Negativní těhotenský test a pálení při močení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 11:42
Negativni tehotensky test - a paleni pri moceni

Ahoj, Mela jsem menstruaci dostat 15. a furt nic. Test je negativni, predtim jsem mela telisko v listopadu jsem si ho nechala vyndat predtim.jsem to mela pravidelne..muze to treba byt tim ze jsem si nechala vyndat to telisko tak treba se mi ten menzes posune.. a jeste posledni tri dny hlavne kdyz se jdu vycurat tak citim takove mensi paleni ale citim to i celkove ne jen pri curani.. co to.muze byt?

Reakce:
onajeblond
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 21.01.17 11:44

Nevím co s tou ms, ale to pálení u čurání a tak je zánět močových cest, nebo močové trubice, zajdi do lékárny a chtěj urinal akut :) výborný na to a taky jíst brusinky :)

smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 21.01.17 11:53

Paleni pri močení je zánět močových cest- pomůže koupit urologický čaj, hodně pít a pokud to nepřejde navšítvit močí lékaře, ten napíše podle rozboru antibiotika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >