Negativní těhotenský test pepino

5.6.20 08:33

Negativní těhotenský test pepino

Ahoj, jaké máte zkušenosti s těhotenským testem pepino? Ve středu odpoledne (jeden den zpoždění) mi vyšel tt healthies sluníčko (foto) s duchem a večer clearblue digital (foto) + a týden 1-2. O dva dny později (pátek ráno) jsem si dělala test pepino a úplně bílo. Nechápu. Menstruaci jsem pořád nedostala. Už týden mě divně bolí břicho. Před třemi měsíci jsem prodělala raný potrat v 6tt, tak se teď bojím, aby to nedopadlo zase stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

480
5.6.20 08:45

No pokud to chapu dobre, jde Ti o ten zcela bily test..ale tam chybi i kontrolni carka, tedy mel
by byt vadny..vypada jak nepouzity..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 08:47

Nééé, ten fialový nahoře je stejný, ale nepoužitý, přiložila jsem ho k tomu s duchem pro porovnání barvy. Pepino jsem nefotila- nebylo co fotit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 08:49

@Janinecicka tak proč si neudělaš ob dva dny další test? Možnosti jsou dvě, buď vadný test nebo těhotenství zaniklo

• Nahlásit
  • Citovat
480
5.6.20 08:49

@Janinecicka aha..:(( tak pak to nevypada uplne priznive. Zkus jeste zitra rano a treba jinou znacku, budu moc drzet palecky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5852
5.6.20 08:55

@Janinecicka testy pepino mají méně barviva. Mě osobně test pepino vyšel s duchem až když digitální test ukazoval 2-3. Testuj příště stejnou značkou testu a foť je až se barvivo vstřebá, ne jakmile je ještě Celý test fialový ;) neber to špatně ale testy většinou když se barví ukáží obě čárky a jakmile barvivo mizí a test bělá, ukáží jak ukázat mají ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 08:57

Děkuju, povzbudila jsi mě :) Četla jsem právě, že má Pepino málo barviva, udělám si znova ten test healthies sluníčko až budu doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1592
5.6.20 08:59

A hlavne ty testy nevytahuj z obalu, kdyz nechces testovat. Ony tam jsou uzavreny proti vlhkosti, vytazenim ven muzou zmenit vlastnosti, pokud bys s nima chtela jeste testovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 09:04

Jsem blbá :-D Děkuju za radu. Jinak šla jsem se teď ještě podívat do kabelky na ten test pepino (sice je to hodina od té doby, co jsem ho dělala, ale asi jsem ho nesledovala oněch 5 minut, jak píšou).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5852
5.6.20 09:06

@Janinecicka no vidíš, je to sice vypozorovane až po limitu ale tu druhou čárku tam máš. Ale pokud chceš ještě testovat, tak fakt stejnou značkou testu ;)
Já například udělala test kde byl duch, digitální 1-2 a další test jen abych si ho mohla schovat kde už byly dálnice :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 09:12

Děkuju za odpovědi, holky, dopadne to tak, jak to má dopadnout. Snažíme se 11 měsíců a mám za sebou to biochemické těhotenství v 6tt. A před dvěma měsíci jsme si na podzim naplánovali svatbu a řekla jsem si, že budu radši hubená nevěsta a to těhotenství přestanu teď řešit. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5852
5.6.20 09:51

@Janinecicka ono čím víc to řešíš jde to hůř ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 16:59

Přišla jsem teď z práce a udělala jsem si ten druhý načatý :-D test sluníčko. Pepinu už nedůvěřuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5852
5.6.20 17:18

@Janinecicka to budeš dělat test každý den? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
8.6.20 21:09

@Janinecicka pěkně pozitivní gratuluji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama