Negativní revers ve 34 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elishca85
Povídálka 36 příspěvků 15.02.18 14:35
Negativní revers ve 34 tt

Ahoj holky, dnes jsem jela do nemocnice s tím, že mám pocit, že necítím pohyby. Natočili monitor a ten byl v pořádku, ale lékařka mě pro subjektivní pocit, že necítím pohyby, stejně hospitalizovala. Další monitor vyšel taky dobře a i ultrazvuk a vaginální vyšetření bez nálezu. Nebo aspoň nikdo nic neříkal. Jediný problém byl, že malá je o necelých 14 dní menší než by měla být. Budou to hlídat, ale řekli mi, že dřív než za 14 dní nic nepoznají. A jediný, co mi budou dělat je, že natočí dvakrát denně monitor. Bydlím 3 minuty autem od nemocnice, takže sem klidně dvakrát denně dojedu, ale chci domů, takže pokud monitory budou stále v pohodě, podepíši ráno revers a budu sem docházet. Vyšetření neodmítám, jen nechci ležet v nemocnici. Oni ty monitory normálně natočí, ne? Psychicky to tu nedávám, takhle můžu ležet i doma. Jen doufám, že mi neomítnou ty monitory. Asi budou proti, abych šla domů, ale já tu přece nebudu ležet 14 dní, když není důvod.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Keyllah
Echt Kelišová 8581 příspěvků 15.02.18 14:39
@Elishca85 píše:
Ahoj holky, dnes jsem jela do nemocnice s tím, že mám pocit, že necítím pohyby. Natočili monitor a ten byl v pořádku, ale lékařka mě pro subjektivní pocit, že necítím pohyby, stejně hospitalizovala. Další monitor vyšel taky dobře a i ultrazvuk a vaginální vyšetření bez nálezu. Nebo aspoň nikdo nic neříkal. Jediný problém byl, že malá je o necelých 14 dní menší než by měla být. Budou to hlídat, ale řekli mi, že dřív než za 14 dní nic nepoznají. A jediný, co mi budou dělat je, že natočí dvakrát denně monitor. Bydlím 3 minuty autem od nemocnice, takže sem klidně dvakrát denně dojedu, ale chci domů, takže pokud monitory budou stále v pohodě, podepíši ráno revers a budu sem docházet. Vyšetření neodmítám, jen nechci ležet v nemocnici. Oni ty monitory normálně natočí, ne? Psychicky to tu nedávám, takhle můžu ležet i doma. Jen doufám, že mi neomítnou ty monitory. Asi budou proti, abych šla domů, ale já tu přece nebudu ležet 14 dní, když není důvod.

Tak revers podepsat můžeš a půjdeš domů. Jen ty víš, jak moc velký stres pro tebe být v nemocnici, který by mohl být miminku k tíži, nebo jde jen o tvé „pohodlí“. Nicméně odpovědnost za možné komplikace je pak na tobě, dokázala by jsi s něčím takovým žít? za sebe -) nemocnice ráda nemám, ale asi bych to pár dní vydržela, podepsat revers můžeš vždy

Kajka9
Závislačka 3442 příspěvků 2 inzeráty 15.02.18 14:40

@Elishca85 třeba si tě tam nechají jen tak dva dny…pokud každý den budou dělat monitor a bude to delší dobu ok pustí tě..vím v nemocnici to je na prd als buď ráda že hlídají miminko..zkus se snimi domluvit že bydlis blizko atd než rekneš že chceš podepsat reverz..nemuseli by být 2× příjemní a pkid tam chceš pak rodit..

carola
Kelišová 6628 příspěvků 15.02.18 14:45
@Kajka9 píše:
@Elishca85 třeba si tě tam nechají jen tak dva dny…pokud každý den budou dělat monitor a bude to delší dobu ok pustí tě..vím v nemocnici to je na prd als buď ráda že hlídají miminko..zkus se snimi domluvit že bydlis blizko atd než rekneš že chceš podepsat reverz..nemuseli by být 2× příjemní a pkid tam chceš pak rodit..

To si právě říkám taky. Já osobně také nemám ráda nemocnici, no, kdo má, že? Ale pokud by mě chtěli hospitalizovat, zůstala bych, nebo se zkusila domluvit, ale revers bych nepodepisovala, právě kvůli tomu, že kdyby něco, mohli by ti pak říct, že jsi nechtěla řídit jejich pokyny, ale samozřejmě ti rozumím.

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 15.02.18 14:52

Záleží na tobě, proti tvé vůli tě tam držet nemůžou. Monitory neodmítnou. Jestli jo, chtěj to písemně a to si piš, že neodmítnou.

Petruna21
Echt Kelišová 9792 příspěvků 15.02.18 15:01

Na revers určitě jít domů můžeš nikdo tě tam nesmí držet proti tvé vůli ale zase si vem že tam máš lepší péči a kdyby cokoliv jsou ti ochotní hned pomoci ;)

Elishca85
Povídálka 36 příspěvků 15.02.18 15:05

Oni mě domů nepustí, když to nepodepíšu, což chápu, jistit se budou a v dnešní době žalob jim to ani nemám za zlé. Ale všechna vyšetření mám v pohodě a na ten růst miminka si stejně musím počkat ty dva týdny. A na monitory sem dojdu jak řeknou, jen tu nechci ležet. Stejně už se mnou nic nedělají a nikdo si mě nijak nevšímá. Tak ležet můžu doma. Když z okna koukám na barák tak kor. :-) Asi jsem měla hospitalizaci odmítnout hned, ale vůbec jsem to nečekala.

zumzum
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 15.02.18 15:16
@Elishca85 píše:
Oni mě domů nepustí, když to nepodepíšu, což chápu, jistit se budou a v dnešní době žalob jim to ani nemám za zlé. Ale všechna vyšetření mám v pohodě a na ten růst miminka si stejně musím počkat ty dva týdny. A na monitory sem dojdu jak řeknou, jen tu nechci ležet. Stejně už se mnou nic nedělají a nikdo si mě nijak nevšímá. Tak ležet můžu doma. Když z okna koukám na barák tak kor. :-) Asi jsem měla hospitalizaci odmítnout hned, ale vůbec jsem to nečekala.

Uprimne si nemyslim.ze pri. dnesni preplnenisti. nemocnic by te tam. nekdo. nechal 14 dni. Takze pockej zitra na vizitu. zeptej se jak to vypada a kdy te chteji pustit. Pokud reknou ze az za tech nekolik tydnu tak se vytas s navrhem zda by to neslo prevest do. ambulantni pece ( z duvidu ze bydlus blizko, hospit.je psychicja zatez atd…) bud ti rozumne vysvetli proc si te tam chteji nechat nebo ne. A podle toho se pak muzes rozhodnout co udelas jestli zustanes nebo podepises revers. Peci jako takovou by ti odmitnout nemeli. Pokud tvuj dr ma moznost monitoru mohou te prevelet k nemu.

Elishca85
Povídálka 36 příspěvků 15.02.18 15:20

Děkuji za reakci, přesně takhle bych to chtěla udělat a jestli nebude nějaký zásadní důvod, proč tu ležet, budu trvat na ambulantní péči.

BaMaK
Závislačka 2749 příspěvků 5 inzerátů 15.02.18 15:55

@Elishca85 zajimalo by me co povazujes za zasadni duvod :think:…kdyz doporuceni lekaru ne. No, kazdopadne urcite ti nikdo peci neodmitne.

Elishca85
Povídálka 36 příspěvků 15.02.18 16:32

Jakýkoliv jiný než, že všechny výsledky jsou v normě. :-) a to tak zatím je :-)

prcekniky
Závislačka 3328 příspěvků 15.02.18 16:54

@Elishca85 Já si myslím, že než to řešit na emiminu (nezlob se na mě), bylo by lepší se na rovinu zeptat ošetřujícího lékaře. Řekla bych mu, že mě nemocniční prostředí stresuje a ráda bych byla v klidu doma a dojížděla na kontroly. Popř. kdyby se mi cokoliv nezdálo, dorazím na mimořádnou kontrolu nebo k hospitalizaci. Je to jen o domluvě.

Elishca85
Povídálka 36 příspěvků 15.02.18 16:59

Úplně s Tebou souhlasím a taky to tak budu ráno řešit. Ještě dnes večer za mnou přijde PA, která tu pracuje a je známá mé matky a ta mi snad poví co a jak a zeptám se jí na názor. A ráno to vyřeším s lékařem domluvou. :-)

zumzum
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 15.02.18 19:51
@prcekniky píše:
@Elishca85 Já si myslím, že než to řešit na emiminu (nezlob se na mě), bylo by lepší se na rovinu zeptat ošetřujícího lékaře. Řekla bych mu, že mě nemocniční prostředí stresuje a ráda bych byla v klidu doma a dojížděla na kontroly. Popř. kdyby se mi cokoliv nezdálo, dorazím na mimořádnou kontrolu nebo k hospitalizaci. Je to jen o domluvě.

No jasne jen muze byt trochu problem na gynde odpoledne sehnat nekoho kdo.je ochoten se s tebou bavit… to je teda ma zkusenost. Pokazde kdyz jsem se dostala do nemocnice na gyndu a to nejen pri. porodu (a pri 5 tehotenstvich jsem tam obcas pobyla) tak jsem videla dr rano na vizite a pak ani zbla. A to parkrat i v dobe kdy jsem zadala sestry ze bych s nekym chtela mluvit. A to jsem se nekolikrat setkala i s tim ze jsem se na kazde vizite dozvedela neco jineho.

Pri absenci pohybu vzdy nasledovala kratkodoba hospitalizace s intenzivnejsim sledovanim a pokud bylo vse v poradku sla jsem do dvou dnu domu. Pak jsem mela castejsi ambulantni kontroly.

Takze je dost dobre mozne ze se zakladatelka zitra rano dozvi dobre zpravy a zadny revers nebude treba :lol:

Elishca85
Povídálka 36 příspěvků 15.02.18 19:58

To by bylo úplně ideální. Vzhledem k tomu, že mám potvrzeno od PA, že je všechno v pořádku a že jsem jen na hlídání, tak je to jen formalita. :-) Záleží ale na doktorovi, ta mlaďoučká doktorka mi ráno řekla, že mě tu nechá 14 dní do příštího UTZ (aby zkontrolovali jak malá roste).Tak snad na tom nebude trvat a vyřešíme to ambulantně. :-) Já už tu zítra nechci být. :-) Dali mě na rizikové, tak tady snad doktora seženu. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama