Negativní test a bolest prsou

Anonymní
3.5.20 11:54

Negativní test a bolest prsou

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli mam byt spis skepticka nebo doufat. 3 den mam spozdeni menstruace, uz asi 5 den me silene boli bradavky, boli me i kdyz se mi otre tricko, ale zaroven me boli i podbrisek jako pred mensesem… :? Test jsem si delala vcera a nic, jen jedna carka :,( myslite, ze bych mohla byt tehu a nebo jen proste prijde mrcha pozdeji? Zitra se objednam na gyndu, stejne mam mit prevenci, ale asi nevydrzim treba tyden cekat, pokud mrcha neprijde… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4164
3.5.20 11:56

Tehotna nejsi, na preventivku jdi, pichne ti injekci pokud ti neprijde ms…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 12:03

@Kaileee jak to můžete takhle napsat.. tyhle situace jsou naprosto nevyzpytatelné a rozhodně takhle nejde napsat „nejste těhotná“..

Slečno, zkuste ještě chvilku vydržet,. zaprvé to ještě vůbec nemusí na testu být vidět, některé ženy najdou // na testu již před očekávanou MS, jiné zase třeba 20 dní po opoždění.. myslete pozitivně a zkuste ještě test třeba za dva dny.. popř. skočit na krev, můžete být těhotná jen mít málo hormonu, který to prokazuje na testech..

• Citovat
  • Nahlásit
2821
3.5.20 12:08
@Anonymní píše:
@Kaileee jak to můžete takhle napsat.. tyhle situace jsou naprosto nevyzpytatelné a rozhodně takhle nejde napsat „nejste těhotná“..Slečno, zkuste ještě chvilku vydržet,. zaprvé to ještě vůbec nemusí na testu být vidět, některé ženy najdou // na testu již před očekávanou MS, jiné zase třeba 20 dní po opoždění.. myslete pozitivně a zkuste ještě test třeba za dva dny.. popř. skočit na krev, můžete být těhotná jen mít málo hormonu, který to prokazuje na testech..
Tak otazka zni, jestli je tehotna, kdyz ma 3 dny po vynechani negativni test…takze neni tehotna, ano, je to smutna, ale na 90% je to tak :nevim:
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli mam byt spis skepticka nebo doufat. 3 den mam spozdeni menstruace, uz asi 5 den me silene boli bradavky, boli me i kdyz se mi otre tricko, ale zaroven me boli i podbrisek jako pred mensesem… :? Test jsem si delala vcera a nic, jen jedna carka :,( myslite, ze bych mohla byt tehu a nebo jen proste prijde mrcha pozdeji? Zitra se objednam na gyndu, stejne mam mit prevenci, ale asi nevydrzim treba tyden cekat, pokud mrcha neprijde… :nevim:

Ms prijde, 3 dny neni velke zpozdeni, prsa boli pred ms normalne, nekdy i mimo, neni to bohuzel zadne potvrzeni tehu..jestli si napriklad nedavno prestala brat ha kvuli snaze o poceti, jeste te tve telo prekvapi s nekolika vecmi… drzim palce s miminkem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
3.5.20 12:09
@Anonymní píše:
@Kaileee jak to můžete takhle napsat.. tyhle situace jsou naprosto nevyzpytatelné a rozhodně takhle nejde napsat „nejste těhotná“..Slečno, zkuste ještě chvilku vydržet,. zaprvé to ještě vůbec nemusí na testu být vidět, některé ženy najdou // na testu již před očekávanou MS, jiné zase třeba 20 dní po opoždění.. myslete pozitivně a zkuste ještě test třeba za dva dny.. popř. skočit na krev, můžete být těhotná jen mít málo hormonu, který to prokazuje na testech..

Jo aha takze priznaky ma ale test je negativni, ty anonymko.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 12:18

@Kaileee někdy to holkám test ukáže až třeba týden po vynechání… :think: to ještě asi hned neznamená, že když je test negativní po 3 dnech, že těhotenství nemůže být… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 12:21
@Kaileee
@Kaileee píše:
Jo aha takze priznaky ma ale test je negativni, ty anonymko.. :mrgreen:

Hlavní je útočit a být drsná.. jasně.
Ano test je negativní a MS nedorazila. Při mém prvním těhotenství jsem měla pozitivní testy na moč až poté, co mi druhý měsíc nedorazila MS a přitom jsem to už 3 týdny věděla od doktorky..
Ano, pravděpodobně se ms jen opozdila, ale současně nemusí na testech být těhotenství ještě vůbec vidět.
Neřikám, že je správné slečně tvrdit, že těhotná je, rozhodně z toho co psala, je vidět, že v to doufá a také není správné ji takhle psát, že není.. může to dost ublížit..
Navíc, pokud tady nějakou chvíli čtete příspěvky, což podle počtu komentářů, tak je, sama víte, co ženská, to naprosto jiný průběh. Takže by bylo dle mého pohledu matky lepší slečnu podpořit.

• Citovat
  • Nahlásit
4164
3.5.20 12:21
@Anonymní píše:
@Kaileee někdy to holkám test ukáže až třeba týden po vynechání… :think: to ještě asi hned neznamená, že když je test negativní po 3 dnech, že těhotenství nemůže být… :nevim:

Tak ty testy jsou uplne k nicemu :mrgreen: tak si zajdi jako samoplatce na krev, jestli ti to pomuze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
3.5.20 12:23
@Anonymní píše:
@KaileeeHlavní je útočit a být drsná.. jasně.
Ano test je negativní a MS nedorazila. Při mém prvním těhotenství jsem měla pozitivní testy na moč až poté, co mi druhý měsíc nedorazila MS a přitom jsem to už 3 týdny věděla od doktorky..
Ano, pravděpodobně se ms jen opozdila, ale současně nemusí na testech být těhotenství ještě vůbec vidět.
Neřikám, že je správné slečně tvrdit, že těhotná je, rozhodně z toho co psala, je vidět, že v to doufá a také není správné ji takhle psát, že není.. může to dost ublížit..
Navíc, pokud tady nějakou chvíli čtete příspěvky, což podle počtu komentářů, tak je, sama víte, co ženská, to naprosto jiný průběh. Takže by bylo dle mého pohledu matky lepší slečnu podpořit.
:mrgreen: ty mas dost teda… pozitivni test po mesici zpozdeni, to jsi rarita. :mrgreen: ano davat falešné nadeje je stokrat lepsi…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.20 12:28

@Kaileee me to rozhodne jako falesna nadej neprislo, jen sem chtela vedet, jestli by to bylo mozne… Vic me zamrzel vas komentar, nejde o to, ze jste napsala, ze nejsem tehotna, ale spis o ten styl napsani… :palec: cetla jsem tu ted nejake diskuze a spoustu holek melo podobne priznaky jako ja, dokonce i spinily a tehu byly a ani dr. to nazacatku nepoznal, takze moje nadej umira posledni… Kazdopadne diky za vyjadreni 😊

• Citovat
  • Nahlásit
4164
3.5.20 12:32
@Anonymní píše:
@Kaileee me to rozhodne jako falesna nadej neprislo, jen sem chtela vedet, jestli by to bylo mozne… Vic me zamrzel vas komentar, nejde o to, ze jste napsala, ze nejsem tehotna, ale spis o ten styl napsani… :palec: cetla jsem tu ted nejake diskuze a spoustu holek melo podobne priznaky jako ja, dokonce i spinily a tehu byly a ani dr. to nazacatku nepoznal, takze moje nadej umira posledni… Kazdopadne diky za vyjadreni 😊
:mrgreen: nech si svoji nadeji… k cemu ta diskuze teda :mrgreen: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
3.5.20 12:35
@Anonymní píše:
@KaileeeHlavní je útočit a být drsná.. jasně.

Me to neda..proc sis delala test po mesici, kdyz jsi to mela uz potvrzene davno od doktorky? A to jsi to zkousela ten mesic kazde dva dny? :think: jako ja vim, ze to je fuk v tyhle diskuzi, ale kdyz uz to davas jako priklad…nevim no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25864
3.5.20 12:38

Chces odpoved na otazku? Jsem skepticka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
3.5.20 12:43
@Melodie91 píše:
Me to neda..proc sis delala test po mesici, kdyz jsi to mela uz potvrzene davno od doktorky? A to jsi to zkousela ten mesic kazde dva dny? :think: jako ja vim, ze to je fuk v tyhle diskuzi, ale kdyz uz to davas jako priklad…nevim no..

Mi to chtela jen natrit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11077
3.5.20 12:49

Nevěřím, tři dny po vynechání by už měl být test pozitivní, obzvlášť, pokud máš příznaky. A navíc, zpožděná MS může mít příznaky jako těhotenství. Mně třeba většina začala, až když už jsem měla fotku od doktora v 6.-7.tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat