Reklama

Negativní test a přitom těhotná?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 15:25
Negativní test a přitom těhotná?

Ahoj holky, mám takový dotaz.
Už od soboty je mi špatně, vadí mi určité pachy, zvedá se mi žaludek, bolí mě spodek, prsa mám nalité, citlivé bradavky a od rána do večera je mi špatně. MS jsem měla dostat včera - tj úterý ale zatím pořad nic. Jde o to, ze jsem si delala test asi v pondělí a byla tam videt // ale delala jsem ho dneska a vůbec nic, nechápu to :think: První je z dneška - ráno, posledni je z pondělí odpoledne.
Mohla bych i přes to byt těhotná? Děkuji za rady a přeji hezky zbytek dne ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 05.09.18 15:33

Delej testy stejne znacky ;) jinak ten z pondeli mi prijde rozpity dost, moc bych mu neverila asi :think: to, co popisujes, muze byt i PMS, bohuzel…pokud nemas //, nemas vysoke hCG (pokud bys byla tehotna) a hCG je to, co zpusobuje nevolnosti a priznaky (vetsinou)…proste musis pockat a udelat treba za dva dny test znovu a uvidis ;) treba se tam // vyklubou, muze ti rust hCG pomaleji ;) max si jeste muzes dojit na odbery jako samoplatce…drzim palce :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 15:45

@Kukacka123
S přítelem jsem měsíc a půl :lol:
Já už právě deti mám :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale přišel včera zamnou a zeptal se mě zda je možné, ze bych byla těhotná protože když kouřil tak jsem úplně zbělala a, že není normální, aby mi bylo pořad takhle blbě :oops: :lol: :nevim:

Russet
Extra třída :D 10868 příspěvků 05.09.18 15:56

Používáte kondom? Bereš poctivě HA?

Uživatel je onlineLainaire8
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 05.09.18 16:04

Příznaky těhotenství dělá hcg vylučované do krve a moči, ty máš testy negativní, nic tam nevidím :nevim: buď pms nebo si to vsugerovavas jako 99% žen co chtějí otěhotnět.. Taky můžeš být normálně nemocná. Přítel ti nasadil jen brouka do hlavy. Samozřejmě, // se ti klidně ukážou až později, ale ty příznaky si jen vymýšlí tvá psychika, jinak už bys měla krásné dálnice.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 16:32

@Lainaire8
Těhotná být opravdu nechci, proto se ptám. Už mám 2.deti tak vím jak mi pokaždé bylo. Nevsugerovala jsem si to. Nejspíš to budou jiné zdravotní problémy mám totiž srůsty a cysty na vajecnikách, za 2.mesice bych měla jít na operaci.

@Russet
Byla jsem 2.roky sama tak jsem HA nebrala. Používala jsem kondom bohužel nám praskl, došla jsem si pro antikoncepci a cekam právě na to, až to dostanu.

cestovatelka11
Kecalka 183 příspěvků 05.09.18 16:48

Já měla taky negativní těhu test ještě v den kdy jsem to měla dostat. Řekla jsem si že jsem divná/nastydlá/ne­mocná a hodila to za hlavu. za týden mi to nedalo a udělala jsem si test znovu a v listopadu mám termín. Asi bych se podívala jestli máš těhu test s nízkou citlivostí. Já totiž ten první test dělala se špatnou citlivostí a proto mi to těhu asi neukázalo…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 05.09.18 17:00
@Anonymní píše:
@Kukacka123
S přítelem jsem měsíc a půl :lol:
Já už právě deti mám :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale přišel včera zamnou a zeptal se mě zda je možné, ze bych byla těhotná protože když kouřil tak jsem úplně zbělala a, že není normální, aby mi bylo pořad takhle blbě :oops: :lol: :nevim:

Muze to souviset i s tema cystama + PMS a je to na svete ;) napevno ti to ale rekne dr ;)

Russet
Extra třída :D 10868 příspěvků 05.09.18 17:09
@Anonymní píše:
@Lainaire8
Těhotná být opravdu nechci, proto se ptám. Už mám 2.deti tak vím jak mi pokaždé bylo. Nevsugerovala jsem si to. Nejspíš to budou jiné zdravotní problémy mám totiž srůsty a cysty na vajecnikách, za 2.mesice bych měla jít na operaci.@Russet
Byla jsem 2.roky sama tak jsem HA nebrala. Používala jsem kondom bohužel nám praskl, došla jsem si pro antikoncepci a cekam právě na to, až to dostanu.

Kdyby mi po měsíci a půl rupl kondom, jdu pro postinor :nevim: Za základní číslovkou se tečka nedělá.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 05.09.18 18:22

Vsechny testy me prijdou jako negativní.

chrastitko11
Kecalka 462 příspěvků 05.09.18 20:00

@Lainaire8 @Kukacka123 holky co je PMS ? Jde o t, že mám víc jak týden zpoždění , dneska slabí duch na testu, ale z krvne těhotenství negativní :nevim:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 05.09.18 20:12

@chrastitko11 premenstruacni syndrom ;) pokud uz mas vic jak ryden zpozdeni, nela bys mit pekne silnou carku, vyjimka by byla ovulace tesne pred terminem MS…spis bych sazela na krev :nevim: zkus ale treba za dva dny test znova…jestli carka sili. Drzim palce :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 08:55
Anonym

Ahojky s přítelem se snažíme o babo a měla jsem dostat 31.8.a zatím nic dnes jsem dělala test a byl negativní tak nevím ovulaci jsem měla 24.8 a bolesti mávám jak kdyby to měla dostat je možné že můžu být tehu?

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2152 příspěvků 06.09.18 09:46
@Anonymní píše:
Ahojky s přítelem se snažíme o babo a měla jsem dostat 31.8.a zatím nic dnes jsem dělala test a byl negativní tak nevím ovulaci jsem měla 24.8 a bolesti mávám jak kdyby to měla dostat je možné že můžu být tehu?

Udelej test jeste za dva dny, popripade muzes zajit jako samoplatce na krev ;) ja mela teda znatelneho ducha uz den po zpozdeni MS, za dva dny znatelna carka…za dalsi dva uz stejne silna a za dalsi dva uz silnejsi nez kontrolni ;) takze tezko rict, kazda to mame jinak a kazde roste hCG jinak ;) drzim palce :kytka:

Denisulka
Nováček 2 příspěvky 06.09.18 11:09
Anonym

A co je to HCG??

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >