47

Obě dávky - 39,2 - po paralenu 38,8. Bolest svalů, kloubů, zad, příšerná zimnice, únava. celej den jsem jen ležela jak mrcha, bylo mi tak blbě, že jsem nemohla ani spát, takže jsem jen čuměla do zdi. fuj, strašněj stav to byl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 17:53

Mám časté migrény a jako reakci jsem měla právě těžkou (horší než obvykle) migrénu - silnější, bez efektu léků, několik hodin jsem zvracela (jindy max.1×), bílá barva na stěně byla oproti mne tmavá (popis manžela, osobně jsem si spíše všimla, že jsem měla končetiny světle modré jako by bez barvy). Trvalo to dva dny.
Při druhé dávce už to bylo relativně v pohodě.

Ostatní v rodině jen bolela ruka.

• Citovat
  • Nahlásit
490
27.10.21 18:22

Mě pouze bolela ruka a to jen po první dávce. Po druhé už jen minimálně. Partner po první dávce uplně ok a po druhé byl druhý den unavený a prospal odpoledne. U rodičů a prarodičů nic. Ségra bolest ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6262
27.10.21 18:59
@Anetka Turková píše:
Zajímalo by mě, zda jste měl někdo negativní reakce po očkování proti Covidu, jako lidé v mém okolí. Nahlásili jste to někde?

spojení „negativní reakce“ znamená, že žádná reakce nebyla. Na co se teda ptáš? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
27.10.21 19:40

Mě by zajímalo co tím myslíte?
Teplota, únava, bolest ma většina lidí po každém očkování.
V mém okolí lidé po očkování na covid měli jen teplotu, nebo bolest v místě vpichu.
Já osobně měla jen bolest krční páteře ramen a lopatek jelikož na to trpím i normálně a asi se trefila do nějakýho svalu a nevidím na tom nic extra, prostě reakce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
27.10.21 19:49
@Sany80s píše:
Jasně že měla, jako po jakémkoli očkování. To je snad normální.

Já třeba nikdy po žádném očkování žádné vedlejší účinky neměla. Zato po očkování na covid jich bylo celkem dost - bolest ruky trvající několik dnů, horečka, celková únava, totálně rozhozená menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27351
27.10.21 20:22
@Snorlaxik píše:
Já třeba nikdy po žádném očkování žádné vedlejší účinky neměla. Zato po očkování na covid jich bylo celkem dost - bolest ruky trvající několik dnů, horečka, celková únava, totálně rozhozená menstruace.

A jaka jsi doted mela ockovani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat