Negativní těhotenský test a těhotenské příznaky

Anonymní
11.1.20 19:31

Negativní těhotenský test a těhotenské příznaky

Dobrý den, mám dotaz…s přítelem bychom moc chtěli miminko. K oplodnění mohlo dojít o Vánocích, přesný den bohužel nemohu určit. Asi týden poté na mě přišla šílená únava, která trvá doteď. Je mi skoro každý den nevolno, píchá mě v podbřišku, někdy dokonce to břicho skoro bolí a začala jsem mít problém s nízkým tlakem. Dnes jsem si udělala těhotenský test a byl negativní, do menstruace zbývá asi týden a já prostě mám tušení, že jsem v tom. Udělala jsem si test moc brzy, nebo prostě těhotná nejsem? ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.1.20 19:33

Brzy. Pockej do terminu ms a udelej test znovu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5479
11.1.20 19:44

O vánocích to je přesně kolikateho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 19:53

@karkarka 25.-28.cca..

• Nahlásit
  • Citovat
11.1.20 20:12

Jak dlouhé máš cykly? Kdy byla poslední ms?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
11.1.20 20:13

Pokud nedostanes MS, tak pak zkus test. Ja mela pozitivni test, kdyz se nedostavila MS po tydnu od terminu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5067
11.1.20 20:19

Jeste pockej, udelej az pokud nedojde MS. Samozrejme muzes mit ducha pred MS, ale muze to i odejit. Ja mela den po MS ducha, ktery krasne silil. Po tydnu MS dosla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 20:23

@lachtanice86 cykly mám dlouhé asi 29 dní, a poslední ms byla 19.12.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.1.20 20:27

Děkuji za rady.. jsem z toho opravdu špatná, protože by to bylo moje první mimčo a tak jsem taková nervózní protože nevím, na čem jsem :slight_frown:

• Nahlásit
  • Citovat
5067
11.1.20 20:34
@Anonymní píše:
Děkuji za rady.. jsem z toho opravdu špatná, protože by to bylo moje první mimčo a tak jsem taková nervózní protože nevím, na čem jsem :slight_frown:

Tak nemuzes byt takhle hned nervni…ono se nemusi zadarit hned prvni mesic prece. Proste musis pockat. Drzim palce ;)
P. S.: ja mela prvni zpozdeni, // a po tydnu MS. Pak jsme o miminko prisli v 17tt a ted mame zdravou 1,5 letou holcicku. Holt nikdy nevis, jak to bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 20:34

Jestli máš cykly 29dnu, ms byla od 19.12 a sex byl 24-28.12, měla si vůbec ovulaci? Mi to přijde brzy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
11.1.20 20:36

Zvláštní je, že nejvíc těhotenských "příznaků " mají majitelky negativních testů :think:
Psychika je mocná, obzvlášť, když se hodně snažíš…budeš muset ten týden vydržet. A hodně štěstí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 20:45

Já nevím, ale pokud jsi měla poslední MS od 19.12., tak to byl ten sex hned po MS a to snad ještě ani nemohla proběhnout ovulace, to by bylo strašně brzy… Ale nevím, každopádně bych testovala až v den vynechané MS. Příznaky si lze hrozně lehce vsugerovat, zažila jsem to osobně mockrát :slight_smile: Fakt vydrž, držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 20:57

@Sisi_Petrhen děkuji :innocent: já už taky několikrát zažila takové ty „vsugerovane“ příznaky, ale tentokrát mám opravdu zvláštní pocit, jakoby se něco dělo :slight_smile: kdyby to byla jednodenní nevolnost, ale když je mi vážně tak týden po styku zle, tak si to nedokážu jinak vysvětlit :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
5614
11.1.20 21:05

Těhotenské příznaky způsobuje těhotenský hormon hCG, ten je detekován těhotenským testem. A to už od velmi malých hodnot. Mně také nějak nesedí tvůj předpoklad ovulace - ta je 12 - 16 dnů před koncem cyklu. U cyklu, který je dlouhý 29 dnů, je ovulace cca 13 - 17 DC… to by u tebe bylo mezi 1.1. až 5.1. :nevim: Jedině, že by se ti hodně zkrátil cyklus (21 dnů) a ty měla ovulaci hned po MS :nevim: A pozor na psychiku, dělá divy a u urputných snažilek může působit negativně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama