Negativní test, ale příznaky těhu

Anonymní
2.12.19 09:44

Negativní test ale příznaky tehu

Ahoj holky předem se omlouvám za anonym. Před šesti týdny jsem měla sex. Partner si dával pozor jako celé roky, pár dní se mi zpozdila MS ale nakonec dorazila… Totálně hnědý výtok který trval jako běžná MS. Teď po dvou týdnech mám ten výtok znovu ale už jen na toaletním papíře když se otiram. Bolí mě prsa, ale těhotenské testy jsou negativní. Ani duch, nic. Myslíte že šest týdnů po sexu je ještě brzy nebo že to může být třeba cysta? Děkuji. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2.12.19 09:48

6tydnu po sexu už by to ukázal každý test. Jo může to být cysta a x dalších věcí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5488
2.12.19 09:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky předem se omlouvám za anonym. Před šesti týdny jsem měla sex. Partner si dával pozor jako celé roky, pár dní se mi zpozdila MS ale nakonec dorazila… Totálně hnědý výtok který trval jako běžná MS. Teď po dvou týdnech mám ten výtok znovu ale už jen na toaletním papíře když se otiram. Bolí mě prsa, ale těhotenské testy jsou negativní. Ani duch, nic. Myslíte že šest týdnů po sexu je ještě brzy nebo že to může být třeba cysta? Děkuji. :srdce:

6 týdnů po sexu už by hned byly jasné //. Můžeš mít cystu, můžeš mít anovulační cyklus atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 10:04

6 týdnů by se už fakt mělo něco ukázat, měla jsem to takto podobně pár měsíců zpět, MS zpožděná, citlivá bolavá prsa, nevolnosti, únava, všechny možné příznaky jako i hrozná žízen atd, pak přišlo takové divné krvácení, kdy to bylo jen na papíře a do vložky jen pár kapiček…testy všechny negativní, správná MS přišla až po měsíci, beru to jako rozhozené hormony a následky antibiotik, které jsem tehdy brala kvůli zánětu močáku, takže příčin může být fakt hodně, cysta, stres atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 10:11

@Malaika1234
Jj takhle to mám taky. Na vložce jen pár kapiček ale strašně mě bolí prsa. Takže myslíš že k DR ještě nemám chodit? Že se dostaví MS normálně. Přerušovanou soulož praktikujeme celý život tak mi je divný že zrovna teď by z toho bylo mimi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2.12.19 10:15
@Anonymní píše:
@Malaika1234
Jj takhle to mám taky. Na vložce jen pár kapiček ale strašně mě bolí prsa. Takže myslíš že k DR ještě nemám chodit? Že se dostaví MS normálně. Přerušovanou soulož praktikujeme celý život tak mi je divný že zrovna teď by z toho bylo mimi :mrgreen:

jako nevím, pokud je to fakt už tak dlouho od posledního sexu, tak test by měl už být jasně pozitivní, takže tady to asi fakt vidím na nějaké jiné problémy, každopádně můžeš zkusit jít k doktorce, aspon budeš vědět, na čem jsi - já tehdy k doktorce nešla, protože jsem byla mimo česko, ale pokud tě to hlodá, tak si zajdi, udělá testy, koukne na tebe a budeš v obraze, co se děje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 10:32

Ahoj holky co myslíte? Ms ma dorazit za 2 dny. Myslite, ze je šance a jsem těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
5488
2.12.19 10:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky co myslíte? Ms ma dorazit za 2 dny. Myslite, ze je šance a jsem těhotná?

Tak tohle je dotaz minimálně na křišťálovou kouli :nevim: :roll: :zed: Nejsme jasnovidci :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 10:34

Těhotenství ??

Ahooj holky co myslite? Ms ma dorazit za 2 dny. Mohu být těhotná? Příkládám foto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 10:35

@bartsch omlouvám se, nenahrala se fotka :(

• Nahlásit
  • Citovat
5488
2.12.19 10:37
@Pomeranc1990 píše:
Ahooj holky co myslite? Ms ma dorazit za 2 dny. Mohu být těhotná? Příkládám foto.

No, to už je lepší :mrgreen: Testy jsou pozitivní, tak co myslíš? :D Ale je lepší testovat až po termínu MS, teď je to ještě hodně nejisté a může to s MS odejít. Takže vydrž ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 12:19

@bartsch ok děkuji za názor ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie