Negativní test a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MiruMac
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 07.01.18 19:44
Negativní test a těhotenství.

Ahoj všem,
Mám dotaz než se vydám ke gyn.
Snažíme se od září o mimi, zatím bezúspěšně, ale vím, že je brzo.
Hledám spíše někoho, se stejným či podobným průběhem.
Ms mam odjakživa nepravidelnou, anti jsem brala asi tak rok, teď jsem už pět let bez. Ms mi chodí třeba 3 měsíce max o den později, poté třeba dva měsíce vynechá.

Nicméně, 12. Října jsem dostala vyvolávačku poté 17.10. ms dorazila.. další měsíc také dorazila..18.11…
Od té doby nic. :nevim:
Těh testy jsou ale negativní. Poslední jsem si dělala cca 3 dny zpět.
Moc nadějí si nedělám, nicméně stalo se vám některé, že jste měli mnoho testů negativních a přesto byly těhotné? Děkuju předem za každou reakci. :srdce:

Reklama

Reakce:

zlato2017
Nováček 1 příspěvek 07.01.18 20:06

Ahoj, ano stalo. Pet negativnich testu, a az pak se ukazaly //. :lol:

MiruMac
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 07.01.18 20:08
@zlato2017 píše:
Ahoj, ano stalo. Pet negativnich testu, a az pak se ukazaly //. :lol:

Jee tak mi porad plapola alespon nejaka nadeje, dekuju :kytka:

rozand
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 07.01.18 20:13

@MiruMac Naděje bych si nedělala, s takhle nepravidelným cyklem je mnohem pravděpodobnější, že nejste těhotná. Každopádně je velmi malá pravděpodobnost, aby to test nedetekoval.

MiruMac
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 07.01.18 20:45
@rozand píše:
@MiruMac Naděje bych si nedělala, s takhle nepravidelným cyklem je mnohem pravděpodobnější, že nejste těhotná. Každopádně je velmi malá pravděpodobnost, aby to test nedetekoval.

Já vím, ale víte (nebo nevíte?) jak je to se snažením. Snažím se bejt realista, ale bejt trochu v nadějích a věřit taky neni špatný. Nebo? :nevim:

Spíš budu muset začít řešit tu nepravidelnost. Z toho aby člověk věděl. Je to na hlavu… :roll:

Je fakt, že moje známa věděla že je těhotná od 2. týdne od lékaře ale test s jí ukázal pozitivní až ve 3. měs.

Werushe87
Kecalka 261 příspěvků 08.01.18 12:30

@zlato2017 měla jste menstruaci nebo ne?

rozand
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 08.01.18 13:47

@MiruMac Právě, že vím. A myslím, že je to jen cesta k zoufalství. Fakt doporučuji spíš nečekat pozitivní výsledek, když vše mluví pro to, že těhotná nejste.

MiruMac
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 09.01.18 16:45
@rozand píše:
@MiruMac Právě, že vím. A myslím, že je to jen cesta k zoufalství. Fakt doporučuji spíš nečekat pozitivní výsledek, když vše mluví pro to, že těhotná nejste.

Zoufalá určitě nejsem a nebudu, mam tolik práce a všemožných věcí na starosti, že nemám čas se tímhle sáhodlouze zabývat. Jen mi to příjde divný. Uvidíme, co pan doktor.. až budu mít čas tam zajet :nevim: :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.18 13:37

Chtěla jsem se zeptat. Nedostala jsem MS, je to už 33 den, MS mám pravidelnou 29-30 dnů. Udělala jsem si test, ale je negativní, mohu být i přesto těhotná? Pokud bych byla těhotná mělo by už být na testu něco vidět nebo nemusí? Děkuji za odpovědi.
Omlouvám se za anonym, ale citlivé téma, nikdo neví, že mohu být těhu.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 22.05.18 13:46

Pri takovem zpozdeni by byl test uz jasně pozitivní. takze tehotna nebudes, ale muze to byt jiny problem.bez k lekari.

Tableta
Závislačka 3931 příspěvků 22.05.18 13:46

Můžeš a nemusíš být těhotná, na testu to být vidět může a nemusí :mrgreen: Třeba proběhla ovulace později :) Promiň za blbou odpověď, ale je to tak :mrgreen:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 22.05.18 13:46

Pokud nevíš, kdy byla ovulace, možné je obojí. Budeš muset pár dní počkat nebo si zajít na krev. Pokud se těhotenství nepotvrdí a MS nedojde, skoč si k dr na vyvolávačku. :kytka:

JohankaMala
Nováček 2 příspěvky 22.05.18 13:48

Těhotná určitě nebudeš

Margery
Kelišová 6935 příspěvků 1 inzerát 22.05.18 13:59

Můžeš být těhotná, test bych zopakovala za pár dnů.

inkognit
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 22.05.18 16:59

@zlato2017 a nevíš po kolika dnech vynechane ms se ti dve ukázaly? (víš kdy jsi mela ovu)
Mam ted zpoždění v pátek sem mela dostat ms ta neprisla a tehu test negativní :/ nevím kdy byla ovu, takže je asi dost možný že byla později a proto teď testy ještě nic neukazují :/ proto se te ptám :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama