Negativní test ale menstrauce není

Anonymní
14.4.21 17:55

Negativní test ale menstrauce není

Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila a zeptala se na vás názor.

Mám zpoždění už 10 dní a dva týdny zpátky jsme měli s přítelem sex, kdy nám kondom praskl, ale zjistili jsme to až později. (bylo to na mém břišku ale je tam stále možnost, že mohlo něco být i ve mně) Test jsem si udělala dnes i týden zpátky a oba byly negativní, ještě chci raději zkusit test z krve.

Mám stále zpoždění, ale jsem poslední dobou hodně ve stresu ze zkoušek na VŠ a nového bydlení. Také se trochu stresuji jestli není možnost, zda nejsem těhotná. Myslíte si, že už by mi test ukázal, zda jsem těhotná? (potřebuji se nějak uklidnit)

Děkuji všem za odpovědi a přeji hezký den!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21077
14.4.21 18:01

Po 2 týdnech by test ukázat měl, můžeš udělat ještě za par dni další a nebo jdi na tu krev. Ale stres dela hodně, ten ti klidně ms muze posunout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
14.4.21 18:11

Jo tak stresem to může být to určitě dělá své. Já si dělala test asi po cca 14 dnech ( od spoždění MS) a druhá čárka byla hodně slabá, další jsem udělala za další tři dny a už byl pozitivní. Počkej pár dní, když to nedostaneš udělej si další test. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.4.21 12:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila a zeptala se na vás názor.

Mám zpoždění už 10 dní a dva týdny zpátky jsme měli s přítelem sex, kdy nám kondom praskl, ale zjistili jsme to až později. (bylo to na mém břišku ale je tam stále možnost, že mohlo něco být i ve mně) Test jsem si udělala dnes i týden zpátky a oba byly negativní, ještě chci raději zkusit test z krve.

Mám stále zpoždění, ale jsem poslední dobou hodně ve stresu ze zkoušek na VŠ a nového bydlení. Také se trochu stresuji jestli není možnost, zda nejsem těhotná. Myslíte si, že už by mi test ukázal, zda jsem těhotná? (potřebuji se nějak uklidnit)

Děkuji všem za odpovědi a přeji hezký den!

Jsem na tom teď podobně. Zpoždění (dnes) 10 den, poslední menstruace byla 9.3.21, koncem března zřejmě ovulace, protože jsem 2 dny mírně špinila (růžový výtok), pak zase čisto. Testy zkouším co druhý den vždy z ranní moči, stále negativní. Jinak ani žádné jiné příznaky jako bolest a tlak v prsou, bolení v podbřišku, nemám. Ale, poslední 3 měsíce špatně v noci spím, trochu stres, nervy…a tak si říkám, jestli se mi menstruace nezpozdila z toho všeho :nevim: Nikdy se mi ještě tak moc menstruace nezpozdila, max o 2-3 dny, ale 10??? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 15:20

pozitivní

Po 3 dnech mi test ukázal, že jsem pozitivní

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu